0
19:51

Τελικό στο Ελ Πάσο, στο 0-0 οι δύο ομάδες

19:50

90'+3: Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους τα Ψαχνά. Στο ματς περνά ο Ντελέκος, έξω ο Κρητικός

19:48

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:48

Μεγάλη φάση για την Καλλιθέα, το κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο πάντως με μια κεφαλιά του Πίκολο να περνά άουτ

19:48

90'+1: Σουτ του Χαικάλη, ο Αθανασόπουλος σωτήρια σε κόρνερ!

19:47

89': Στη θέση του Τσούτση ο Τριανταφύλλου

19:46

89': Κάρτα έχει δει και ο Γκαλάν, αρκετή ένταση στο ματς μετά την αποβολή

19:45

Με δέκα συνεχίζουν στο ματς οι φιλοξενούμενοι

19:45

88': Δεύτερη κίτρινη στον Γκεμίση για ένα μαρκάρισμα στον Παγώνη

19:44

Κόκκινη για τα Ψαχνά

19:43

Ο διαιτητής είδε λανθασμένα κόρνερ αλλά αυτό πέρασε ανεκμετάλλευτο για τα Ψαχνά

19:43

85': Σουτ του Κρητικού η μπάλα φεύγει άουτ

19:41

84': Ο Τσούτσης βρέθηκε φάτσα με τον Κατσούλη αλλά ο γκολκίπερ της Καλλιθέας κρατά το μηδέν!

19:41

Χαμένο τετ α τετ για τα Ψαχνά

19:40

Αυτή είναι ουσιαστικά η πρώτη καλή στιγμή για την Καλλιθέα στην επανάληψη

19:40

83': Ωραίο σουτ του Πούλγκα η μπάλα λίγο άουτ!

19:37

80': Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Καραλή με ωραίο φάλτσο, η μπάλα περνά από όλους και καταλήγει στην αγκαλιά του Αθανασόπουλου

19:33

77': Αναγκαστική αλλαγή για την Καλλιθέα που ολοκληρώνει τις κινήσεις της. Στη θέση του τραυματία Καλαμιώτη ο Φαγιέ

19:33

76': Ατομική προσπάθεια του Τσούτση που σουτάρει αλλά ο Κατσούλης δεν έχει πρόβλημα

19:31

74': Το κόρνερ εκτελέστηκε αλλά περνά ανεκμετάλλευτο

19:30

Ο αμυντικός της Καλλιθέας μάλιστα δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού αφού βρίσκεται στο έδαφος

19:29

72': Σουτ του Τσούτση, η μπάλα χτυπά στον Καλαμιώτη και φεύγει κόρνερ

19:27

Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα

19:27

70': Στη θέση του Ατματσίδη ο Σταύρου

19:27

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο...

19:26

- Κάκιστο παιχνίδι μέχρι τώρα στο ''Ελ Πάσο'' χωρίς ρυθμό, ενώ απουσιάζουν και οι μεγάλες φάσεις

19:22

65': Επικίνδυνα εκτελεσμένο ένα κόρνερ του Καραλή, οι αμυντικοί των Ψαχνών απομακρύνουν έστω και δύσκολα

19:17

Υπάρχει ανατροπή του Κρητικού ο οποίος τσίμπησε την μπάλα και δέχτηκε μαρκάρισμα μέσα στην περιοχή της Καλλιθέας

19:16

58': Φωνάζουν για πέναλτι τα Ψαχνά!

19:13

- Πρώτο δεκάλεπτο στην επανάληψη χωρίς κάτι ιδιαίτερο. ''Φτωχό'' θέαμα στο Ελ Πάσο

19:08

51': Κίτρινη και στον Στουρνάρα

19:06

49': Κάρτα στον Γκεμίση

19:05

48': Σουτ του Τσιμότζι, δεν ανησυχεί ο Κατσούλης

19:03

46': Με μια αλλαγή η Καλλιθέα στο δεύτερο μέρος. Στη θέση του Κατσικογιάννη έχει περάσει ο Ερέρο Πούλγκα

19:02

46': Σέντρα στην επανάληψη

18:46

Ημίχρονο στο Ελ Πάσο

18:43

Φτάσαμε στο 43' η Καλλιθέα έχει ισορροπήσει μετά το καλό ξεκίνημα των Ψαχνών

18:38

38': Κάθετη πάσα προς τον Κρητικό, αυτός περνά τον Κατσούλη, αλλά φεύγει πλάγια και δεν μπορεί να εκτελέσει

18:32

32': Κίτρινη βλέπει ο Κρητικός

18:31

32': Αλλαγή για τα Ψαχνά. Εκτός αγώνα ο Φοντακάρο, μέσα ο Νικολόπουλος

18:30

31': Κάρτα στον Χριστοφιλέα

18:26

26': Μετά από εκτέλεση φάουλ και όχι καλή απομάκρυνση του Αθανασόπουλου, ο Πίκολο δοκιμάζει τα πόδια του αλλά η μπάλα φεύγει έξω

18:23

23': Να η πρώτη καλή στιγμή για την Καλλιθέα. Ωραία σέντρα του Καραλή από αριστερά, Γκαλάν και Φοντακάρο μπαίνουν στην φάση, ο αμυντικός των Ψαχνών διώχνει σε κόρνερ, άουτ δίνει ο διαιτητής

18:22

- Κακό παιχνίδι στα πρώτα 20 λεπτά, με ''γιόμες'' προσπαθεί να αναπτυχθεί η Καλλιθέα χωρίς αποτέλεσμα

18:16

- Πάντα σε παθητικό ρόλο η Καλλιθέα που αμύνεται

18:15

15': Ο Παλαιολόγος εκτελεί ένα φάουλ από μακριά, ο Kατσούλης απομακρύνει με γροθιές

18:10

Πρώτο δεκάλεπτο στο Ελ Πάσο και τα Ψαχνά δείχνουν να πατάνε καλύτερα σε σχέση με την Καλλιθέα που έχει μπει νωθρά

18:10

10': Επικίνδυνη σέντρα του Κρητικού από αριστερά, οι αμυντικοί της Καλλιθέας απομακρύνουν

18:03

3': Ευκαιρία για τα Ψαχνά με τον Κρητικό ο οποίος δεν πρόλαβε να εκτελέσει, ο Πίκολο καθαρίζει την φάση!

18:01

1': Σέντρα στο Ελ Πάσο

ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Kατσούλης, Χριστοφιλέας, Παγώνης, Πίκολο, Καλαμιώτης, Ρουσάκης, Κατσικογιάννης, Χαϊκάλης, Γκαλάν, Καραλής, Ατματζίδης.
Αθανασόπουλος, Μπακομήτρος, Γκεμίσης, Κρητικός, Παλαιολόγος, Τζανής, Στουρνάρας, Πατσατζόγλου, Τσιμότζι, Τσούτης, Κάρλος Φοντακάρο.
Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας). Βοηθοί: Η. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Πολυχρονιάδης (Ανατ. Αττικής). 4ος: Κορδολαίμης (Ανατ. Αττικής)