0
-
0
20:06

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:06

90+4': Πολλά μέτρα άουτ το σουτ του Σαββίδη, άουτ.

20:02

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:01

89': Σουτ του Τζιόλη στην κίνηση από το ύψος της περιοχής, πάνω από τα δοκάρια.

19:59

87': Ο Ζησόπουλος στη θέση του Μάσα, έκλεισε τις αλλαγές του και ο Βεργέτης.

19:57

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Πόζογλου πίεσε και έκλεσε από τον Γκοϊάν μέσα στην περιοχή, το πλασέ του έφυγε λίγο άουτ.

19:56

84': Ο Τσοκάνης στη θέση του Μπαντιμπαγκά. Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:55

83': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Νίκο Φερνάντεζ. Σωστές και οι δύο οι κάρτες για τον Αργεντινό, που κατάφερε να αποβληθεί σε οκτώ λεπτά.

19:51

80': Κίτρινη ο Μπαράλες.

19:51

79': Ο Σαββίδης στη θέση του Νομπόα. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Γεωργιάδης.

19:50

79': Εκτελεί ο Ρατς, άουτ η κεφαλιά του Κουλούρη.

19:50

78': Καλή η εκτέλεση του Περέιρα, δύσκολα σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος.

19:50

78': Κίτρινη για τον Νίκο Φερνάντεζ.

19:48

77': Φάουλ ένα μέτρα έξω από την περιοχή και λίγο αριστερά για τον ΠΑΟΚ.

19:46

75': Ο Νίκο Φερνάντεζ στη θέση του Ρόλε, πρώτη αλλαγή για τον Βεργέτη.

19:43

72': Ο Πόζογλου στη θέση του Μακ, αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή του Γεωργιάδη.

19:42

70': Τρίτο δοκάρι για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα του Μακ από δεξιά, η προσπάθεια του Κουλούρη σταματάει στο κάθετο δοκάρι.

19:37

66': Κίτρινη ο Λούι.

19:37

65': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Κάτσε, γυριστή κεφαλιά του Κουλούρη, δοκάρι και άουτ.

19:34

62': Στο τείχος η εκτέλεση του Κάτσε.

19:33

61': Φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΟΚ.

19:32

60': Ο Κουλούρης στη θέση του Παπαδόπουλου. Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

19:32

60': Διαγώνιο σουτ του Μπαράλες έξω από την περιοχή, φεύγει άουτ.

19:28

57': Αρκετά επικίνδυνος ο Αστέρας στα πρώτα αυτά λεπτά του β' μέρους.

19:25

54': Σουτ του Λούι έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

19:24

52': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Νομπόα, καθαρίζει ο Θεοδωρόπουλος.

19:23

51': Χωρίς τύχη το μακρινό σουτ του Λούι, άουτ.

19:21

49': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Νομπόα, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:16

Κατά τη διάρκεια του ημιχρόνου ο ΠΑΟΚ βράβευσε τον Λίνο για την πολυετή του προσφορά.

19:16

19:01

45+1': Τέλος του α' μέρους.

19:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:59

44': Νέο λάθος του βοηθού Σωτηρόπουλου, που κόβει πολλά υποσχόμενη φάση του ΠΑΟΚ καταλογίζοντας οφσάιντ στον Μακ.

18:54

40': Ο Ρόλε βρίσκει χώρο στον άξονα και φτάνει μερικά μέτρα έξω από την περιοχή, πολύ κακό το σουτ του, φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

18:48

33': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Περέιρα και Παπαδόπουλος συνδυάζονται ωραία, δυνατό σουτ του Κάτσε, λίγο άουτ.