3
23:59

Σας ευχαριστούμε. Καλό ξημέρωμα.

23:57

Χωρίς προπονητή, με πολλές απουσίες, τραυματία τον Μπεργκ από το 30' και αμέτρητα κενά στην άμυνα, οι "πράσινοι" διασύρθηκαν από τη βελγική ομάδα τρεις ημέρες πριν από το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

23:57

Τέλος αγώνα: Παναθηναϊκός - Σταντάρ Λιέγης 0-3.

23:56

Άμυνα για... κλάματα, ο Μπελφοντίλ προλαβαίνει τους πάντες και διπλασιάζει τα γκολ του.

23:55

90+3': ΓΚΟΛ! ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ 0-3.

23:53

Πρόβλημα και ο Χουχούμης.

23:53

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:52

90': Νέο σουτ του Τρεμπέλ, ο Στιλ μπλοκάρει.

23:50

88': Κόρνερ από αριστερά για τη Σταντάρ, η μπάλα δεν απομακρύνεται πολύ, ο Τρεμπέλ σουτάρει και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Στιλ.

23:50

88': Τρίτη αλλαγή για τη Σταντάρ Λιέγης. Ο Εμπενζά στη θέση του Εντμίλσον.

23:48

86': Τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ρινάλντι στη θέση του Ιμπάρμπο.

23:41

79': Σέντρα του Κουλιμπαλί, ο Ιμπάρμπο παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Ουμπέρ.

23:40

77': Κόκκινη στον Εμποκού! Χτυπά με αγκωνιά τον Σα και δέχεται δεύτερη κίτρινη. Σωστή η απόφαση.

23:39

77': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Χατζηγιοβάννης στη θέση του Μέστο.

23:38

Ο Μολέδο χάνει κεφαλιά από τον Σα, ο Μπελφοντίλ αποδεικνύεται ταχύτερος από Ιβανόφ και Κουτρουμπή, μπαίνει στην περιοχή, πλασάρει και κλειδώνει τη νίκη της βελγικής ομάδας.

23:38

75': ΓΚΟΛ! ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ 0-2.

23:35

73': Οφσάιντ ο Λέτο.

23:34

72': Εκτός ισορροπίας σουτ του Λέτο, η μπάλα άουτ.

23:28

67': Αψιμαχία μεταξύ Μολέδο και Σα. Κίτρινη και στους δύο.

23:26

65': Κίτρινη στον Ιβανόφ για "φράγμα" στον Φαΐ.

23:25

Ο Παναθηναϊκός μπήκε καλύτερα στο β' ημίχρονο, αλλά μόλις οπισθοχώρησε η Σταντάρ το εκμεταλλεύθηκε.

23:25

62': Δεύτερη αλλαγή για τη Σταντάρ Λιέγης. Ο Μπαντιμπανγκά στη θέση του Ραμάν.

23:24

Oι "πράσινοι" δίνουν πολύ χώρο στον Σισέ, εκείνος σουτάρει με δύναμη από μακριά και εκτελεί τον Στιλ.

23:23

61': ΓΚΟΛ! ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ 0-1.

23:22

60': Η μπάλα έχει βρει στο χέρι του Κουτρουμπή, όμως, ο διαιτητής κρίνει ότι δεν υπάρχει πέναλτι. Το κόρνερ από αριστερά περνά ανεκμετάλλευτο για τη Σταντάρ.

23:19

57': Παντελώς άστοχο σουτ του Ραμάν.

23:14

52': Μακρινό σουτ του Μπελφοντίλ, η μπάλα σκάει αλλά δεν προβληματίζει τον Στιλ.

23:13

Να σημειωθεί ότι κατά τη διάρκεια της ανάπαυλας υπήρξαν συμπλοκές μεταξύ οπαδών της Σταντάρ και ανδρών των ΜΑΤ.

23:13

Δυνατά έχουν μπει οι "πράσινοι" στο β' μέρος. Ξεσηκώνεται και η εξέδρα των οργανωμένων.

23:12

50': ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Εμποκού εκτελεί, η μπάλα στο οριζόντιο και άουτ. Η μεγαλύτερη ευκαιρία του ματς.

23:12

49': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναθηναϊκό.

23:11

49': Δυνατό σουτ του Εμποκού, με τον ώμο ο Ουμπέρ!

23:10

48': Κόρνερ για τη Σταντάρ από δεξιά. Απομακρύνουν οι "πράσινοι".

23:09

47': Κίτρινη στον Εμποκού. Ο διαιτητής κρίνει ότι ο άσος του Παναθηναϊκού πέφτει μόνος του για να πάρει πέναλτι. Υπάρχει επαφή με τον Φαΐ, δύσκολη φάση.