1
-
1
19:10

Σε ένα ματς με δυο όψεις, καθώς το πρώτο μέρος ήταν γεμάτο φάσεις, είχε δυο γκολ και μια αποβολή, ενώ η επανάληψη ήταν... μονόλογος για τον Πλατανιά, ο Ατρόμητος κατάφερε να φύγει με τον βαθμό από τα Χανιά

19:05

90'+4': Λήξη της αναμέτρησης

19:04

90'+3': Κάρτα για τον Ιγκλέσιας για μαρκάρισμα στον Τόρες και στον Αγκιλέρα για διαμαρτυρία

19:01

3 τα λεπτά των καθυστερήσεων

18:59

88': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Παράσχος περνώντας τον Καραμάνο αντί του Ούμπιδες

18:58

86': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πλατανιάς με τον Μπέριαν να παίρνει τη θέση του Μοράλ

18:52

80': Ο Αγκιλέρα συνδυάστηκε με τον Τετέ και με δυνατό σουτ είδε την μπάλα να περνάει ψηλά άουτ

18:50

78': Δεύτερη αλλαγή και για τον Πλατανιά με τον Γουνδουλάκη να δίνει τη θέση του στον Σιώπη

18:49

77': Ο Κατάι πιάνει την κεφαλιά από ευνοϊκή θέση αλλά η μπάλα καταλήγει λίγο άουτ

18:45

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Πίτου Γκρασία να παίρνει τη θέση του Μπρίτο

18:44

72': Νέα καλή στιγμή για τον Πλατανιά με τον Κατάι και πάλει να σουτάρει δυνατά στέλνοντας την μπάλα άουτ

18:42

70': Συνεχίζει να... απειλεί ο Πλατανιάς με τον Κατάι να σουτάρει βλέποντας την μπάλα να χτυπάει στο δοκάρι και να περνάει άουτ

18:40

69': Ο Μοράλ εκτελεί απευθείας το φάουλ που κέρδισε ο Κατάι από τον Φυτανίδη στέλνοντας την μπάλα ψηλά άουτ

18:39

68': Ο Φυτανίδης αντικρίζει την κίτρινη κάρτα για τράβηγμα της φανέλας του Κατάι

18:36

64': Ο Ιντζίδης επιχειρεί το γυριστό σουτ με τον Τσενάμο να μπλοκάρει εύκολα την μπάλα

18:34

62': Κίτρινη κάρτα στον Τετέ μετά από μαρκάρισμα στον Γεωργίου

18:32

61': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά με τον Μπέλιτς να παραχωρεί τη θέση του στον Κατάι

18:31

60': Ο Γουνδουλάκης γίνεται κάτοχος της μπάλας μετά από κόρνερ του Μοράλ αλλά το σουτ που επιχειρεί περνάει πολύ άουτ

18:27

56': Ο Δημούτσος επιχειρεί το δυνατό σουτ με την μπάλα να περνάει άουτ

18:26

55': Παίζοντας με παίκτη παραπάνω ο Πλατανιάς έχει την υπεροχή και τον έλεγχο του αγώνα, με τον Ατρόμητο να προσέχει κυρίως τα μετόπισθεν

18:17

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:03

Καταιγιστικός ο ρυθμός του αγώνα μετά το 20' με αρκετές φάσεις μπροστά από τις δυο εστίες. Καλό ξεκίνημα για τον Ατρόμητο με τον Πλατανιά να ισορροπεί μετά το 10' και να έχει την ελαφρά πρωτοβουλία μέχρι την ανάπαυλα του ημιχρόνου

18:02

45'+1': Λήξη του πρώτου μέρους

17:58

43': Ο Γιαννούλης τιμωρείται με δεύτερη κίτρινη κάρτα μετά από μαρκάρισμα στον Μπέλιτς αφήνοντας τον Ατρόμητο με 10 παίκτες

17:57

41': Ο Γουνδουλάκης κάνει το πλασέ από ευνοϊκή θέση με τον Τσενάμο να αντιδρά ενστικτωδώς και να διώχνει την μπάλα

17:56

40': Ο Ούμπιδες κάνει την μπαλιά στον Μπρίτο που πιάνει το σουτ με την μπάλα να περνάει άουτ

17:53

Ο Γιαννούλης επιχειρεί την σέντρα με τον Παπαδόπουλο να κάνει την προβολή στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα του Γιωργαλλίδη

17:53

37': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο

17:51

35': Ο Μοράλ πιάνει την κεφαλιά με τον Τσενάμο να διώχνει με δυσκολία

17:50

34': Ο Τόρες επιχειρεί το δυνατό σουτ εκτός περιοχής με την μπάλα να περνάει άουτ

17:48

32': Ο Μπρίτο μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και κάνει το σουτ με τον Γιωργαλλίδη να διώχνει με δυσκολία την μπάλα

17:44

28': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη που χρησιμοποίησε το χέρι του για να κοντρολάρει την μπάλα

17:41

Ο Αγκιλέρα επιχειρεί την σέντρα και ο Τόρες που νικάει τους αμυντικούς του Ατρομήτου και τον Τσενάμο, με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα

17:41

25': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά

17:40

24': Ο Γουνδουλάκης κάνει το δυνατό σουτ με τον Τσενάμο να διώχνει εμ δυσκολία

17:35

20' Χωρίς τη μεγάλη φάση το ματς στα Περιβόλια με τον Πλατανιά να έχει ανεβάσει την απόδοσή του ύστερα από το καλό ξεκίνημα του Ατρομήτου

17:26

11': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Καραγκούνη να αποχωρεί τραυματίας παραχωρώντας τη θέση του στον Γεωργίου

17:23

7': Ο Δημούτσος επιχειρεί το δυνατό σουτ με τον Γιωργαλλίδη να πέφτει στη δεξιά του γωνία και να μπλοκάρει σταθερά

17:19

4': Ο Γιωργαλλίδης απομακρύνει με δυσκολία την απευθείας εκτέλεση κόρνερ από τον Ούμπιδες

17:15

1': Έναρξη του αγώνα

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Φαΐσκα, Ζουμπουλάκης, Φερνάντες, Ιντζίδης, Αγκιλέρα, Τετέ, Μπέλιτς, Τόρες, Γουνδουλάκης, Μοράλ
Αναπ: Περιστερίδης, Δημήτρης, Σιώπης, Ντα Σίλβα, Μπέριαν, Καται, Στόλερ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσενάμο, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Γιαννούλης, Νάστος, Ιγκλέσιας, Καραγκούνης, Ούμπιδες, Μπρίτο, Δημούτσος, Παπαδόπουλος
Αναπ: Σηφάκης, Μπάλλας, Γεωργίου, Πίτου, Αθανασίου, Φάμπιο, Καραμάνος
Διαιτητής: Στυλιάρας (Αιτωλ/νίας). Βοηθοί: Ζυγούρης (Αιτωλ/νίας), Καραϊσαρίδης (Πιερίας). 4ος: Σελίμος (Λακωνίας)