1
-
1
24:50

Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε αυτό το εκπληκτικό ματς μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

24:49

Τα «πάντσερ» πέταξαν έξω την Ιταλία και περιμένουν να μάθουν τον αντίπαλό τους στα ημιτελικά.

24:48

Ο Έκτορ το 9ο γερμανικό πέναλτι. ΓΚΟΛ! Η Γερμανία κάνει το 6-5 στα πέναλτι και προκρίνεται στους «4»

24:48

Ο Νταρμιάν το 9ο πέναλτι για την Ιταλία. Αποκρούει ο Νόιερ και κρατά το 5-5.

24:47

Ο Μπόαντενγκ το 8ο πέναλτι για τη Γερμανία. ΓΚΟΛ και 5-5 το σκορ.

24:46

Ο Ντε Σίλιο το 8ο ιταλικό πέναλτι. ΓΚΟΛ και 4-5 μπροστά η Ιταλία.

24:46

Ο Κίμιχ το 7ο γερμανικό πέναλτι. ΓΚΟΛ και 4-4 για τη Γερμανία.

24:45

Ο Παρόλο το 7ο ιταλικό πέναλτι. ΓΚΟΛ και μπροστά η Ιταλία με 3-4.

24:45

Ο Χούμελς το 6ο πέναλτι για τη Γερμανία. ΓΚΟΛ 3-3 το σκορ στη «ρώσικη» ρουλέτα.

24:44

Ο Τζακερίνι το 6ο ιταλικό πέναλτι. ΓΚΟΛ 2-3 μπροστά η Ιταλία.

24:43

Ο Σβαϊνστάιγκερ το 5ο γερμανικό πέναλτι. Αστοχεί. Μένει το 2-2.

24:42

Ο Μπονούτσι το 5ο πέναλτι για την Ιταλία. Ο Νόιερ αποκρούει και κρατά το 2-2.

24:42

Ο Ντράξλερ το 4ο γερμανικό πέναλτι. ΓΚΟΛ και 2-2.

24:41

Ο Πελέ το 4ο ιταλικό πέναλτι. Άουτ η μπάλα. Παραμένει το 1-2 υπέρ της Ιταλίας.

24:40

Ο Οζίλ το 3ο πέναλτι της Γερμανίας. ΔΟΚΑΡΙ η μπάλα, κρατά το προβάδισμα η Ιταλία με 1-2.

24:40

Ο Μπαρτσάλι το 3ο πέναλτι της Ιταλίας. ΓΚΟΛ και 1-2 η Ιταλία.

24:39

Ο Μίλερ το 2ο γερμανικό πέναλτι. Αποκρούει ο Μπουφόρν. Παραμένει το 1-1.

24:39

Ο Τζάτζα το 2ο ιταλικό πέναλτι. Αστοχεί. Παραμένει το 1-1.

24:38

Ο Κροος το 1ο πέναλτι για τη Γερμανία. ΓΚΟΛ 1-1, ισοφαρίζουν τα «πάντσερ».

24:37

Ο Ινσίνιε το 1ο πέναλτι για την Ιταλία. ΓΚΟΛ 0-1 η Ιταλία.

24:35

Όλα έτοιμα για να αρχίσει η διαδικασία. Η Ιταλία εκτελεί πρώτη.

24:32

Τέλος και της παράτασης. Πάμε στα πέναλτι.

24:32

120': Αλλαγή για την Ιταλία. Στη θέση του Κιελίνι ο Τζάτζα.

24:30

119': Σουτ του Οζίλ από καλή θέση, ο Μπουφόν μπλοκάρει την μπάλα.

24:24

113': Σουτ του Ινσίνιε μέσα από την περιοχή, ο Νόιερ σε καλή θέση, μπλοκάρει την μπάλα.

24:24

112': Κίτρινη κάρτα στον Σβαϊνστάιγκερ.

24:20

109': Σουτ έξω από την περιοχή του Σβαϊστάιγκερ, η μπάλα άουτ.

24:18

107': Αλλαγή για την Ιταλία. Στη θέση του Έντερ ο Ινσίνιε.

24:18

107': Γυριστό του Ντράξλερ από κοντά, η μπάλα μόλις άουτ.

24:17

Άρχισε το δεύτερο ημίχρονο της παράτασης.

24:14

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου της παράτασης. Παραμένει το 1-1.

24:11

103': Κίτρινη κάρτα στον Τζακερίνι.

24:10

101': Κι άλλο κόρνερ για τη Γερμανία. Περνάει κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

24:09

101': Κόρνερ για τη Γερμανία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

24:04

Η κόπωση έχει αρχίσει να γίνεται εμφανής στους ποδοσφαιριστές και των δύο ομάδων.

24:01

91' Κίτρινη κάρτα στον Πελέ ο οποίος χάνει το επόμενο ματς.

23:58

Σέντρα στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης.

23:53

Τέλος της κανονικής διάρκειας του αγώνα. Πάμε σε ημίωρη παράταση μετά το 1-1.

23:50

3 λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:49

90': Κίτρινη κάρτα στον Χούμελς. Χάνει το επόμενο ματς.

23:48

89': Σουτ του Ντε Σίλιο από το ύψος της περιοχής, η μπάλα μόλις άουτ.

23:47

Παίζουν με το χρόνο οι Ιταλοί.

23:45

86': Αλλαγή για την Ιταλία. Στη θέση του Φλορέντσι ο Νταρμιάν.

23:41

Στο 57% - 43% η κατοχή υπέρ της Γερμανίας.

23:40

81': Κόρνερ για την Ιταλία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:39

Σε λίγο μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο συν τις καθυστερήσεις και όλα παίζονται ξανά απ' την αρχή στο ματς.

23:37

77': Ο Μπονούτσι εκτελεί το πέναλτι και ευστοχεί. 1-1 το σκορ!

23:36

77': Πέναλτι για την Ιταλία σε χέρι του Μπόαντενγκ μέσα στην περιοχή.

23:35

76': Κόρνερ για την Ιταλία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

23:33

74': Ο Πελέ με κοντινό σουτ δεν βρίσκει στόχο.

23:31

72': Αλλαγή για τη Γερμανία. Ο Μάριο Γκόμες αποχωρεί τραυματίας. Στη θέση του ο Ντράξλερ.

23:28

69': Κόρνερ για τη Γερμανία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:28

68': Ο Γκόμες δεν καταφέρνει να νικήσει από κοντά τον Μπουφόν.