2
23:39

Σας ευχαριστούμε που απολαύσατε μαζί μας την αναμέτρηση. Καληνύχτα.

23:37

Εκπληκτικό ματς στο Τορίνο. Η βαυαρική ομάδα κυριάρχησε στο πρώτο ημίχρονο, αλλά τα αμυντικά λάθη της στοίχισαν. Ψυχωμένη η "μεγάλη κυρία", πήρε ώθηση από τις αλλαγές του Αλέγκρι και μετέτρεψε το 0-2 σε 2-2. Ξεκάθαρο φαβορί η Μπάγερν, αλλά η Γιουβέντους δεν ξεγράφεται...

23:37

Λήξη αγώνα. Γιουβέντους-Μπάγερν 2-2

23:37

91': Σουτ του Μπονούτσι, μπλοκάρει ο Νόιερ.

23:35

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:34

90': Κίτρινη στον Βιδάλ για φάουλ στον Μοράτα.

23:32

89': Κόρνερ για την Μπάγερν, περνά ανεκμετάλλευτο, αφού η κεφαλιά του Μπενατιά είναι άστοχη.

23:32

Πάνω-κάτω η μπάλα. Τρομερή αγωνία, ενώ το ρολόι σημαδεύει το 89'.

23:27

84': Δεύτερη αλλαγή για την Μπάγερν. Ο Ριμπερί στη θέση του Κόστα.

23:27

Το μομέντουμ ανήκει στη Γιουβέντους, η οποία προσπαθεί για την ολική ανατροπή που θα μείνει στην ιστορία, ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα της ρεβάνς.

23:26

83': Σέντρα του Λιχτστάινερ, ο Πογκμπά παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα άουτ.

23:23

79': Κίτρινη στον Μοράτα για φάουλ στον Ρόμπεν.

23:22

78': Εκτέλεση φάουλ του Τιάγκο, ο Λεβαντόφσκι παίρνει την κεφαλιά, αλλά αστοχεί.

23:20

Ο Μάντζουκιτς ανοίγει στο νεοεισελθόντα Μοράτα, εκείνος παίρνει την κεφαλιά και ο Στουράρο, που είχε περάσει ως αλλαγή στο 69', ισοφαρίζει σε 2-2. Τρομερό ματς!

23:20

76': ΓΚΟΛ η Γιουβέντους!

23:19

75': Τρίτη αλλαγή για τη Γιουβέντους. Ο Μοράτα στη θέση του σκόρερ Ντιμπάλα.

23:17

74': Πρώτη αλλαγή για την Μπάγερν. Ο Μπενατιά στη θέση του Μπερνάτ.

23:16

72': Οφσάιντ ο Ντιμπάλα. Το πρώτο στο ματς.

23:14

70': Κίτρινη στον Λεβαντόφσκι για φάουλ στον Κουαδράδο.

23:13

69': Δεύτερη αλλαγή για τους "μπιανκονέρι". Ο Στουράρο στη θέση του Κεντίρα.

23:12

68': Σπουδαία ευκαιρία για τη Γιουβέντους! Ο Νόιερ σταματά εντυπωσιακά το σουτ του Κουαδράδο.

23:12

Στατιστικό: Αυτό ήταν το πρώτο γκολ του Ντιμπάλα στο Τσάμπιονς Λιγκ.

23:10

Κοκορομαχία μεταξύ Μάντζουκιτς και Λεβαντόφσκι. Τα νεύρα είναι τεντωμένα...

23:09

Yπενθυμίζεται ότι ο μέσος Κίμιχ αγωνίζεται ως κεντρικός αμυντικός στο Τορίνο.

23:08

Λάθος του Κίμιχ μετά από μπαλιά του Κουαδράδο, ο Μάντζουκιτς βγάζει τον Ντιμπάλα απέναντι από τον Νόιερ και ο Αργεντινός μειώνει με ωραίο σουτ.

23:07

63': ΓΚΟΛ η Γιουβέντους!

23:05

60': Σέντρα του Μίλερ, κεφαλιά του Λεβαντόφσκι, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

23:03

58': Εκτέλεση φάουλ του Ντιμπάλα, η μπάλα στο τείχος και εν συνεχεία σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

22:59

Έπειτα από αντεπίθεση, ο Λεβαντόφσκι βρίσκει τον Ρόμπεν, εκείνος συγκλίνει προς τον άξονα, σουτάρει με το αριστερό και δίνει προβάδισμα δύο γκολ στην ομάδα του Γκουαρδιόλα.

22:59

55': ΓΚΟΛ η Μπάγερν!

22:56

Στιγμές νωρίτερα, ο Εβρά έκανε ένα παιδαριώδες λάθος που παραλίγο να μην μείνει ανεκμετάλλευτο από τον Λεβαντόφσκι.

22:55

51': Μακρινό σουτ του Αλάμπα, η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια των "μπιανκονέρι".