1
19:07

Νικηφόρο το ντεμπούτο του Σάκη Τσιώλη στον πάγκο του ΠΑΣ

19:06

90'+5: Εντέλει κρατήθηκαν πέντε λεπτά καθυστέρηση και το ματς τελειώνει

19:01

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

18:58

87': Ο Μπέριος αντί του Ίλιτς, τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΣ

18:54

Ο Μακουκούλα πήρε την πάσα από τον Παπάζογλου και με πλασέ μείωσε για τους Κρητικούς

18:54

83': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:52

81': Ο Μακουκούλα αντί του Κάλαϊτζιτς

18:52

81': Ο Στρούνα αντί του Κοροβέση

18:50

78': Κίτρινη κάρτα για τον Λίλα και τον Μακρή

18:50

78': Ο Ντε Βινσέντι σταμάτησε την μπάλα πάνω στη γραμμή μετά την κεφαλιά του Παπάζογλου, σημαντική ευκαιρία για τον ΟΦΗ

18:45

Ο Τσουκαλάς εδραιώνει, όπως φαίνεται, τη νίκη των γηπεδούχων, ο οποίος με κοντινή κεφαλιά μετά την εκτέλεση φάουλ του Ντε Βινσέντι χρίστηκε σκόρερ

18:44

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

18:43

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Παπάζογλου με σουτ από το σημείο του πέναλτι έστειλε την μπάλα ελάχιστα άουτ

18:40

69': Αντί του Περογαμβράκη ο Νιμανί, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ

18:38

67': Σουτ του Ζε Εντουάρντο, θα μπλοκάρει ο Βελλίδης

18:35

64': Πήρε και κίτρινη κάρτα ο Ντε Βινσέντι

18:35

Ο Ντε Βινσέντι αυτή τη φορά θα σκοράρει με κεφαλιά μέσα από τη μεγάλη περιοχή, με την σέντρα να γίνεται από τον Λίλα από τα δεξιά

18:34

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα!

18:32

61': Κίτρινη κάρτα για τον Τριποτσέρη

18:31

59': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΣ με τον Ίλιτς να σεντράρει από τα δεξιά και την κεφαλιά του Ντε Βινσέντι να φεύγει ελάχιστα άουτ

18:29

57': Ο Κουτσιανικούλης αντί του Φραγκουλάκη στην πρώτη αλλαγή του ΟΦΗ

18:26

55': Τίποτα το αξιόλογο στα πρώτα δέκα λεπτά της επανάληψης

18:18

47': Σουτ του Ντε Βινσέντι, ψηλά άουτ θα φύγει η μπάλα

18:17

46': Ο Τσάβες αντί του Ντάσιου για την πρώτη αλλαγή του ΠΑΣ

18:17

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:01

Χωρίς σκορ πάνε στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες σε ένα μέτριο, μέχρι στιγμής, παιχνίδι

18:01

45'+1': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:59

45'+1: Πλασέ του Ντε Βινσέντι από καλή θέση, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα φύγει η μπάλα

17:58

45': Μακρινό σουτ του Κοροβέση, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Δασκαλάκης

17:55

41': Χωρίς φάσεις κυλά το παιχνίδι εδώ και 20 λεπτά

17:47

33': Κίτρινη κάρτα στον Φραγκουλάκη

17:43

29': Κίτρινη κάρτα στον Τζημόπουλο

17:42

28': Έχει πέσει λίγο ο ρυθμός στο παιχνίδι, ο ΟΦΗ μέχρι στιγμής είναι πιο απειλητικός

17:33

20': O Περογαμβράκης πάσαρε στον Παπάζογλου στη μεγάλη περιοχή, το σουτ του επιθετικού του ΟΦΗ σταμάτησε με υπερπροσπάθεια ο Ντάσιος

17:31

18': Κεφαλιά του Τριποτσέρη, που ήταν αφύλακτος στη μεγάλη περιοχή, η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

17:28

15': Μετά από κεφαλιά του Παπάζογλου, δεν μπόρεσε να κάνει την κοντινή προβολή ο Μακρής και η μπάλα έφυγε άουτ, καλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ

17:23

9': Κεφαλιά του Παπάζογλου, θα μπλοκάρει εύκολα ο Βελλίδης

17:21

7': Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο ΠΑΣ στο ξεκίνημα του αγώνα, χωρίς πάντως να έχει δημιουργήσει κάποια φάση μπροστά στα καρέ του Δασκαλάκη

17:14

1': Έναρξη του αγώνα

Bελλίδης, Ντάσιος, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Κολοβέτσιος, Βίλα, Λίλα, Τσουκαλάς, Ντε Βινσέντι, Κοροβέσης, Ίλιτς
Αναπ: Σωτηρίου, Κεϊτά, Μπέριος, Στρούνα, Τσάβες, Γιάκος, Αυγενικού
ΟΦΗ
Δασκαλάκης, Στάθης, Μιλιάζες, Ζόρο, Τριποτσέρης, Κάλαϊτζιτς, Μακρής, Φραγκουλάκης, Ζε Εντουάρντο, Περογαμβράκης, Παπάζογλου
Αναπ: Φερνάντες, Μονιάκης, Ζβασίγια, Όγιος, Νιμανί, Κουτσιανικούλης, Μακουκούλα
Διαιτητής: Κύζας (Δράμας), Βοηθοί: Σαραϊδάρης (Μακεδονίας), Θανασακούδης (Μακεδονίας)