0
23:40

Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή σας νύχτα!

23:36

Νικήτρια του πρώτου αγώνα στο «Βιθέντε Καλντερόν» με 1-0 η Ατλέτικο Μαδρίτης. Μικρό προβάδισμα για τους Ισπανούς, ωστόσο όλα θα κριθούν την επόμενη εβδομάδα στην «Αλιάνζ Αρίνα».

23:36

Λήξη της αναμέτρησης.

23:35

90'+3: Ο Βιντάλ θα πλασάρει, μπλοκάρει ο Όμπλακ.

23:34

90'+3: Σέντρα του Ριμπερί, κεφαλιά του Μπενατιά, μαζεύει ο Όμπλακ.

23:32

23:30

89': Κόρνερ για την Ατλέτικο με τον Κόκε, διώχνει ο Μπενατιά, ο Φερνάντεζ θα πιάσει το σουτ, άουτ.

23:30

88': Κίτρινη κάρτα στον Βιντάλ.

23:28

87': Σέντρα-σουτ του Ντάγκλας Κόστα από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Όμπλακ.

23:26

84': Αλλαγή για την Ατλέτικο. Ο Παρτέι αντί του Σαούλ.

23:26

84': Κίτρινη κάρτα στον Σαούλ.

23:24

82': Κίτρινη κάρτα και στον Νόιερ.

23:23

82': Κίτρινη κάρτα στον Μπενατιά.

23:22

80': Ξαφνικό σουτ του Αλάμπα, άουτ.

23:18

77': Αλλαγή για την Μπάγερν. Ο Μπενατιά αντί του Μπερνάτ.

23:16

75': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΤΛΕΤΙΚΟ! Ο Γκριεζμάν βγάζει στον Τόρες, που πλασάρει, η μπάλα στο δεξί δοκάρι του Νόιερ. Στη συνέχεια της φάσης ο Κόκε πιάνει το σουτ, μπλοκάρει ο Νόιερ.

23:15

73': Δυνατό σουτ του Βιντάλ έξω από την περιοχή, εκτινάσσεται στη δεξιά γωνία του ο Όμπλακ και διώχνει.

23:13

72': Κόρνερ για την Ατλέτικο με τον Κόκε, σε νέο κόρνερ οι αμυντικοί της Μπάγερν. Και πάλι με τον Κόκε, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:12

70': Πλασέ του Ντάγκλας Κόστα, πάνω από την εστία του Όμπλακ.

23:11

70': Αλλαγή για την Μπάγερν. Ο Μίλερ αντί του Τιάγκο Αλκάνταρα.

23:05

64': Αλλαγή για την Μπάγερν. Ο Ριμπερί αντί του Κομάν.

23:05

63': Γυρίζει μέσα στην περιοχή από τα δεξιά ο Λεβαντόφσκι, η μπάλα φεύγει παράλληλα της εστίας του Όμπλακ.