19:51

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-1 για τον Ολυμπιακό Βόλου στην Κόρινθο.

19:48

19:45

Το ματς έχει τελειώσει επί της ουσίας. Έχουν κατεβάσει ταχύτητα και οι δύο ομάδες.

19:42

85': Τρίγκας αντί Στεργίδη για την Παναχαϊκή

19:38

80': Μαργαρίτης αντί Ρόκα για τους Βολιώτες.

19:36

79': Χότζαλι αντί Κάργα για την Παναχαϊκή.

19:32

74': Καρράς αντί Σκοπελίτη ο Ολυμπικός Βόλου.

19:29

72': Ο Χούσα δοκιμάζει το πόδι του και ο Ρίζος μπλοκάρει.

19:26

68': Κίτρινη στον Κυζιρίδη.

19:25

67': Μακρυδημήτρης αντί Θέου για τον Ολυμπιακό Βόλου.

19:22

66': Απευθείας φάουλ από τον Μαρουκάκη, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Ρίζο.

19:19

Ο Ρόκας στρώνει στον Σκοπελίτη, εκείνος κάνει την προσποίηση και στη συνέχεια με εξαιρετικό σουτ νικάει τον Δήμιζα.

19:18

61': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

19:15

58': Κίτρινη στον Σκοπελίτη.

19:14

56': Κορέτα αντί Φουρλάνου για την Παναχαϊκή.

19:13

56': Ο Κυβελίδης εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Ρίζος μπλοκάρει εύκολα.

19:10

53': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό Βόλου! Ο Διαμαντόπουλος έχει όλο τον χώρο έξω από την περιοχή για να κάνει ό,τι θέλει, πιάνει πολύ δυνατό σουτ και τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

19:10

52': Από πολύ κοντά ο Κυζιρίδης παίρνει την κεφαλιά, αλλά όχι όπως θα ήθελε στέλνοντας την μπάλα ψηλά.

19:07

Παρατηρήσεις στους δύο μέσους του, Ρόκα και Κυζιρίδη, έκανε ο Ελευθερόπουλος.

19:03

19:02

18:47

18:44

43': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Μαρουκάκης στρώνει με το στήθος για τον Φουρλάνο, αλλά εκείνος αστοχεί όντας αμαρκάριστος από μέσα αριστερά.