0
-
1
19:59

90+4': Τέλος του αγώνα.

19:55

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:55

90': Γέμισμα του Ρίστοβιτς, κεφαλιά του Δεληζήση, διώχνει ο Κρισάντους.

19:54

89': Κίτρινη και ο Αραβίδης.

19:53

88': Κίτρινη ο Κρισάντους.

19:51

86': Κίτρινη ο Γεωργέας.

19:50

85': Ο Γροντής στη θέση του Μπακάκη.

19:48

83': Ο Ρίστοβιτς στη θέση του Μπανούση.

19:43

78': Κόρνερ η ΑΕΛ. Εκτελεί ο Γιάντσης, διώχνουν πάλι οι αμυντικοί.

19:41

76': Κίτρινη ο Νεμπεγλέρας.

19:40

75': Νέα μεγάλη ευκαιρία η ΑΕΛ. Σέντρα του Πίντο στο δεύτερο δοκάρι, ο Γιάντσης στοπάρει με το στήθος και σημαδεύει την απέναντι γωνία, εκτινάσσεται και αποκρούει ο Ανέστης.

19:37

72': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ελιομάρ, άστοχη η κεφαλιά του Δεληζήση.

19:36

72': Ο Γιάντσης στη θέση του Σερζίνιο.

19:35

70': Ο Γεωργέας στη θέση του Πλατέλλα.

19:33

68': Κόρνερ η ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ελιομάρ, διώχνουν πάλι οι αμυντικοί.

19:32

67': Κεφαλιά του Κρισάντους μετά από γέμισα, μπλοκάρει ο Αποστολίδης.

19:31

66': Αναξιοποίητο κόρνερ για την ΑΕΛ.

19:30

65': Τεράστια ευκαιρία η ΑΕΛ. Ωραία σέντρα στην καρδιά της άμυνας, ο αμαρκάριστος Πινδώνης πλασάρει από κοντά, σπουδαία επέμβαση του Ανέστη.

19:24

59': Ο Κρισάντους στη θέση του Μπαρμπόσα.

19:22

57': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σερζίνιο από μακριά, κανένα πρόβλημα για τον Ανέστη.

19:18

53': Ευκαιρία η ΑΕΛ. Εκτέλεση φάουλ του Σερζίνιο, η καρφωτή κεφαλιά του Μελισσά φεύγει λίγο άουτ.

19:17

52': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ελιομάρ, διώχνουν πάλι οι της ΑΕΚ.

19:15

50': Ο Ελιομάρ εκτελεί το κόρνερ, αναταραχή στην περιοχή της ΑΕΚ, διώχνουν τελικά οι αμυντικοί.

19:14

49': Μεγάλη ευκαιρία η ΑΕΛ. Εκτέλεση φάουλ του Ελιομάρ, ο αμαρκάριστος Πινδώνης κάνει την κοντινή κεφαλιά, δύσκολα σε κόρνερ ο Ανέστης.

19:10

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

19:09

18:55

45+5': Τέλος του ημιχρόνου.

18:54

45+4': Κίτρινη για τον Ανάκογλου.

18:52

45+3': Ο Πινδώνης στη θέση του Κοντοδήμου. Αναγκαστική η αλλαγή.

18:49

45': Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

18:48

44': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ελιομάρ, επιθετικό φάουλ.

18:47

Εκπληκτικό γκολ από τον Πλατέλλα. Ο εξτρέμ της ΑΕΚ κυνηγάει μία χαμένη μπαλιά και κερδίζει την κόντρα, φτάνει από τον άξονα στο όριο της περιοχής και με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Αποστολίδη, 0-1 η Ένωση.

18:46

42': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

18:45

40': Εκτελεί ο Αραβίδης, επιθετικό φάουλ. Τρία λεπτά η διακοπή.

18:43

38': Ο Κουτσιαύτης έχει διακόψει το ματς.

18:42

Οι οπαδοί της ΑΕΛ πετούν κροτίδες και καπνογόνα και ο Αραβίδης δεν μπορεί να εκτελέσει το κόρνερ. Γίνονται συστάσεις από το μεγάφωνα.

18:41

36': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Αραβίδης έκανε το γύρισμα, ο Ανάκογλου κάνει το δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή, προλαβαίνει και βάζει την κόντρα ο Σαρακατσάνος, κόρνερ.

18:38

34': Καλό μακρινό σουτ του Μπανούση, πάνω από τα δοκάρια.