1
-
0
19:01

90+3': Τέλος του αγώνα.

18:57

Σκόρερ ο Κωνσταντινίδης, που με το κεφάλι νίκησε τον Αθανασίου και έδωσε τη νίκη στον Άρη.

18:57

89': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

18:55

87': Νέο κόρνερ ο Άρης. Διώχνουν οι αμυντικοί.

18:54

Τέλος στο Κιλκίς, ο Πανσερραϊκός κέρδισε 0-1 και είναι αγκαλιά με την άνοδο στη Β' Εθνική.

18:54

87': Σουτ του Καλογέρη άουτ.

18:51

84': Ακόμα ένα κόρνερ για τον Άρη, που πιέζει ασφυκτικά. Διώχνουν πάλι οι φιλοξενούμενοι.

18:50

83': Νέο κόρνερ για τον Άρη. Αναξιοποίητο κι αυτό.

18:49

82': Νέα απόκρουση του Αθανασίου, αυτή τη φορά σε κεφαλιά του αμαρκάριστου Κωνσταντινίδη.

18:48

81': Κόρνερ για τον Άρη. Διώχνει με γροθιές ο Αθανασίου.

18:44

77': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Σουνάς, διώχνουν οι αμυντικοί.

18:43

76': Ο Κρυστάλλης στη θέση του Ιορδανίδη.

18:43

75': Κίτρινη ο Ν' Λουντούλου.

18:40

73': Ανεπανάληπτη ευκαιρία η Καβάλα. Μετά από αντεπίθεση, ο Μπρατσιάνι μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και κάνει το γύρισμα, ο Κανούλας σε κενή εστία καταφέρνει να αστοχήσει από τα δύο μέτρα.

18:39

72': Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Σανιά.

18:38

71': Μακρινό σουτ του Φερνάντες, αποκρούει με σχετική άνεση ο Αθανασίου.

18:38

Στο 80', Εθνικός Αγιονερίου-Πανσερραϊκός 0-1.

18:34

67': Ο Νάκας στη θέση του Καπνίδη.

18:33

66': Καλό και δυνατό σουτ του Καλογέρη, λίγο άουτ.

18:32

65': Κόρνερ για τον Άρη. Αναξιοποίητο κι αυτό.

18:29

62': Νέα τρομερή ευκαιρία για τον Άρη. Πολύ καλή σέντρα του Φερνάντες από δεξιά, ο Ν' Λουντούλου κάνει το πλασέ από το ύψος της μικρής περιοχής, σε ετοιμότητα ο Αθανασίου, που μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια. Απίστευτες επεμβάσεις από τον τερματοφύλακα της Καβάλας.

18:27

60': Κόρνερ για τον Άρη. Απομακρύνουν οι αμυντικοί.

18:25

58': Σέντρα του Σανιά, κεφαλιά άουτ του Καπνίδη.

18:23

Με γκολ του Μουτεσίδη ο Πανσερραϊκός άνοιξε το σκορ στο Κιλκίς και στο 65' προηγείται 0-1 του Εθνικού Αγιονερίου.

18:19

52': Απευθείας αποβολή για τον Σταματόπουλο. Ο αμυντικός της Καβάλας τράβηξε από τη φανέλα τον Ν' Λουντούλου περίπου 15 μέτρα έξω από την περιοχή και ενώ ετοιμαζόταν να υποδεχθεί μακρινή μπαλιά. Σε προφανή θέση για γκολ δεν ήταν, αλλά οι συμπαίκτες του ήταν μακριά. Μάλλον υπερβολική η αποβολή, με δέκα παίκτες η Καβάλα.

18:15

Η μπόρα έχει περάσει και η βροχή έχει σταματήσει στη Θεσσαλονίκη.

18:13

46': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ. Ο Πόι βγήκε από δεξιά και σέντραρε, ο Ιορδανίδης στην προσπάθειά του να διώξει στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Αθανασίου.

18:12

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:12

46': Ο Γκαρακλίδης στη θέση του Α. Παπαδόπουλου.

18:11

Με καθυστέρηση θα ξεκινήσει και το β' μέρος. Το ματς στο Κιλκίς βρίσκεται στο 55', πάντα στο 0-0 Εθνικός Αγιονερίου-Πανσερραϊκός.