0
20:56

Καλό βράδυ από το a-sports.gr

20:56

Ο Πανθρακικός κέρδισε 2-0 την Ξάνθη και θα είναι και του χρόνου στα μεγάλα σαλόνια του ελληνικού ποδοσφαίρου

20:54

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

20:50

90': Μπάλντα αντί Τζάνη, έκλεισαν οι αλλαγές του Πανθρακικού

20:49

89': Δεν αλλάζει τίποτα στην Κομοτηνή, ο Πανθρακικός ετοιμάζεται να πανηγυρίσει την παραμονή του στη Σούπερ Λίγκα

20:40

80': Έκλεισαν οι αλλαγές της Ξάνθης, ο Ορφανίδης αντί του Μπέλιτς

20:40

80': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Σέτι αντί του Ιγκόρ

20:39

79': Κίτρινη κάρτα στον Μπαϊκαρά

20:33

73': Κίτρινη κάρτα στον Μελίσση

20:28

68': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ροτζέριο, ο Γκαραβέλης έδιωξε σε κόρνερ

20:27

67': Κίτρινη κάρτα στον Παπάζογλου

20:23

63': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη, Γουάλας αντί Λουσέρο

20:23

63': Ανεβασμένη η Ξάνθη στην επανάληψη, αλλά δεν απειλεί ιδιαίτερα

20:22

62': Χασομέρης αντί Κάσες, πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό

20:14

54': Ο Ράνος βρέθηκε σε καλή θέση, αλλά καθυστέρησε και έκανε αδύναμο σουτ, ο Αθανασιάδης απομάκρυνε τον κίνδυνο