1-1 το τελικό αποτέλεσμα

19:54

Τέλος του αγώνα

19:50

90+1': Το κόρνερ εκτελέστηκε με τα πολλά, ο Τσίγκας πήρε την κεφαλιά αλλά η μπάλα έφυγε έξω

19:49

Κάρτα στον Κασμερίδη για διαμαρτυρία

19:49

89': Κόρνερ κερδίζει η Γλυφάδα

19:48

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:45

Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο...

19:42

82': Τρίτη αλλαγή και για την Μαγούλα. Εκτός ο Δημητριάδης, μέσα ο Αντωνόπουλος

19:41

81': Στη θέση του Μοντέστε ο Σμυρλής. Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Γλυφάδα

19:40

81': Ευκαιρία για την Μαγούλα με τον Μαρτίνεθ ο οποίος από πλάγια θέση δεν μπορεί να νικήσει τον Χρήστου

19:38

79': Κάρτα στον Μοντέστε για μαρκάρισμα στον Μαρτίνεθ

19:33

74': Ο Μαρτίνεθ κάνει την ατομική ενέργεια, κουβαλά την μπάλα διασχίζοντας το μισό γήπεδο, ωστόσο το πλασέ του είναι κακό

19:32

73': Γύρισμα του Πολίτη, οι αμυντικοί της Γλυφάδας απομάκρυναν σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο

19:30

71':Κάρτα στον Πορτίγια για μαρκάρισμα στον Μαρτίνεθ

19:29

- Έχουμε μπει στο τελευταίο 20λεπτο, η Γλυφάδα πιέζει για ένα δεύτερο γκολ, με την Μαγούλα να αμύνεται στο μισό γήπεδο

19:26

67': Μετά από ένα γέμισμα η μπάλα φτάνει στον Τσίγκα, αυτός προσπαθεί να πλασάρει με την μια τον Κασμερίδη από κοντά, ωστόσο δεν τα καταφέρνει και εκείνη καταλήγει στην αγκαλιά του αντίπαλου γκολκίπερ

19:24

65': Αλλαγή κάνει και η Μαγούλα. Εκτός αγώνα ο Κορνελάτος, στη θέση του ο Ασλανίδης

19:23

64': Νέα ευκαιρία για την Γλυφάδα! Ο Ντε Σόουζα αλλάζει υπέροχα την μπάλα με τον Τσίγκα, πιάνει το σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, αλλά ο Κασμερίδης του λέει όχι

19:22

Δεύτερη αλλαγή για την Γλυφάδα

19:22

63': Στη θέση του Νικολιά ο Παιδάκης

19:21

62': Ευκαιρία για δεύτερο γκολ για την Γλυφάδα! Σέντρα από δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Σονγκό αλλά το πλασέ του είναι αδύναμο και ο Κασμερίδης μπλοκάρει

19:20

- Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα στην Ελευσίνα

19:19

1-1 λοιπόν, την ώρα που η Μαγούλα αγωνίζεται με δέκα παίκτες από το 34' λόγω της αποβολής του Έβερετ

19:18

59': Ο Γαλανόπουλος σεντράρει από δεξιά και ο Τσίγκας με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνιά του Κασμερίδη, ο οποίος έπεσε αλλά δεν μπόρεσε να σώσει την ομάδα του

19:18

ΓΚΟΛ η Γλυφάδα

19:17

Φάουλ κερδίζει η Γλυφάδα, τελειώνει ο κίνδυνος

19:17

58': Κόρνερ κερδίζει η Μαγούλα που είναι επικίνδυνη στις αντεπιθέσεις

19:16

Πρώτη κίνηση του Λουτσιάνο Ντε Σόουζα από τον πάγκο

19:15

56': Στη θέση του Καμινιώτη ο Ντε Σόουζα Μπάρος

19:15

55': Ο Σονγκό πασάρει παράλληλα, η μπάλα φτάνει στον Μοντέστε αλλά αυτός πλασάρει άουτ

19:11

52': Κόντρα στην ροή του αγώνα οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ. Ο Μαρτίνεθ εκμεταλλεύεται την εξαιρετική κάθετη πάσα του Δημητριάδη, φεύγει στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας και αφού περνά και τον Χρήστου σε κενό τέρμα πλασάρει για το 1-0

19:11

ΓΚΟΛ ο Αστέρας Μαγούλας

19:08

50': Από το κόρνερ η Γλυφάδα απειλεί και πάλι με κεφαλιά του Τσίγκα!

19:07

49': Ευκαιρία για την Γλυφάδα. Ο Σονγκό σεντράρει, ο Γκέζος παίρνει την πρώτη κεφαλιά, η μπάλα χτυπάει και στο κεφάλι του Τριάντου αλλά ο Κασμερίδης διώχνει σε κόρνερ

19:04

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

19:04

Στη θέση του Αλμίρ ο Πολίτης. Αλλαγή για την Μαγούλα πριν την σέντρα της επανάληψης

18:50

Τέλος του πρώτου μέρους

18:50

45+3': Ο Πορτίγια το εκτελεί, η μπάλα λίγο άουτ

18:49

Φάουλ σε καλή θέση για την Γλυφάδα, για να δούμε...

18:49

45+2': Κάρτα βλέπει ο Αλμίρ

18:47

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος

18:46

Πάντα στο 0-0 Μαγούλα και Γλυφάδα

18:45

Βρισκόμαστε στα τελευταία λεπτά του πρώτου μέρους, αρκετή... μουρμούρα από τους ποδοσφαιριστές για τις αποφάσεις του διαιτητή κάτι που έχει φέρει ένταση

18:44

43': Ο Σονγκό σεντράρει από δεξιά, ο Τσίγκας πατάει υπέροχα την μπάλα προς τα πίσω αλλά το σουτ του Σκόνδρα από το ύψος του πέναλτι είναι αδύναμο και καταλήγει στην αγκαλιά του Κασμερίδη

18:44

Ευκαιρία για την Γλυφάδα!

18:43

42': Μακρινό σουτ του Τριάντου η μπάλα άουτ

18:38

Για να δούμε πλέον αν η Γλυφάδα θα μπορέσει να εκμεταλλευτεί την αριθμητική της υπεροχή. Δέκα λεπτά απομένουν για το τέλος του πρώτου μέρους...

18:37

''Δύο φάουλ δύο κάρτες'' το... παράπονο του Έβερετ στον τέταρτο διαιτητή

18:36

35': Κάρτα βλέπει ο Δημητριάδης, προφανώς για διαμαρτυρία

18:35

34': Ο Έβερετ βλέπει δεύτερη κίτρινη για μαρκάρισμα στον Σκόνδρα και αφήνει την ομάδα του με δέκα ποδοσφαιριστές

18:35

Κόκκινη για την Μαγούλα!

18:34

Όλα αυτά ενώ έχουμε συμπληρώσει μισή ώρα αγώνα...

18:33

Σηκώθηκε ο άσος της Μαγούλας, το παιχνίδι ξεκίνησε και πάλι

18:32

Μικρή διακοπή στο ματς, ο Έβερετ βρίσκεται στο έδαφος αντιμετωπίζοντας πρόβλημα τραυματισμού

18:27

26': Κάρτα στον Έβερετ για μαρκάρισμα στον Νικολιά

18:27

Καλή στιγμή για την Γλυφάδα

18:26

25': Ο Καμινιώτης κάνει όμορφη προσπάθεια από δεξιά, πασάρει παράλληλα στον Τσίγκα αλλά αυτός από το ύψος του πέναλτι πλασάρει έξω

18:23

22': Μακρινό σουτ του Καμινιώτη, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία του Κασμερίδη

18:19

17': Κάρτα στον Σαμαρόπουλο για δυνατό μαρκάρισμα

18:18

16': Με πάσα εκτελέστηκε, κανένα πρόβλημα για την άμυνα της Γλυφάδας

18:17

Κόρνερ κερδίζει η Μαγούλα...

18:12

- Πρώτο δεκάλεπτο στην Ελευσίνα, η Μαγούλα έχει μια ελαφρά υπεροχή, αλλά η Γλυφάδα την μεγαλύτερη ευκαιρία με το δοκάρι του Σονγκό

18:08

6': Ο Σονγκό σουτάρει συρτά από μακριά αλλά η μπάλα χτυπά στο αριστερό δοκάρι του Κασμερίδη και φεύγει άουτ

18:08

Δοκάρι για την Γλυφάδα

18:06

- Συμπληρώσαμε το πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωστικό παιχνίδι μέχρι τώρα, χωρίς κάποια ευκαιρία

18:02

1': Σέντρα στο παιχνίδι

17:58

Οι δύο ομάδες μαζί με τους διαιτητές κάνουν την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

Κασμερίδης, Έβερετ, Μαρτίνεθ, Τριάντος, Αλμίρ, Ιατρού, Νόνης, Σαμαρόπουλος, Κορνελάτος, Στρατάκης, Δημητριάδης.
ΓΛΥΦΑΔΑ
Xρήστου, Γαλανόπουλος, Γκέζος, Νικολιάς, Νατσούρας, Μοντέστε, Σονγκό, Σκόνδρας, Πορτίγια, Καμινιώτης, Τσίγκας.
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων). Βοηθοί: Τζαφόλιας (Ανατ. Αττικής), Κωνταντόπουλος (Κορινθίας). 4ος: Κακρίδης (Κορινθίας)