1
-
0
20:08

Πολύτιμη νίκη για τον Αστέρα, που πλέον πήρε προβάδισμα για την κατάκτηση της 2ης θέσης.

20:07

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:05

90+3': Ο Κιβρακίδης δοκιμάζει το πόδι του αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή, μπλοκάρει σταθερά ο Θεοδωρόπουλος.

20:04

90+2': Κίτρινη για τον Θεοδωρόπουλο.

20:02

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:01

89': Ευκαιρία ο Ατρόμητος. Γέμισμα του Κατσουράνη, άουτ η κεφαλιά του Ναπολεόνι.

19:58

86': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ναπολεόνι, διώχνει ο Γκοϊάν.

19:56

84': Άουτ το σουτ του Μπρίτο έξω από την περιοχή.

19:54

82': Γέμισμα του Φερνάντεζ, κεφαλιά του Μπαράλες, άουτ.

19:53

81': Κίτρινη ο Κοντοές.

19:49

77': Τελευταία αλλαγή για τον Βεργέτη. Ο Αλόκο στη θέση του Κουρμπέλη.

19:49

77': Ο Παπάζογλου στη θέση του Καραμάνου. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Νιόπλιας.

19:44

71': Ο Μπρίτο στη θέση του Ούμπιντες. Δεύτερη και για τον Ατρόμητο.

19:43

70': Ο Ζησόπουλος στη θέση του Λούι. Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:43

70': Ο Ναπολεόνι στη θέση του Αγκουαζί.

19:40

68': Κίτρινη για τον Κουρμπέλη.

19:39

67': Μακρινό σουτ του Ούμπιντες, άουτ.

19:38

Ο Νίκο Φερνάντεζ εκτελεί από πλάγια θέση φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Γκορμπούνοφ κάνει κακή εκτίμηση και ο Κουρμπέλης σε σχεδόν κενή εστία ισοφαρίζει με κοντινή κεφαλιά.

19:38

66': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

19:36

64': Καλό σουτ του Νίκο Φερνάντεζ έξω από την περιοχή, άουτ.

19:35

63': Ο Μούκαμ στη θέση του Ρόλε. Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:30

58': Κίτρινη ο Κιβρακίδης.

19:28

56': Κόρνερ για τον Ατρόμητο αυτή τη φορά. Εκτελεί ο Μαρσελίνιο, άουτ η κεφαλιά του Καραμάνου.

19:25

53': Κόρνερ για τον Αστέρα. Διώχνει ο Κοντοές.

19:22

49': Κόρνερ για τον Αστέρα. Άουτ η κεφαλιά του Γκοϊάν.

19:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:16

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

19:05

Καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του α' μέρους ο Ατρόμητος, που ωστόσο μένει στο 0-0 με τον προβληματικό για ακόμα ένα ματς Αστέρα Τρίπολης.

19:02

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

19:01

45+1': Σέντρα του Νάστου, ο Ούμπιντες παίρνει την κεφαλιά, σε ετοιμότητα ο Θεοδωρόπουλος.

19:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:59

45': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Μαρσελίνιο, καθαρίζει ο Θεοδωρόπουλος.

18:55

40': Καλή επιθετική προσπάθεια του Αστέρα από τον άξονα, ο Γιαννιώτας πάτησε για τον Μπαράλες, που έκανε ένα κακό σουτ, κανένα πρόβλημα για τον Γκορμπούνοφ.

18:51

37': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Μαρσελίνιο κάνει το γύρισμα από αριστερά, ο Καραμάνος στοπάρει και σουτάρει έχοντας πλάτη στην εστία, αποκρούει ο Θεοδωρόπουλος.

18:50

35': Καλή ατομική προσπάθεια του Δημούτσου, που όμως κάνει αδύναμο σουτ λίγο μέσα από την περιοχή, εύκολα μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.