Παραμένει στη μεγάλη κατηγορία η Καλλονή, στα πλέι οφ ο Ατρόμητος.

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Καλλονή - Ατρόμητος 1-1.

20:51

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων, διανύουμε ήδη το δεύτερο.

20:50

90': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Πιπίνης αντί του Μανούσου.

20:48

Δύο ακόμα λεπτά για την ολοκλήρωση της κανονικής διάρκειας του ματς.

20:44

Ο Καραμάνος βγάζει εξαιρετική μπαλιά από τα αριστερά, ο Παπάζογλου ίσα που ακουμπά την μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα για το 1-1.

20:43

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:40

80': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Μαρσέλο αντί του Μίνγκα.

20:38

78': Δοκάρι για την Καλλονή. Ο Μίνγκας εκτελεί το φάουλ, η μπάλα σκάει μπροστά στον Πετρόπουλο, αιφνιδιάζεται ο Γκορμπούνοφ και χτυπά στο αριστερό δοκάρι.

20:37

77': Σέντρα Κοντοέ από τα αριστερά, ο Παπάζογλου θα πιάσει την κεφαλιά, στην αγκαλιά του Άλεξιτς.

20:36

76': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Αράς αντί του Λεοζίνιο.

20:35

75': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, διώχνουν οι αμυντικοί της Καλλονής.

20:33

73': Ωραία εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, θα πέσει στην αριστερή γωνία του ο Άλεξιτς και θα διώξει.

20:33

73': Κίτρινη κάρτα στον Ούμπιντες.

20:28

68': Ο Πετρόπουλος σουτάρει αδύναμα, εύκολα στην αγκαλιά του Γκορμπούνοφ.

20:26

66': Κόρνερ για την Καλλονή με τον Λεοζίνιο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

20:23

64': Ολοκληρώνει γρήγορα τις αλλαγές του ο Νίκος Νιόπλιας. Ο Παπάζογλου αντί του Δημούτσου.

20:23

63': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, σε νέο κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί της Καλλονής, που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:20

60': Ξαφνικό μακρινό σουτ Λεοζίνιο, η μπάλα άουτ.

20:14

54': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καράσκο αντί του Μπρίτο.

20:13

53': Χλιαρό σουτ Κατσουράνη, κανένα πρόβλημα για τον Άλεξιτς.

20:12

52': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κατσουράνης αντί του Μπάλλα.