2
-
0
21:20

Βαθιά βαθμολογική ανάσα για τον ΟΦΗ, που παίρνει δίκαια την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα, απέναντι στον Άρη που έπαιζε με παίκτη λιγότερο για ολόκληρο το ματς.

21:20

Τέλος του αγώνα.

21:18

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:08

80': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Μιλίνκοβιτς. Ο Παπαδόπουλος μπαίνει αντί του Ντ;αμαρλή.

21:06

78': Τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ. Βγαίνει ο Παπάζογλου και παίρνει τη θέση του ο Μακουκούλα.

21:05

77': Εντυπωσιακή επέμβαση του Διούδη σε σουτ του Κουτσιανικούλη.

21:02

75': Αλλαγή για τον Άρη. Έξω ο Αγκάνθο, μέσα ο Μανιάς.

20:59

Από κόρνερ του Λαμπρόπουλου, ο Ίμπε προσπαθεί να προλάβει την προβολή του Παπάζογλου, αλλά από την κεφαλιά του η μπάλα πάει στα δίχτυα για το 2-0.

20:58

71': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:54

67': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Λαμπρόπουλος μπαίνει στη θέση του Περογαμβράκη.

20:48

61': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ. Ο Φραγκουλάκης εκτελεί φάουλ, ο Ζόρο παίρνει την κεφαλιά, όμως, η μπάλα βρίσκει στο δεξί δοκάρι και φεύγει άουτ.

20:44

57': Κίτρινη κάρτα και στον Διούδη για καθυστερήσεις τη στιγμή που ο Άρης χάνει!

20:42

55': Κίτρινη κάρτα στον Πουλίδο.

20:41

Σουτ του Κουτσιανικούλη από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ο Διούδης δεν μπορεί να κάνει τίποτα και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0.

20:41

54': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:40

53': Καλό σουτ του Ζε Εντουάρντο, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

20:34

47': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιάζες.

20:33

46': Έναρξη στο β' μέρους.

20:23

Ο ΟΦΗ έχει την υπεροχή εκμεταλλευόμενος και το αριθμητικό πλεονέκτημα που απέκτησε μόλις από το 2ο λεπτό, αλλά στις ελάχιστες φάσεις που έχει δημιουργήσει δεν έχει καταφέρει να νικήσει τον Διούδη.

20:16

Τέλος α' μέρους.

20:13

20:09

41': Απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Τάτου, άουτ η μπάλα.

20:04

35': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Έξω ο Κάλαϊτζιτς, μέσα ο Κουτσιανικούλης.

20:03

34': Απειλεί ξανά ο ΟΦΗ, αλλά ο Διούδης μπλοκάρει την κεφαλιά του Μακρή.

20:02

33': Σωτήρια επέμβαση του Διούδη σε κεφαλιά του Παπάζογλου.

19:59

30': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Κεφαλιά του Νταμαρλή μετά από φάουλ του Τάτου, η μπάλα φεύγει ελάχιστα πάνω απ' το οριζόντιο δοκάρι του Δασκαλάκη.

19:50

20': Μετά το δυνατό ξεκίνημα των γηπεδούχων που προσπάθησαν να εκμεταλλευτούν και την αποβολή του Έλσνερ, οι «κίτρινοι» έχουν αρχίσει και ισορροπούν.

19:44

15': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κύργιας μπαίνει στη θέση του Σταυρόπουλου.

19:43

14': Κίτρινη κάρτα για τον Κάλαϊτζιτς.

19:33

4': Εντυπωσιακή απόκρουση του Διούδη σε κεφαλιά του Μακρή.

19:32

Ο αμυντικός του Άρη πάτησε με τις τάπες στη γάμπα τον μέσο του ΟΦΗ. Πολύ επικίνδυνο μαρκάρισμα και δικαιολογημένη η κόκκινη.

19:31

Από πολύ νωρίς με 10 παίκτες οι φιλοξενούμενοι.

19:31

2': Απ' ευθείας κόκκινη κάρτα στον Έλσνερ για δυνατό μαρκάρισμα στον Μακρή!