0
-
0
19:10

90+3': Τέλος στην αναμέτρηση. Ατρόμητος και Αστέρας έμειναν στο 0-0.

19:09

90+3': Δεύτερη κίτρινη ο Φυτανίδης, που αποβάλλεται.

19:07

90+2': Εκτελεί κόρνερ ο Ούμπιντες, διώχνουν οι της Τρίπολης.

19:06

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:03

87': Ωραία ατομική ενέργεια του Ναπολεόνι, που πατάει περιοχή και σουτάρει από πλάγια θέση, πάνω από τα δοκάρια.

19:03

87': Πάλι ο Ρόλε, διώχνουν μακριά οι αμυντικοί.

19:02

86': Κόρνερ ο Αστέρας. Εκτελεί ο Ρόλε, σε νέο κόρνερ ο Κατσουράνης.

18:59

83': Ευκαιρία ο Ατρόμητος. Σέντρα του Κιβρακίδη, διώχνει, αλλά όχι μακριά ο Θεοδωρόπουλος, το σουτ του Μαρσελίνιο φεύγει άουτ.

18:54

78': Κίτρινη ο Φυτανίδης.

18:52

76': Ο Καράσκο στη θέση του Γκαρσία, κλείνει τις αλλαγές του και ο Νιόπλιας.

18:50

74': Ο Ζησόπουλος στη θέση του Πάρα. Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Βεργέτη, που ολοκληρώνει τις κινήσεις από τον πάγκο.

18:47

71': Ο Μουνάφο στη θέση του Μάσα, δεύτερη αλλαγή του Βεργέτη. Είναι αναγκαστική η αλλαγή.

18:41

66': Μεγάλη ευκαιρία ο Ατρόμητος. Τραγικό λάθος στην άμυνα του Αστέρα, λάθος συνεννόηση μεταξύ Ιγκλέσιας και Σανκαρέ, δυνατό σουτ του Ναπολεόνι από το ύψος του πέναλτι, σπουδαία επέμβαση ο Θεοδωρόπουλος.

18:39

63': Ο Αγκουαζί στη θέση του Μπάλλα. Δύο αλλαγές μαζί από τον Νιόπλια.

18:39

63': Ο Μαρσελίνιο στη θέση του Καραμάνου.

18:37

61': Κίτρινη ο Γκοϊάν.

18:36

60': Διαγώνια σέντρα σουτ του Ούμπιντες μέσα από την περιοχή, διώχνει με αυτοθυσία ο Σανκαρέ.

18:31

56': Κίτρινη ο Μπαράλες.

18:31

55': Σουτ του Κιβρακίδη έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.

18:29

53': Αναξιοποίητο κόρνερ για τον Ατρόμητο, που έφυγε επικίνδυνα στην αντεπίθεση.

18:28

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Ρόλε εκτελεί φάουλ από δεξιά θέση με πολλά φάλτσα προς την εστία, δεν βρίσκει την μπάλα Μπαράλες και Πάρα και φεύγει ελάχιστα άουτ.

18:25

49': Κίτρινη για τον Σανκαρέ.

18:24

48': Ένταση στο χορτάρι με αφορμή ένα σκληρό μαρκάρισμα του Σανκαρέ στον Γκαρσία.

18:21

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:20

46': Ο Πάρα στη θέση του Μπαντιμπαγκά. Πρώτη αλλαγή από τον Βεργέτη.

18:20

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι παίκτες των δύο ομάδων.

18:06

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

18:04

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:02

44': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρόλε, πάνω από τα δοκάρια.

17:59

41': Ο Ατρόμητος πατάει περιοχή με τον Καραμάνο από αριστερά, γίνεται το γύρισμα προς τον άξονα, κοντράρει το σουτ του Μπάλλα και χάνεται η ευκαιρία.

17:54

36': Απειλεί ο Αστέρας Τρίπολης. Επικίνδυνο σουτ του Ρόλε έξω από την περιοχή, η μπάλα αναπηδά μπροστά από τον Γκορμπούνοφ, ο οποίος όμως αποκρούει.

17:50

32': Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ του Ναπολεόνι μέσα από την περιοχή, κρατάει το μηδέν ο Θεοδωρόπουλος.

17:47

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Μετά από υποδειγματική αντεπίθεση, ο Καραμάνος βγάζει τετ α τετ τον Πίτου Γκαρσία, που πλασάρει, σώζει ο Θεοδωρόπουλος.

17:44

26': Καλή εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, απομακρύνει ο Θεοδωρόπουλος.

17:36

19': Αδύναμο σουτ του Μάσα έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

17:36

18': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Πίτου Γκαρσία, καθαρίζει ο Θεοδωρόπουλος.

17:35

17': Πολύ επικίνδυνο γύρισμα του Κιβρακίδη, διώχνει ο Θεοδωρόπουλος και πιο μακριά οι αμυντικοί του Αστέρα.

17:33

15': Ωραία συνεργασία των παικτών του Ατρόμητου έξω από την περιοχή του Αστέρα, πάνω από τα δοκάρια το σουτ του Μπάλλα.

17:30

12': Κίτρινη ο Τσοκάνης.

17:28

10': Κόρνερ για τον Αστέρα. Διώχνουν οι του Ατρόμητου.

17:26

8': Πολύ άστοχο το σουτ του Κατσουράνη από καλή θέση λίγο έξω από την περιοχή, φεύγει σε πλάγιο άουτ.

17:24

5': Δίχως κάποια αξιόλογη φάση μέχρι τώρα.

17:19

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:16

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Τάκη Μιχαλέτου, ο οποίος ήταν τεχνικός διευθυντής των Ακαδημιών του Ατρόμητου και έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 53 ετών.

17:14

17:11

Ο Ατρόμητος έχει μόλις ένα βαθμό στην ειδική βαθμολογία, ενώ ο Αστέρας Τρίπολης έχει δύο.

17:01

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ της Σούπερ Λίγκας.

17:01

Καλησπέρα από το a-sports.gr.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Πίτου Γκαρσία, Κατσουράνης, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Κιβρακίδης, Μπάλλας, Κοντοές, Καραμάνος, Ούμπιντες, Ναπολεόνι.
Αναπ: Μπάρκας, Κούρος, Καράσκο, Μαρσελίνιο, Δημούτσος, Αγκουαζί, Γεωργίου.
Θεοδωρόπουλος, Λούι, Γκοϊάν, Τσοκάνης, Σανκαρέ, Κουρμπέλης, Ιγκλέσιας, Ρόλε, Μάσα, Μπαράλες, Μπαντιμπανγκά.
Αναπ: Μπαντής, Σκούρτης, Παντελιάδης, Ζησόπουλος, Πάρα, Αλόκο, Μουνάφο.
Διαιτητής είναι ο Πραξιτέλης Ζαχαριάδης από τον σύνδεσμο Μακεδονίας. Βοηθοί του είναι οι Καλφόγλου, Φαντόπουλος των Συνδέσμων Θεσπρωτίας και Πειραιά, αντίστοιχα. 4ος ο Γιώργος Δασκαλόπουλος του Συνδέσμου Κορινθίας.