0
19:08

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:07

Η ΑΕΚ πανηγυρίζει την τρίτη συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα, ούσα απόλυτα αποτελεσματική κόντρα στην Καλλονή. Μαχητική η ομάδα της Λέσβου που δεν παράτησε στιγμή το ματς, αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει.

19:07

Λήξη του ματς! 3-0.

19:05

90'+2: Σουτ του Μπουονανότε, άουτ η μπάλα.

19:04

90'+1: Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελείται από τα δεξιά στο πρώτο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

19:04

19:02

89': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κορδέρο στη θέση του Γιόχανσον.

18:59

86': Σουτ του Μάνταλου από τα δεξιά μέσα στην περιοχή, άουτ η μπάλα.

18:57

84': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Ευαγγελιδάκης στη θέση του Γιορέντε.

18:53

80': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Μάνταλος, ο Άρθο πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

18:51

79': Καλό σουτ του Βάργκας, άουτ.

18:49

76': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μάνταλος στη θέση του Τζιμπούρ.

18:47

74': Σουτ του Γεωργίου λίγο έξω από την περιοχή, λίγο άουτ.

18:44

71': Κόρνερ για την Καλλονή. Εκτελείται από τα αριστερά, Ο Μπαρόχα δεν διωχνει και ο Καλτσάς πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Γκάλο διώχνει πριν περάσει η μπάλα τη γραμμή.

18:42

69': Ωραίο ανέβασμα του Γκάλο από τα δεξιά, γυρίζει στον Αραβίδη στην περιοχή, αλλά ο Χογκ διώχνει το σουτ του.

18:42

51%-49% η κατοχή της μπάλας υπέρ της ΑΕΚ.

18:38

65': Διπλή αλλαγή για την Καλλονή. Ο Ούκα στη θέση του Αντέτζο και ο Ξύδας στη θέση του Χιντασέλι.

18:38

64': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Γιόχανσον κάνει το σουτ από τα αριστερά της περιοχής, άουτ.

18:36

63': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Βάργκας στη θέση του Πλατέλλα.

18:36

Ωραία σέντρα του Γκάλο από τα δεξιά, ο Αραβίδης αριστερά μέσα στην περιοχή πιάνει το σουτ στην κίνηση και κάνει το 3-0. Κατά τη διάρκεια της φάσης ήταν πεσμένος μέσα στην περιοχή ο Αντέτζο λόγω τραυματισμού.

18:36

62': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:34

61': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή! Το κόρνερ εκτελείται από τα αριστερά, ο Μπαρόχα κάνει λάθος έξοδο και ο Κεϊτά πιάνει το σουτ, με τον Ντίντακ να διώχνει πάνω στη γραμμή.

18:34

61': Κόρνερ για την Καλλονή.