0
17:09

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας. Από το a-sports.gr καλό σας βράδυ.

17:03

Σπουδαία νίκη για τον Αχαρναϊκό, ήττα που τον αφήνει μακριά από τη διεκδίκηση της πρώτης τετράδας για τη Λαμία.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αχαρναϊκός - Λαμία 1-0.

16:52

90'+4: Κόκκινη στον Παγώνη με δεύτερη κίτρινη.

16:51

90'+3: Δυνατό σουτ από τον Μίλιεβιτς, διώχνει ο Παγούδης, νέο σουτ από τον άσο της Λαμίας, μπλοκάρει σταθερά ο γκολκίπερ του Αχαρναϊκού και κρατά το μηδέν στην εστία του.

16:49

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Καλογερόπουλο.

16:48

Συμπληρώθηκαν τα 90'... Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:43

86': Κόρνερ για τη Λαμία, κεφαλιά Λεάντρο, άουτ.

16:40

83': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ρεπετσάς αντί του Ομπράντοβιτς.

16:40

83': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραλής στη θέση του Παπαργυρίου.

16:39

82': Κίτρινη κάρτα στον Λεάντρο.

16:33

76': Νέο οφσάιντ, αυτή τη φορά στον Σιατραβάνη. Διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους, ο παίκτης της Λαμίας έβγαινε σε θέση τετ α τετ.

16:32

75': Οφσάιντ ο Νεόφυτος που θα βρει δίχτυα, αλλά το γκολ δεν μετρά. Δεν έχει δίκιο ο βοηθός όμως, γιατι ο επιθετικός της Λαμίας έφυγε από κανονική θέση.

16:27

66': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Νατσιόπουλος στη θέση του Τζόκιτς.

16:26

69': Κίτρινη κάρτα στον Πολίμο.

16:22

65': Κίτρινη κάρτα στον Παβίσεβιτς.

16:20

63': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος παίρνει τη θέση του σκόρερ Μπέλιτς.

16:19

Βγαίνουν στην κόντρα οι γηπεδούχοι ταχύτατα... Ο Ομπράντοβιτς δίνει στον Μπέλιτς, σουτ και η μπάλα στα δίχτυα του Πίτκα, 1-0.

16:19

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

16:17

60': Κίτρινη κάρτα στον Χριστοφιλέα.

16:15

59': Φάουλ για τον Αχαρναϊκό με τον Μπέλιτς, κεφαλιά Κωστόπουλου, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

16:14

54': Κίτρινη κάρτα στον Κοτσώνη.

16:13

53': Πρώτη αλλαγή και για τη Λαμία. Ο Νεόφυτος στη θέση του Πίντο.

16:10

Χωρίς κάτι το αξιόλογο τα πρώτα λεπτά του β' ημιχρόνου, με πολλά λάθη στο χώρο της μεσαίας γραμμής.

16:03

48': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλού.

16:01

46': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ματσούκας αντί του Μήλιου.

16:01

15:47

Λήξη α΄ημιχρόνου, στο 0-0 Αχαρναϊκός και Λαμία.

15:45

Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου...

15:42

42': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:36

36' Φάουλ για τον Αχαρναϊκό με τον Μπέλιτς, παίρνει την κεφαλιά ο Παβίσεβιτς, άουτ.

15:35

35': Κίτρινη κάρτα στον Τζόκιτς.

15:33

Κίτρινη κάρτα στον Παγώνη.

15:33

33': Κίτρινη κάρτα στον Μίλιεβιτς.

15:32

Κίτρινη κάρτα στον Πίντο.

15:31

32': Νεύρα και ένταση ανάμεσα στους παίκτες και μικρή διακοπή... Αφορμή ένα φάουλ του Πίντο πάνω στον Κωστόπουλο. Με την επέμβαση των ψυχραιμότερων το επεισόδιο τελειώνει και τα πνεύματα ηρεμούν.

15:28

28': Ο Σιατραβάνης δίνει στον Τζόκιτς, σουτ από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει ο Παγούδης.

15:23

23': Σουτ Μήλιου έξω απο την περιοχή, η μπάλα άουτ.

15:14

13' Φάουλ για τον Αχαρναϊκό με τον Μπέλιτς, διώχνει σε κόρνερ ο Πίτκας, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

15:11

10' Σέντρα Παγώνη, κεφαλιά Παβίσεβιτς, δεν θα βρει στόχο...

15:09

8': Φάουλ για τη Λαμία με τον Μίλιεβιτς, κεφαλιά του Λεάντρο, διώχνει προσωσρινά ο Παγούδης, σουτ Τζόκιτς στην επαναφορά, άουτ.

15:01

1': Έναρξη αναμέτρησης.

14:55

Καλησπέρα σας από το a-sports.gr. Σε περίπου πέντε λεπτά ξεκινά η αναμέτρηση στο Μενίδι ανάμεσα σε Αχαρναϊκό και Λαμία για τη 16η αγωνιστική της Β' Εθνικής.