Έντονες αποδοκιμασίες από τους οπαδούς του Ολυμπιακού.

23:42

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ.

23:38

90'2+: Σαμπντάι αντί Νουακέμε για την Μπερ Σεβά.

23:38

90'+1: Κερδίζει τις κόντρες ο Νουακέμε, μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει δυνατό διαγώνιο σουτ και αποκρούει ο Καπίνο.

23:37

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:36

90': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Σαχάρ, κάνει αδύναμο σουτ και ο Καπίνο μπλοκάρει.

23:35

89': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μιλιβόγεβιτς κάνει διαγώνιο σουτ και με τα ακροδάχτυλα ο Γκόρες πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

23:34

Παράλληλο ποδόσφαιρο από τους Πειραιώτες.

23:30

Μονόλογος του Ολυμπιακού πλέον το ματς, περιμένουν οι φιλοξενούμενοι.

23:27

Έχει αρχίσει να ρισκάρει ο Ολυμπιακός μήπως και έρθει το γκολ.

23:23

Μικρή διακοπή για να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές.

23:22

76': Ράντι αντί Μέλικσον για την Μπερ Σεβά.

23:21

Στο έδαφος ο Νταβιτζάντα, δυσφορία από τους παίκτες του Ολυμπιακού.

23:18

72': Δυνατό σουτ από τον Φορτούνη, αποκρούει ο Γκόρες.

23:14

68': Σαχάρ αντί Μπάρντα για την Μπερ Σεβά.

23:14

68': Κίτρινη στον Μπίτον.

23:14

68': Κόρνερ για την Μπερ Σεβά, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:12

65': Εκτελεί φάουλ από μακριά ο Ντομίνγκεζ, χάνει την μπάλα ο Γκόρες προσωρινά αλλά μπλοκάρει στη συνέχεια και παίρνει και το φάουλ από τον Μποτία.

23:09

63': Μπουχαλάκης αντί Μανιάτη για τον Ολυμπιακό.

23:05

59': Κόρνερ για την Μπερ Σεβά. Εκτελείται με πάσα και η φάση περνά ανεκμετάλλευτη.

23:04

58': Στη θέση του Ντουρμάζ ο Ντομίνγκεζ για τον Ολυμπαικό.

23:03

57': Κάκιστη η απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντουρμάζ, στην κερκίδα η μπάλα.

23:02

56': Κίτρινη στον Βίτορ και φάουλ σε καλό σημείο για τον Ολυμπιακό.

23:01

53': Κίτρινη στον Φιγκέιρας.

22:57

50': Μακρινό σουτ από τον Ντουρμάζ, άουτ φεύγει η μπάλα.

22:55

49': Κίτρινη στον Μποτία.

22:54

48': Απευθείας φάουλ από τον Φορτούνη, εύκολα μπλοκάρει ο Γκόρες.

22:53

47': Κίτρινη στον Μπρουν.

22:52

22:51

22:35

Λήξη πρώτου ημιχρόνου, αποδοκιμασίες από μερίδα του κόσμου.

22:34

45'+2: Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Ντουρμάζ, παίρνει την κεφαλιά ο Μανιάτης και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:32

22:30

Προσπαθεί από τα πλάγια ο Ολυμπιακός, αλλά δεν καταφέρνει να διασπάσει την αντίπαλη άμυνα.

22:26

40': Νέο κόρνερ για την Μπερ Σεβά. Παίρνουν την πρώτη κεφαλιά οι Ισραηλινοί και διώχνει λίγο πριν τη γραμμή ο Ντε λα Μπέγια.

22:26

40': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Σιόβας, στη θέση του ο Ντα Κόστα για τον Ολυμπιακό.

22:25

38': Την τελευταία στιγμή κόβεται ο Μπρουν πριν πλασάρει. Κόρνερ για τους Ισραηλινούς.

22:22

Αβίαστα λάθη από τους παίκτες του Ολυμπιακού.

22:19

Διακόπτεται ξανά το ματς, στο έδαφος ο Σιόβας τώρα.

22:16

Στο έδαφος ο Μανιάτης, ο οποίος δείχνει να πονά πολύ.

22:14

28': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελεί προς τα έξω, αλλά ο Σεμπά δεν σουτάρει.

22:13

27': Κίτρινη στον Όγκου.

22:10

24': Αναπτύσσεται ωραία ο Ολυμπιακός, ο Σεμπά κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και αστοχεί.

22:08

22': Ο Ντε λα Μπέγια βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Φορτούνης παίρνει την κεφαλιά και ο Γκόρες μπλοκάρει.

22:06

20': Ο Ντουρμάζ κάνει το γύρισμα για τον Φορτούνη, εκείνος πιάνει διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά και αποκρούει ο Γκόρες.

22:04

18': Νέο κόρνερ για την Μπερ Σεβά, στο πρώτο δοκάρι και αυτό και διώχνει ο Καπίνο.

22:02

15': Κόρνερ για την Μπερ Σεβά. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι και ο Καπίνο μπλοκάρει.

21:59

Δεν μπορεί να κάνει το παιχνίδι του έως τώρα ο Ολυμπιακός.

21:56

10': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελείται με πάσα, ο Φιγκέιρας βγάζει σέντρα και η μπάλα απομακρύνεται.

21:52

Νέα διακοπή, στο έδαφος Μανιάτης και Μπρουν.

21:50

Στο έδαφος ο Ιντέγιε και ο Τάχα, προσωρινή διακοπή.

21:49

2': Κάνει λάθος ο Φιγκέιρας, αλλά βγαίνει γρήγορα ο Καπίνο και διορθώνει αναγκάζοντας τον Νουακέμε να βγει πολύ πλάγια.

21:47

21:43

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:40

Δεν είναι γεμάτο το "Γ. Καραϊσκάκης", αλλά έχει αρκετό κόσμο.

21:37

Ανακοινώνονται τώρα οι ενδεκάδες των δύο ομάδων από τα μεγάφωνα του γηπέδου.

21:33

Πρώτο επίσημο ματς για τη νέα σεζόν για τους Πειραιώτες, οι οποίοι καλούνται να παίξουν προκριματικά φέτος λόγω της πτώσης της χώρας μας στη βαθμολογία της ΟΥΕΦΑ.

21:30

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ολυμπιακού με την Μπερ Σεβά ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Καπίνο, Φιγκέιρας, Μποτία, Σιόβας, Ντε λα Μπέγια, Μιλιβόγεβιτς, Μανιάτης, Φορτούνης, Ντουρμάζ, Σεμπά, Ιντέγιε.
Αναπ: Λεάλι, Ντα Κόστα, Μαζουακού, Βούρος, Ντομίνγκεζ, Μπουχαλάκης, Πάρντο.
Γκόρες, Μπίτον, Βίτορ, Ουίλιαμ Σοάρες, Νταβιτζάντα, Μπάρντα, Ταά, Μπρουν, Μέλικσον, Νουακέμε, Όγκου.
Αναπ: Χάιμοβ, Ράντι, Μπουζάγκλο, Σαάρ, Οχαγιόν, Σαμπτάι, Μαρανιάο.
Διαιτητής: Ζόρζε ντε Σόουζα (Πορτογαλία) Βοηθοί: Αλβάρο Μεσκίτα, Πάουλο Σοάρες (Πορτογαλία) 4ος: Λουίς Φερέιρα ( Πορτογαλία)