Τελικό και στο Πανθεσσαλικό, 2-1 η Νίκη Βόλου τα Γιαννιτσά

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-1 (90+3')

Στις καθυστερήσεις το ματς στο Πανθεσσαλικό...

19:50

Τέλος στα Ψαχνά, μεγάλη νίκη για τον τοπικό Ηρακλή

19:49

Ο Τζιώρας από τη μικρή περιοχή με σουτ λύτρωσε τη Νίκη, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Γέσιτς

19:49

Απίστευτο θρίλερ στο Πανθεσσαλικό!

19:48

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2-1 (89')

19:48

ΓΚΟΛ η Νίκη!

19:48

90+2': Ευκαιρία για τα Ψαχνά με τον Τριανταφύλλου, ο Ανδρούτσος του λέει όχι!

19:46

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος στα Ψαχνά

19:45

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-1 (87')

19:44

88': Ο Αλεξάντροβιτς βλέπει δεύτερη κίτρινη για μαρκάρισμα στον Τριανταφύλλου και αφήνει την ομάδα του με δέκα παίκτες στα τελευταία λεπτά

19:44

Κόκκινη κάρτα για τον Παναιγιάλειο

19:42

86': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Ιωάννου ο Διαμαντόπουλος

19:41

Οι φιλοξενούμενοι τα παίζουν πλέον όλα για όλα και βγαίνουν μαζικά στην επίθεση

19:41

Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο

19:40

84': Ο Αθανασόπουλος με εντυπωσιακή επέμβαση λέει όχι στον Γκοτσουλια

19:38

- Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο στα Ψαχνά, πάντα στο 1-0 οι γηπεδούχοι με το γκολ του Μπακομήτρου

19:35

Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο

19:35

79': Εκτός αγώνα ο Παπαχρήστος, μέσα ο Ρεκλείτης

19:33

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-1 (75')

19:32

76': Ο Αλεξάντροβιτς βρήκε χώρο, σούταρε έξω από την μεγάλη περιοχή αλλά δεν βρήκε στόχο

19:29

Προσπαθεί ο Παναιγιάλειος αλλά δεν απειλεί

19:28

72': Μακρινό σουτ του Σκαρτσίλα, η μπάλα άουτ

19:27

Ολοκλήρωσαν τις αλλαγές τους τα Ψαχνά

19:27

71': Στη θέση του Τσούτση ο Ντελέκος

19:22

66': Στη θέση του Αργυρόπουλου ο Σκαρτσίλας

19:17

- Συμπληρώσαμε μια ώρα στα Ψαχνά

19:14

57': Σουτ του Φλίγκου, η μπάλα στην αγκαλιά του Αθανασόπουπουλου

19:13

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-0 (55')

19:13

Για να δούμε πλέον την αντίδραση του Παναιγιάλειου

19:10

54': Ο Κρητικός σεντράρει από δεξιά και ο Μπακομήτρος με δυνατή κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι γράφει το 1-0

19:10

ΓΚΟΛ τα Ψαχνά!

19:08

52': Μετά την εκτέλεση του κόρνερ η μπάλα μένει στα καρέ του Παναιγιάλειου, ο Τζανής πιάνει το σουτ αλλά αυτή καταλήγει μετά από κόντρες στην αγκαλιά του Ανδρούτσου

19:07

50': Σουτ του Κοιλιάρα, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

19:05

Ξεκίνησε το β΄ μέρος και στο Πανθεσσαλικό. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-0 (46')

19:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

19:01

Δεύτερη αλλαγή για τα Ψαχνά

19:01

46': Στη θέση του Επιτροπάκη ο Τριανταφύλλου

18:48

Ημίχρονο και στο Πανθεσσαλικό. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-0

18:47

Ημίχρονο στα Ψαχνά, 0-0

18:46

45+1': Σουτ του Επιτροπάκη από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ο Ανδρούτσος σε κόρνερ! Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο για τα Ψαχνά

18:46

Ένα το λεπτό του έξτρα χρόνου στα Ψαχνά

18:46

45': Κάρτα στον Αλεξάντροβιτς

18:43

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1-0 (41') με δεξί σουτ του Σεϊμάν

18:43

ΓΚΟΛ η Νίκη Βόλου!

18:42

42': Φάουλ του Αλεξάντροβιτς, κεφαλιά του Σαντραβέλη δεν ανησυχεί ο Aθανασόπουλος

18:40

- Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο του πρώτου μέρους στα Ψαχνά

18:36

Διάστρεμμα η πρώτη εκτίμηση για τον Γκεμίση

18:35

35': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών. Στη θέση του τραυματία Γκεμίση ο Στουρνάρας

18:34

Βρήκε μπάλα ο άσος των Ψαχνών αλλά πήγε με τα δύο πόδια πολύ επικίνδυνα

18:33

33': Κάρτα στον Φοντακάρο που πήγε με σκληρό τάκλιν πάνω στον Ακπαρίδη

18:31

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-0 (30')

18:31

31': Ο Κοιλιάρας εκτέλεσε το φάουλ, η μπάλα στην αγκαλιά του Ανδρούτσου

18:30

17 φάουλ σε 30 λεπτά στα Ψαχνά! Πως να υπάρχει ρυθμός στο ματς;

18:30

30': Ο Ακπαρίδης βλέπει κάρτα, αφού ανέτρεψε τον Γκεμίση

18:29

Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζουν τα Ψαχνά, για να δούμε...

18:27

27': Ο Κοιλιάρας το εκτελεί, τρίτο κόρνερ σερί κερδίζουν τα Ψαχνά και αυτό περνά ανεκμετάλλευτο!

18:27

Εκτελέστηκε, ο Μπούνας απομακρύνει σε νέο κόρνερ

18:26

26': Ο Τσούτσης γυρίζει παράλληλα την μπάλα, ο Ανδρούτσος διώχνει σε κόρνερ

18:25

25': Μετά από εκτέλεση φάουλ για τα Ψαχνά, ο Ανδρούτσος απομακρύνει με γροθιές

18:24

Μουρμούρα από την εξέδρα για το κακό θέαμα στα Ψαχνά και την μέτρια εικόνα των γηπεδούχων

18:21

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-0, εικοσάλεπτο και στο Πανθεσσαλικό

18:20

- Πρώτο 20λεπτο στα Ψαχνά, πάντα στο 0-0 ο Ηρακλής με τον Παναιγιάλειο

18:17

17': Κάρτα στον Τσούτση για χέρι

18:15

- ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-0 (14') Δοκάρι για τη Νίκη Βολου σε τακουνάκι του Τζιώρα

18:15

Αυτή είναι η πρώτη αξιόλογη φάση στο ματς

18:14

14': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Αλεξάντροβιτς, η μπάλα περνά από όλους και καταλήγει στην αγκαλιά του Αθανασόπουλου

18:13

- Πολλά τα φάουλ και οι δυνατές μονομαχίες στα Ψαχνά με αποτέλεσμα το ματς να μην έχει ρυθμό

18:08

7': Σέντρα του Επιτροπάκη, ο Κρητικός αν και βρισκόταν σε πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή δεν μπόρεσε να μπει στην πορεία της μπάλας και αυτή φεύγει άουτ

18:06

- Αναγνωριστικό παιχνίδι στο πρώτο πεντάλεπτο στα Ψαχνά, χωρίς κάποια αξιόλογη φάση

18:02

- Έναρξη του αγώνα και στο Πανθεσσαλικό: ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0-0 (1')

18:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι στα Ψαχνά

17:56

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ:

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (Ν. Χονδροδίνης): Αποστολίδης, Ζουλιώτης, Γιώτας, Θ. Παπαδόπουλος, Γκότοβος, Ακασού, Σεϊμάν, Ισαάκ, Ανιέτε, Γέσιτς, Τζιώρας.

ΑΝ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (Κ. Σταματίου): Κραβαρίτης, Χατζόγλου, Κουρούπης, Καρτάλ, Παλάσκας, Ιβανίδης, Μοσχάκης, Μπάρκα, Χαρμανάς, Μπαξεβάνος, Καράμπελας

15:19

Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας)
Βοηθοί: Ρουμπής (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)

15:18

To a-sports.gr θα σας ενημερώνει για την εξέλιξη του σκορ και στην αναμέτρηση ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ που ξεκινά επίσης στης 18.00.

Aθανασόπουλος, Μπακομήτρος, Παλαιολόγος, Τζανής, Φοντακάρο, Τσιμόντζι, Γκεμίσης, Κοιλιάρας, Τσούτσης, Επιτροπάκης, Κρητικός.
Ανδρούτσος, Παπαχρήστος, Σανδραβέλης, Ιωάννου, Τ. Παπαδόπουλος, Ακπαρίδης, Γκοτσούλιας, Αργυρόπουλος, Αλεξάντροβιτς, Μπούνας, Φλίγκος.
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου). Βοηθοί: Κουράκης (Ηρακλείου), Νικολακάκης (Ηρακλείου). 4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)