1
-
1
19:09

Οι φιλοξενούμενοι βελτιώθηκαν στην επανάληψη, κατάφεραν να ισοφαρίσουν, αλλά δεν μπόρεσαν να κάνουν την ανατροπή. Δίκαιο το τελικό 1-1.

19:09

Τέλος του αγώνα.

19:06

91': «Κλείνουν» τις αλλαγές τους και οι γηπεδούχοι. Ο Ζεκίνια στη θέση του Τζάνη.

19:01

85': Τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα. Βγαίνει ο Μουνάφο και μπαίνει ο Κουρμπέλης.

18:53

78': Μένει με 10 παίκτες και ο Αστέρας. Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Γκόιαν.

18:51

76': Κεφαλιά του Τζάνη, μπλοκάρει εύκολα ο Ερνάντεζ.

18:50

75': Κίτρινη κάρτα στον Γκόιαν.

18:50

75': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Βγαίνει ο Κάσες και μπαίνει ο Ζεκίνια.

18:49

74': Κίτρινη κάρτα στον Μπαράλες.

18:45

70': Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο.

18:42

67': Κίτρινη κάρτα στον Τζάνη.

18:42

67': Πρώτη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Έξω ο Ιγκόρ, μέσα ο Ντιόγκο.

18:40

65': Ο Βεργέτης κάνει ακόμα πιο επιθετικούς τους φιλοξενούμενους. Ο Μπακασέτας μπαίνει στη θέση του Εντό.

18:38

63': Με δέκα παίκτες μένει ο Πανθρακικός. Ο Σαρακατσάνος δέχεται δεύτερη κίτρινη κάρτα μέσα σε λίγα λεπτά.

18:38

63': Κίτρινη κάρτα στον Ουσέρο.

18:35

Τρομερή εκτέλεση φάουλ του Ουσέρο, ο Σέρεμετ δεν μπορεί να αντιδράσει και η μπάλα πάει στο αριστερό του «παραθυράκι» για το 1-1.

18:35

60': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

18:33

58': Κίτρινη κάρτα στον Σαρακατσάνο.

18:32

57': Αλλαγή για τον Αστέρα. Έξω ο Πιπίνης, μέσα ο Ουρτάδο.

18:27

Ο Αργεντίνος πλάσαρε μέσα απ' τη μικρή περιοχή έπειτα από κεφαλιά του Μπαράλες σε σέντρα του Μουνάφο, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ!

18:27

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, αλλά ο Ντε Μπλάσις από πολύ καλή θέση δεν μπορεί να νικήσει τον Σέρεμετ.

18:21

46': Έναρξη β' μέρους.

18:07

Καλύτερος μέχρι στιγμής ο Πανθρακικός, εκμεταλλεύτηκε ένα λάθος στην άμυνα των φιλοξενούμενων για να προηγηθεί. Κακή εμφάνιση από την ομάδα της Τρίπολης σε αυτό το πρώτο 45λεπτο.

18:04

Τέλος α' μέρους.

18:01

42': Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Κάσες, πέφτει στη γωνία του και αποκρούει ο Ερνάντεζ.

17:50

32': Ο Σέρεμετ μπλοκάρει σουτ του Μπαράλες.

17:43

26': Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους, αλλά ο Ερνάντεζ αποκρούει την κεφαλιά του Τζάνη.

17:42

25': Σέντρα του Ναβάρο, κεφαλιά του Μπαράλες, άουτ η μπάλα.

17:34

17': Κίτρινη κάρτα στον Εντό.

17:32

15': Τίποτα το ιδιαίτερο από το γκολ και μετά, με τους φιλοξενούμενους να προσπαθούν να αντιδράσουν, αλλά να μην μπορούν.

17:23

Τραγικό λάθος στην άμυνα του Αστέρα με παρακινδυνευμένο γύρισμα του Πιπίνη στον Ερνάντεζ,, ο Τζάνης το εκμεταλλεύεται και πλασάρει για το 1-0.

17:22

5': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό!

17:21

3': Κεφαλιά του Εντό έπειτα από φάουλ του Ουσέρο, μπλοκάρει ο Σέρεμετ.