0
19:09

Τέλος του αγώνα.

19:07

94': Κίτρινη κάρτα στον Αυλωνίτη.

19:04

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:02

89': Αλλαγή και για τον Πανιώνιο. Ο Λάσνικ παίρνει τη θέση του Κολοβού.

19:02

89': Τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα. Έξω ο Μπαράλες, μέσα ο Χουάνμα.

19:01

Πιέζει ο Πανιώνιος από το 80' και μετά, αλλά οι γηπεδούχοι έχουν κλείσει τους χώρους προς την περιοχή τους.

18:56

83': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Παναγιωτούδης πήρε τη θέση του Ζαχαράκη.

18:52

79': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Σέτι μπαίνει στη θέση του Καράσκο.

18:48

74': Σουτ του Γκρατσίνι, αποκρούει ο Ανέστης.

18:43

69': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Έξω ο Παντίδος, στη θέση του ο Ντούνης.

18:40

66': Κίτρινη κάρτα στον Εντό.

18:33

Ο Χερόνιμο Μπαράλες εκτελεί εύστοχα το πέναλτι και κάνει το 1-0.

18:33

60': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

18:33

59': Κίτρινη κάρτα στον Κούρο.

18:33

Σουτ του Κοντοέ μέσα απ' την περιοχή, η μπάλα στο χέρι του Κούρου.

18:32

59': Πέναλτι για τον Αστέρα!

18:30

57': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Γκρατσίνι στη θέση του Μπακασέτα.

18:28

54': Κίτρινη κάρτα στον Μπακασέτα.

18:24

50': Ο Ντε Μπλάσις κινείται έξω απ' την περιοχή του Πανιωνίου, κάνει και το σουτ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

18:19

46': Έναρξη β' μέρους.

18:17

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:03

Καλύτερος ο Αστέρας σε αυτό το πρώτο 45λεπτο. Οι Αρκάδες έχουν πάρει τον έλεγχο και πιέζουν τον Πανιώνιο, ο οποίος αμύνεται καλά μέχρι στιγμής.

18:03

Τέλος α' μέρους.

18:01

43': Ο Ανέστης μπλοκάρει κεφαλιά του Ντε Μπλάσις.

17:59

42': Νέα ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Σουτ του Καράσκο μέσα απ' την περιοχή, η μπάλα κοντράρει στον Αυλωνίτη και περνάει ένα μέτρο πάνω απ' την εστία του Ανέστη.

17:54

38': ΔΟΚΑΡΙ για τον Αστέρα. Μακρινό σουτ του Εντό, η μπάλα στο οριζόντιο του Ανέστη.

17:40

24': Ο Κολοβός κλέβει την μπάλα απ' τον Γκόιαν, μπαίνει στην περιοχή του Αστέρα, αλλά ο Ρουμάνος στόπερ τον προλαβαίνει πριν κάνει το σουτ και διορθώνει το λάθος του.

17:37

Πιέζει στα τελευταία λεπτά ο Αστέρας, αλλά οι φιλοξενούμενοι αμύνονται πολύ καλά.

17:26

10': Φτάνει κοντά στο γκολ ο Πανιώνιος. Πολύ ωραία εκτέλεση φάουλ του Κολοβού, η μπάλα «γλύφει» το δεξί δοκάρι του Ερνάντεζ.

17:23

6': Πρώτο σουτ στο ματς από τον Μπακασέτα, η μπάλα φεύγει ψηλά πάνω απ' την εστία του Ανέστη.

17:17

Ερνάντεζ, Λούι, Γκόιαν, Ζησόπουλος, Κοντοές, Εντό, Μουνάφο, Καράσκο, Ντε Μπλάσις, Μπακασέτας, Μπαράλες
Αναπ: Γεωργακόπουλος, Ουρτάδο, Γκρατσίνι, Χουάνμα, Σέτι, Ναβάρο, Ζαραδούκας
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ανέστης, Ζαχαράκης, Λαμπρόπουλος, Αυλωνίτης, Κούρος, Παντίδος, Μητρόπουλος, Μενδρινός, Κολοβός, Γιάννου, Αραβίδης
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Λιόλιος, Παναγιωτούδης, Μπούζας, Ντούνης, Τόσκας, Λάσνικ
Διαιτητής: Λιαχούδης (Μακεδονίας) - Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Καραβασίλης (Καβάλας)