3
-
2
23:37

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:36

90+2': Τεράστια ευκαιρία η Μπαρτσελόνα. Ο Μέσι βγήκε τετ α τετ μετά από ωραία ενέργεια, θέλησε να χρίσει σκόρερ τον Μέσι, αλλά η πάσα του ήταν λίγο πιο δυνατή από όσο έπρεπε.

23:34

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:31

87': Ο Γκέτσε στη θέση του Μίλερ.

23:31

87': Ο Μαρτίνεθ στη θέση του Σβαϊνστάιγκερ.

23:29

85': Κίτρινη στον Πέδρο.

23:28

84': Άουτ το σουτ του Λεβαντόφσκι.

23:28

83': Κίτρινη ο Ρόντε.

23:25

81': Κίτρινη ο Αλόνσο.

23:23

79': Εκτελεί ο Αλόνσο, κεφαλιά άουτ του Μπενάτια.

23:22

78': Καλό σουτ του Λεβαντόφσκι, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ.

23:20

76': Κίτρινη ο Λεβαντόφσκι.

23:19

75': Ο Τσάβι στη θέση του Ινιέστα.

23:18

Σκόρερ ο Μίλερ. Ο Γερμανός επιθετικός παίρνει την μπάλα λίγο έξω από την περιοχή και στον άξονα, αλλά με πλάτη, γυρίζει με φάτσα, πλασάρει στη γωνία ψύχραιμα και... 3-2

23:18

74': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ.

23:15

71': Ο Ματιέ στη θέση του Ράκιτιτς.

23:11

67': Ο Ρόντε στη θέση του Λαμ.

23:08

64': Κίτρινη ο Ράκιτιτς.

23:07

63': Γέμισμα στην περιοχή της Μπαρτσελόνα, οι αμυντικοί δεν διώχνουν και η μπάλα φτάνει στον Μίλερ, αυτός κάνει το γυριστό ανάμεσα σε πολλά σώματα, φεύγει λίγο άουτ η μπάλα. Καλή στιγμή για την Μπάγερν.

23:04

Ο Λεβαντόφσκι υποδέχεται την μπάλα στο ύψος της περιοχής, αδειάζει τον Μασεράνο με ωραία προσποίηση και με άψογο πλασέ νικάει τον Τερ Στέγκεν, 2-2 η Μπάγερν.

23:03

59': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ.

23:01

57': Μακρινό σουτ του Μπερνάρντ, άουτ.

22:59

55': Απογοητευτικό σουτ του Μίλερ από μακριά και υπό πίεση. Πολλά μέτρα άουτ.

22:55

50': Η Μπάγερν έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων, αλλά ουσιαστικά η Μπαρτσελόνα ελέγχει.

22:49

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:48

46': Πρώτη αλλαγή για την Μπαρτσελόνα. Ο Πέδρο στη θέση του Σουάρεζ.

22:46

22:34

Η Μπαρτσελόνα απάντησε με δύο γκολ σε αυτό της Μπάγερν και έχει ήδη εξασφαλίσει την πρόκριση στο μεγάλο τελικό. Διαδικαστικού χαρακτήρα το β' μέρος, αφού οι Βαυαροί χρειάζονται πέντε ακόμα γκολ. Καθάρισαν οι Νεϊμάρ, Μέσι και Σουάρεζ.

22:32

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

22:32

45+1': Κίτρινη ο Αλκάνταρα.

22:31

45': Δύο λεπτα ο έξτρα χρόνος.

22:30

45': Γέμισμα-φάουλ στην περιοχή της Μπαρτσελόνα, η μακριή ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Μπενάτια φεύγει άουτ. Καλή η προσπάθειά του.

22:24

40': Τεράστια ευκαιρία η Μπάγερν. Τρομερή ατομική ενέργεια του Αλκάνταρα, οι κόντρες ευνοούν τον Λεβαντόφσκι, που βγαίνει φάτσα με τον Τερ Στέγκεν, σουτάρει με δύναμη, ο Γερμανός τερματοφύλακας αποκρούει ασθενώς, αλλά προλαβαίνει και διώχνει πριν η μπάλα καταλήξει στα δίχτυα. Δεν πέρασε η μπάλα ολόκληρη τη γραμμή, σωστή η απόφαση του ρέφερι.

22:23

38': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ για την Μπάγερν.

22:23

38': Ευκαιρία η Μπάγερν. Σέντρα του Μπερνάρντ, δυνατή κεφαλιά του Σβαϊνστάιγκερ, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Τερ Στέγκεν.