Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:24

Χειροκροτεί τους "ασπρόμαυρους" ο κόσμος παρά την μεγάλη απογοήτευση.

23:23

Λήξη αναμέτρησης, ήττα με 1-2 και αποκλεισμός για τον ΠΑΟΚ. Στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ οι Θεσσαλονικείς.

23:22

90'+4: Κίτρινη στον Ελ Γκάζι.

23:18

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:17

89': Κουλούρης αντί Σακχόφ για τον ΠΑΟΚ.

23:15

Δεν μπορεί να διώξει ο Λέοβατς, αργεί ο Κρέσπο να κλείσει τον Κλάασεν και εκείνος με σουτ στην κίνηση εκτελεί τον Γλύκο.

23:15

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΙΑΞ!

23:14

86': Εντελώς άστοχο το σουτ του Μπίσεσβαρ από το ημικύκλιο.

23:12

84': Μπίσεσβαρ αντί του Χαρίση για τον ΠΑΟΚ.

23:10

83': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Κάμπος στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα φτάνει στον Μυστακίδη κι εκείνος αστοχεί με σουτ εκτός περιοχής.

23:09

Ετοιμάζει τον Μπίσεσβαρ ο Ίβιτς.

23:05

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Μυστακίδης.

23:04

76': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ανάμεσα σε τρεις ο Μυστακίδης παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

23:01

Διακοπή στο ματς, ώστε να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων.

22:57

70': Στη θέση του Ροντρίγκες ο Μυστακίδης για τον ΠΑΟΚ.

22:56

Στο 70% η κατοχή μπάλας για τον Άγιαξ.

22:53

66': Κίτρινη στον Τετέ.

22:51

63': Στη θέση του Ντόλμπεργκ ο Ελ Γκάζι για τον Άγιαξ.

22:48

60': Σκληρό μαρκάρισμα στον Κρέσπο από τον Ντόλμπεργκ, έπρεπε να δοθεί κίτρινη.

22:45

57': Κίτρινη στον Γκούντελ.

22:44

56': Κίτρινη στον Κρέσπο.

22:42

54': Απευθείας το εκτελεί ο Τζαβέλλας, μπλοκάρει ο Σίλεσεν.

22:41

53': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Τζαλμά Κάμπος.

22:37

Να επιβληθεί προσπαθεί ο ΠΑΟΚ, ο οποίος κυκλοφορεί την μπάλα.

22:33

46': Ο Κάμπος βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Ροντρίγκες παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

22:33

22:32

22:19

22:16

22:15

Ο Κλάασεν το εκτελεί, σημαδεύει το κέντρο της εστίας και σκοράρει.

22:15

45': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΙΑΞ!

22:14

44': Κίτρινη στον Λέοβατς.

22:13

44': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Άγιαξ! Αυστηρή η απόφαση του Τέιλορ. Υπάρχει ένα τράβηγμα του Λέοβατς στον Ρίντεβαλντ, αλλά πέφτει πολύ εύκολα ο δεύτερος.