0
20:19

Τέλος του αγώνα

20:18

90+3'Q Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Εθνικός Γαζώρου. Εκτός αγώνα ο Σκέριαντς, μέσα ο Κωφοκώτσιος

20:16

Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

20:15

89': Στη θέση του Παπαδόπουλου ο Σωτήρης Κωνσταντινίδης, δεύτερη αλλαγή για τον Γάζωρο

20:14

Πιέζει η Δόξα στα τελευταία λεπτά, τα παίζει όλα για όλα

20:13

87': Και νέα ευκαιρία για τους Δραμινούς με σουτ του Ρούτση! Κόρνερ η μπάλα, αυτό περνά ανεκμετάλλευτο...

20:13

Τεράστια ευκαιρία για τη Δόξα

20:12

86': Ο Μουδούρογλου προσπαθεί να πλασάρει τον Μέλκα αλλά ο γκολκίπερ του Γάζωρου βγαίνει ταχύτατα από την εστία του και μπλοκάρει σταθερά

20:10

Προσπαθεί η Δόξα Δράμας να φτάσει στην ισοφάριση

20:10

84': Ο Αμανατίδης δοκιμάζει ένα σουτ, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Μέλκα

20:07

Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Δόξα Δράμας

20:07

81': Στη θέση του Κάσσου ο Διαμαντόπουλος

20:06

- Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο

20:04

Δεν έχει κάτι ανησυχητικό ο Ναστέφσκι όπως επιβεβαιώνει ο γιατρός του Γάζωρου

20:03

78': Αναγκαστική αλλαγή για τον Γάζωρο. Στη θέση του Ναστέφσκι που δείχνει να αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού o Κοσμίδης

20:02

76': Καλό σουτ του Μουδούρογλου έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα κοντράρει και σε αμυντικό και φεύγει κόρνερ, το οποίο πάντως περνά ανεκμετάλλευτο

20:01

- Προσπαθεί να αντιδράσει η Δόξα, μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο

19:58

73': Ξαφνικό σουτ του Στόικου, δεν ανησυχεί ο Μέλκας

19:56

70': Διπλή αλλαγή για τη Δόξα Δράμας...

19:56

Εκτός αγώνα ο Βλασόπουλος, μέσα ο Μουδούρογλου

19:56

Στη θέση του Χιντασέλι ο Αμανατίδης

19:55

Να που ο Εθνικός Γαζώρου χτυπά από στημένη φάση!

19:53

67': Μετά από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα παίρνει παράλληλη τροχιά με την εστία του Δαύκου, χτυπά ελάχιστα στο οριζόντιο δοκάρι και φτάνει στον Ναστέφσκι ο οποίος με γυριστό τακουνάκι από κοντά γράφει το 1-0

19:53

ΓΚΟΛ ο Εθνικός Γαζώρου

19:50

Τεράστια ευκαιρία για τον Γάζωρο, η πρώτη στην επανάληψη

19:49

63': Ο Σκέριαντς πασάρει δεξιά στον Ναστέφσκι, αυτός προσπαθεί να πλασάρει τον Δαύκο αλλά ο γκολκίπερ της Δόξας απομακρύνει και κρατά το μηδέν

19:46

- Μια ώρα αγώνα στις Σέρρες, η Δόξα Δράμας κρατά εύκολα το μηδέν, την ώρα που ο Γάζωρος παρουσιάζεται αρκετά νευρικός και δεν μπορεί να αναπτυχθεί σωστά

19:42

Κεφαλιά του Παναγιωτίδη, μετά την εκτέλεση, η μπάλα άουτ

19:41

55': Κόρνερ κερδίζει ο Γάζωρος, για να δούμε...

19:36

- Πρώτο πεντάλεπτο στο δεύτερο μέρος, νευρικό παιχνίδι από τις δύο ομάδες στο ξεκίνημα με πολλά λάθη

19:31

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

19:31

46': Σέντρα στην επανάληψη

19:30

Οι δύο ομάδες κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα να ξεκινήσει το δεύτερο μέρος

19:15

Ημίχρονο στις Σέρρες, οι δύο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια με το 0-0

19:11

42': Μετά από φάση διαρκείας στα καρέ του Γάζωρου, ο Μπουτζίκος πιάνει ένα μακρινό σουτ όμως στέλνει την μπάλα άουτ

19:08

39': Επικίνδυνη σέντρα, ο Τσουβαλτσίδης απομακρύνει πριν οι επιθετικοί της Δόξας Δράμας γίνουν απειλητικοί

19:07

Άγγιξαν το γκολ οι γηπεδούχοι και ουσιαστικά ''απάντησαν'' στο δοκάρι της Δόξας

19:06

37': Ο Σκέριαντς πασάρει στον Γαϊδαρτζή αυτός βγαίνει φάτσα με τον Δαύκο αλλά αστοχεί στο τετ-α-τετ, πλασάροντας άουτ

18:59

29': Ο Ρούτσης πιάνει έναν κεραυνό έξω από την μεγάλη περιοχή, ωστόσο βλέπει την μπάλα να σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Μέλκα

18:58

Δοκάρι για τη Δόξα Δράμας!

18:56

- Φτάσαμε στο 25' του αγώνα, ο Γάζωρος παραμένει πιο κινητικός και επιθετικός έχοντας την υπεροχή, την ώρα βέβαια που και η Δόξα Δράμας δείχνει απειλητική με κάποιες βαθιές μπαλιές προς Στόικο, Ετόβ

18:52

23': Ατομική προσπάθεια του Στόικου που περνά δύο αντιπάλους του, μπαίνει στην περιοχή του Γάζωρου, πλασάρει με το αριστερό αλλά ο Μέλκας μπλοκάρει σταθερά

18:49

Επικίνδυνη κατάσταση στα καρέ της Δόξας Δράμας που κρατά το μηδέν

18:48

19': Ο Δέντσας ψάχνει να βρει στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας τον Γαϊδαρτζή, αλλά ο Δαύκος βγαίνει από την εστία του και απομακρύνει την μπάλα

18:44

- Συμπληρώσαμε το πρώτο τέταρτο στις Σέρρες, ο Γάζωρος στα τελευταία λεπτά έχει ανεβάσει την απόδοση του και πιέζει την Δόξα Δράμας

18:40

11': Ο Γάζωρος σκοράρει αλλά το γκολ ακυρώνεται ορθά αφού πριν ο Σκέριαντς γυρίσει την μπάλα στον συμπαίκτη του, αυτή είχε περάσει την τελική γραμμή

18:37

Καλός ρυθμός στο παιχνίδι στα πρώτα λεπτά, ψάχνουν το γκολ οι δύο ομάδες

18:37

8': Απειλούν και πάλι οι γηπεδούχοι με δυνατό σουτ του Γαϊδαρτζή από το ύψος της μεγάλης περιοχής

18:37

7': Ευκαιρία για τον Γάζωρο. Διαγώνιο σουτ του Σκέριαντς, η μπάλα άουτ

18:31

Απειλεί με το καλημέρα στο ματς η Δόξα Δράμας!

18:30

1': Μετά από σέντρα του Στόικου ο Ετόβ πλασάρει στην κίνηση αλλά στέλνει την μπάλα λίγο άουτ

18:30

Στους 7 βαθμούς κελσίου η θερμοκρασία στις Σέρρες

18:29

1': Σέντρα στο Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας

18:27

Μόλις τώρα οι δύο ομάδες κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

18:20

Σε περίπου δέκα λεπτά η σέντρα στο Δημοτικό Γήπεδο Σερρών και στην αναμέτρηση του Γάζωρου με την Δόξα Δράμας

16:46

Τελικό αποτέλεσμα στην Ελευσίνα: Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών 0-0

16:28

- Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών 0-0 (73')

16:16

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα στην Ελευσίνα, Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών πάντα στο 0-0

16:03

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου. Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών (0-0)

15:43

Λήξη πρώτου μέρους: Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών (0-0)

15:25

20λεπτο στην Ελευσίνα, Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών πάντα στο 0-0

15:15

Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών (0-0) και ενώ συμπληρώσαμε το πρώτο τέταρτο

15:05

Ας δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων:

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Α. Πριόνας): Κασμερίδης, Σαμαρόπουλος, Πολίτης, Νόνης, Στρατομήτρος, Τριάντος, Κοτίτσας, Στρατάκης, Δημητριάδης, Γκόγκας, Ασλανίδης.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ (Θ. Γράφας): Αθανασόπουλος, Παλαιολόγος, Νικολόπουλος, Μπακομήτρος, Τζανής, Γκεμίσης, Κοιλιάρας, Τσιμόντζι, Τσούτσης, Κρητικός, Ντάνιελ.

15:02

1': Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών (0-0)

14:59

15.00: Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών:
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Νακόπουλος, Χριστοδούλου (Αθηνών)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

14:58

To a-sports.gr θα σας ενημερώνει για την εξέλιξη του σκορ στην αναμέτρηση Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών που ξεκινά στης 15.00

Μέλκας, Μερεσιώτης, Δέντσας, Τζούριτς, Χατζηδημητρίου, Παναγιωτίδης, Παπαδόπουλος, Γαϊδαρτζής, Σκέριαντς, Τσουβαλτσίδης, Ναστέφσκι.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Δαύκος, Κάσσος, Στόϊκος, Ρούτσης, Βλασόπουλος, Μπουτζίκος, Μιλένκοβιτς, Χιντασέλι, Μπέκα, Ετόβ, Θεοδωρέλλης.
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας). Βοηθοί: Βαφειάδης, Διπλάρης (Καρδίτσας). 4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)