2
24:01

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

24:01

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Θέλτα με 2-0. πανηγυρίζουν οι φιλοξενούμενοι, γιουχάρει ο κόσμος του Παναθηναϊκού την ομάδα του για τη νέα κακή εμφάνιση.

23:56

23:55

90': Στη θέση του Γκουιντέτι ο Γκόμεθ για τη Θέλτα.

23:52

Η Σταντάρ ισοφάρισε τον Άγιαξ, αλλά η Θέλτα περνάει κι έτσι.

23:48

83': Κουτρουμπής αντί Λουντ για τον Παναθηναϊκό.

23:48

83': Σίστο αντί Ορεγιάνα για τη Θέλτα.

23:45

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά, κλειδώνει την πρόκριση η Θέλτα με το 0-2.

23:42

Ο Ορεγιάνα σημαδεύει την αριστερή γωνία του Στιλ που πέφτει από την άλλη.

23:41

76': ΓΚΟΛ για τη ΘΕΛΤΑ!

23:40

75': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Θέλτα! Ο Γκουιντέτι βγαίνει από την περιοχή, αλλά ο Μολέδο κάνει ένα απίστευτο μαρκάρισμα. Χωρίς να υπάρχει κανένας λόγος κλωτσά τον Σουηδό.

23:39

Κυκλοφορεί την μπάλα η Θέλτα και κάνει ό,τι μπορεί για να διατηρήσει το υπέρ της προβάδισμα ροκανίζοντας τον χρόνο.

23:35

70': Στη θέση του Βιγιαφάνιες ο Λέτο για τον Παναθηναϊκό.

23:34

69': Κίτρινη στον Γουακάσο.

23:30

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος παίκτης της Θέλτα. Έχουν αρχίσει τις καθυστερήσεις οι φιλοξενούμενοι γιατί με νίκη περνούν σε συνδυασμό με το ότι ο Άγιαξ κερδίζει στη Λιέγη.

23:28

64': Στη θέση του Βας ο Ντίας για τη Θέλτα.

23:24

60': Στη θέση του Ρινάλντι ο Ιμπάρμπο για τον Παναθηναϊκό.

23:21

Κουτρουμής, Λέτο και Ιμπάρμπο έχουν πάρει εντολή να πάνε για ζέσταμα.

23:17

Υπάρχει γκρίνια στην εξέδρα με την πρώτη λάθος πάσα.

23:13

Στο έδαφος ο Πάμπλο Ερνάντες, προσωρινή διακοπή.

23:11

23:09

22:52

22:52

Στο έδαφος ο Εμποκού, προσωρινή διακοπή.

22:48

Ανεβαίνει σταδιακά ο Παναθηναϊκός.

22:44

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων η Θέλτα.

22:40

34': Κίτρινη στον Λουντ.

22:40

33': Βιγιαφάνιες, Εμποκού και Ρινάλντι συνεργάζονται ωραία, αλλά το σουτ του Αργεντινού σταματά στα σώματα.

22:38

32': Ο Εμποκού βλέπει ωραία τον Βιγιαφάνιες, αλλά ο τελευταίος δεν καταφέρνει να βρεθεί στην πορεία της.

22:37

31': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ραντόγια εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα λίγο έξω.

22:37

30': Κόρνερ για τη Θέλτα. Το εκτελεί ο Βας και η μπάλα απομακρύνεται.

22:33

Στο 62% η κατοχή για τη Θέλτα.

22:29

Προσπαθεί να πιέσει σε όλο το γήπεδο ο Παναθηναϊκός.

22:25

Πολύ αργός ο ρυθμός, ελέγχει πλήρως τον αγώνα η Θέλτα.

22:21

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Παναθηναϊκός χωρίς να μπορεί να γίνει επικίνδυνος.

22:17

Παγωμένη η Λεωφόρος, δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

22:14

Οι Ισπανοί θέλουν νίκη με όσα περισσότερα γκολ γίνεται μήπως και προκριθούν.

22:10

Βγαίνει η σέντρα από δεξιά, ο Γκουιντέτι πατάει καλά και με καρφωτή κεφαλιά εκτελεί τον Στιλ. Εντελώς εκτός θέσης ο Ιβανόφ.

22:10

4': ΓΚΟΛ για τη ΘΕΛΤΑ!

22:09

3': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ωραίο γύρισμα στην καρδιά της αντίπαλης περιοχής, ο Ρινάλντι βάζει την προβολή και στέλνει την μπάλα πάνω στον Μπλάνκο.

22:06

1': Σέντρα στο ματς. Η μπάλα στην κατοχή των φιλοξενούμενων.

22:06

Οι οργανωμένοι επέστρεψαν στο γήπεδο έπειτα από την αποχή τους στο ματς με τον ΠΑΟΚ.

22:05

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των θυμάτων του αεροπορικού δυστυχήματος της Κολομβίας.

21:59

Σε περίπτωση ισοβαθμίας τους, τότε υπερτερεί η βελγική ομάδα.

21:59

Κατά συνέπεια, μόνο η Θέλτα έχει βαθμολογικό κίνητρο στο ματς της Λεωφόρου, αφού αναζητά καλύτερο απότέλεσμα από τη Σταντάρ.