1
20:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:54

Ο Πλατανιάς θα αγωνίζεται και του χρόνου στη Σούπερ Λίγκα, με τον Ολυμπιακό, που ήταν καλύτερος, να μην ηττάται και πλέον να στρέφει το ενδιαφέρον του στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας στις 23 του μήνα.

20:53

Λήξη του ματς! 1-1.

20:52

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Ολιμπά.

20:51

90'+1: Ωραίο σουτ του Μήτρογλου έξω από την περιοχή, η μπάλα περνά λίγο άουτ, δίπλα από το δεξί δοκάρι.

20:51

20:47

Ωραία κίνηση του Χάρα στην πλάτη της άμυνας, που αποφεύγει τον Ιτούα και με πλασέ από αριστερά κάνει το 1-1.

20:47

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:46

86': Καλό σουτ του Ντομίνγκεζ, περνά λίγο άουτ η μπάλα.

20:46

Έχει ενισχύσει την άμυνά του ο Παράσχος, που θέλει να κρατήσει τη νίκη.

20:43

83': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ιτούα στη θέση του Γουνδουλάκη.

20:40

80': Κίτρινη κάρτα στον Γιακουμάκη.

20:36

76': Ο Τετέ βγάζει την μπαλιά στον Γουνδουλάκη, αλλά το σουτ του περνά άουτ.

20:35

75': Περνά η μπάλα, αλλά ο Γουνδουλάκης δεν προλαβαίνει να κάνει το κοντρόλ και να βγει τετ α τετ με τον Ρομπέρτο.

20:35

75': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Φουστέρ στη θέση του Μαζουακού.

20:33

73': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Γιακουμάκης στη θέση του Μενδρινού.

20:30

70': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ντομίνγκεζ, μαζεύει ο Ολιμπά.

20:27

11 οι τελικές για τον Ολυμπιακό, 3 για τον Πλατανιά που ουσιαστικά δεν έχει απειλήσει μετά το γκολ.

20:26

66': Δυνατό σουτ του Μήτρογλου, που βρίσκει χώρους, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

20:22

62': Ο Χάρα επιχειρεί το σουτ, αλλά η μπάλα κοντράρει και περνά κόρνερ. Εκτελείται, αλλά ο Ολιμπά μαζεύει χωρίς πρόβλημα.

20:21

61': Αντεπίθεση του Ολυμπιακού, ο Ντομίνγκεζ προσπαθεί να τελειώσει μόνος του τη φάση και δεν βγάζει στον Ντουρμάζ ή τον Μήτρογλου, με το σουτ του να περνά άουτ.

20:20

60': Κίτρινη κάρτα στον Αυλωνίτη.

20:20

60': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Χάρα στη θέση του Φορτούνη.

20:19

59': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Δεν αποφέρει κάτι.

20:18

58': Παραλίγο... αυτογκόλ για τον Μπανανά, στον οποίο κόντρα ρε η μπάλα έπειτα από προσπάθεια του Αγκιλέρα να διώξει σουτ του Ντομίνγκεζ.

20:17

57': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ντουρμάζ στη θέση του Εντινγκά.

20:16

56': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιβόγεβιτς.

20:14

54': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ζαραδούκας στη θέση του Αποστολόπουλου.

20:13

53': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνει ο Ολιμπά.

20:12

51': Κίτρινη κάρτα στον Μενδρινό που διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι στον Τόρες από τον Ρομπέρτο. Δεν φαίνεται να έχουν δίκιο οι γηπεδούχοι.

20:09

49': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Ο Μιλιβόγεβιτς απειλεί δύο φορές, αλλά ο Ολιμπά του λέει αρχικά «όχι», ενώ το δεύτερο σουτ του περνάει άουτ.