3
-
0
21:24

90+2': Τέλος του αγώνα.

21:22

90+1': Σουτ του Διαμαντάκου μέσα από την περιοχή, άουτ.

21:22

90': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:19

88': Οι Χαντάκιας, Ζαρκάδας και Κολοβούρης και στη θέση των Βιγιαφάνιες, Μύγας και Στεφανάκου.

21:15

84': Ο Κωνσταντινόπουλος στη θέση του Λάζαρ.

21:11

80': Ο Βασιλάρης στη θέση του Ρουσκογιέδα.

21:07

76': Ο Χουτεσιώτης στη θέση του Γιαννιώτη.

21:07

76': Σέντρα του Σαλίνο από δεξιά, προβολή άουτ του Χάρα.

21:05

74': Κίτρινη ο Χάρα.

21:02

71': Ο Μήλιος στη θέση του Φωτάκη.

21:01

70': Γρήγορη αντεπίθεση του Παναιτωλικού, κακό τελείωμα του Θεοδωρίδη από δύσκολη θέση, άουτ.

21:01

70': Αναξιοποίητο το κόρνερ.

21:01

69': Μεγάλη ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Ο Φορτούνης βγήκε σε θέση τετ α τετ, απόκρουσε με το πόδι σε κόρνερ ο Στεφανάκος.

20:55

64': Κίτρινη ο Γοδόι.

20:52

Σέντρα του Σαλίνο από δεξιά ο Φουστέρ μάχεται με δύο αντιπάλους, ο Μύγας προσπαθεί να διώξει, αλλά η μπάλα κοντράρει στον Χάρα και καταλήγει στα δίχτυα.

20:52

61': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:51

61': Όλα καλά με τον Αργεντινό, ξεκίνησε το ματς.

20:51

60': Διακοπή λόγω τραυματισμού του Χάρα.

20:46

55': Ο Θεοδωρίδης στη θέση του Μορένο.

20:44

Ο Χάρα δίνει στον Φουστέρ, αυτός πιάνει ένα δυνατό ευθύβολο σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα καρφώνεται στο δεξί παραθυράκι του Στεφανάκου. Εξαιρετικό γκολ από τον Ισπανό.

20:43

52': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:41

50': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπουχαλάκη από τα περίπου 30 μέτρα, κανένα πρόβλημα για τον Στεφανάκο.

20:39

Πολύ ωραία συνεργασία και άψογη εκτέλεση από τον Φουστέρ. Ο Μπουχαλάκης βρίσκει τον Φορτούνη σε πλάγια θέση μέσα στην περιοχή, αυτός με τη μία στο απέναντι δοκάρι, εκεί που πετάγεται ο Ισπανός και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 1-0 ο Ολυμπιακός.

20:39

47': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:37

46': Μέσα οι Γιαννιώτης, Μποτία, Διαμαντάκος, Μπουχαλάκης, Χάρα και εκτός αγώνα οι Ρομπέρτο, Αυλωνίτης, Μήτρογλου, Μπενίτεζ και Κασάμι.

20:37

46': Ο Στεφανάκος στη θέση του Ράφαελ.

20:36

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:35

Αλλαγές ετοιμάζουν οι δύο προπονητές, Περέιρα και Χάβος.

20:34

20:18

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

20:16

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:15

44': Ωραία ατομική ενέργεια του Μπενίτεζ, που σουτάρει από το ύψος της περιοχής, άουτ.

20:12

41': Κίτρινη ο Λάζαρ.

20:10

39': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναιτωλικός. Εξαιρετική κάθετη του Γοδόι, ο Ρουσκουγιέδα βγαίνει σε θέση τετ α τετ, κακό το πλασέ του, φεύγει άουτ.