2
-
0
20:51

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:47

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:42

85': Ο Κορέτας στη θέση του Μπουντόπουλου.

20:41

85': Εντυπωσιακό γυριστό του Ρομάνο μετά από σέντρα του Μπουκουβάλα, πάνω από τα δοκάρια.

20:38

Ωραία κάθετη του Περόνε για τον Πουρτουλίδη, αυτός στοπάρει και γυρίζει φάτσα με την εστία, άψογο το πλασέ του και ο Ηρακλής κάνει το 2-0. Δεύτερο γκολ για τον αρχηγό του Ηρακλή.

20:38

82': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ.

20:36

79': Ο Ρομάνο στη θέση του Πασά.

20:35

79': Σουτ του Τσιλιανίδη έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

20:33

76': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή, που είχε ώρα να απειλήσει. Εξαιρετική κάθετη του Πουρτουλίδη στην πλάτη της άμυνας, μόλις άουτ το πλασέ του Περόνε, που βρέθηκε φάτσα με τον Γεωργακόπουλο, αλλά από πλάγια θέση.

20:30

74': Ο Περόνε στη θέση του Λουκίνα.

20:30

73': Ο Φουρλάνος δοκιμάζει το πόδι του έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

20:29

72': Κίτρινη ο Τσιλιανίδης.

20:25

68': Ο Κυβελίδης στη θέση του Αναστασόπουλου. Αναγκαστική και αυτή η αλλαγή.

20:23

66': Ο Καρασαλίδης στη θέση του Μπαρτολίνι. Είναι αναγκαστική η αλλαγή.

20:17

60': Μεγάλη ευκαιρία ο Ηρακλής. Ο Μπουκουβάλας βγαίνει τετ α τετ μετά από εκτέλεση πλαγίου άουτ, το πλασέ του από πλάγια θέση φεύγει μόλις άουτ.

20:15

58': Κίτρινη ο Φουρλάνος. Στις έξι έχει φτάσει η Παναχαϊκή.

20:13

57': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Σέντρα του Μπουκουβάλα, διώχνει με γροθιές ο Γεωργακόπουλος.

20:13

56': Κίτρινη ο Μπουντόπουλος.

20:11

54': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Σέντρα του Κυριακίδη, λίγο άουτ η κεφαλιά του Τσιλιανίδη.

20:09

52': Ο Πουρτουλίδης εκτελεί, ο Πασάς κερδίζει τις μονομαχίες στον αέρα και κάνει την καρφωτή κεφαλιά, σώζει ο Γεωργακόπουλος.

20:09

52': Κόρνερ για τον Ηρακλή.

20:08

50': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Ο Λουκίνας σεντράρει από δεξιά, τελευταία στιγμή κόβεται ο Πουρτουλίδης.

20:02

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:02

46': Ο Φουρλάνος στη θέση του Χαρτσιά.

20:01

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

19:47

45+1': Τέλος του ημιχρόνου.

19:46

45+1': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Καθαρίζει ο Χουάντερσον.

19:45

45': Λάθος γύρισμα προς τον Χουάντερσον, ο Μαρουκάκης προλαβαίνει και τσιμπάει, ο Βραζιλιάνος τερματοφύλακας τον γκρεμίζει. Τίποτα λέει ο Ντίτσος. Ήταν ξεκάθαρο φάουλ λίγο έξω από την περιοχή και τουλάχιστον κίτρινη, αν όχι κόκκινη για τον Χουάντερσον.

19:43

44': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελείται πλασαριστά, απομακρύνουν τελικά οι παίκτες της Παναχαϊκής.

19:43

44': Εκτελεί ο Μπουντόπουλος, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

19:42

43': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή, η πρώτη στο ματς. Σέντρα του Μπουντόπουλου από δεξιά, ο Στεργίδης κάνει την καρφωτή κεφαλιά, δύσκολα σε κόρνερ ο Χουάντερσον.

19:40

Ο Πουρτουλίδης εκτελεί ψηλά και στη δεξιά γωνία του Γεωργακόπουλου, που πέφτει αριστερά, 1-0 ο Ηρακλής.

19:40

41': ΓΚΟΛ ο ΗΡΑΚΛΗΣ.

19:39

40': Κίτρινη ο Γεωργακόπουλος.

19:39

40': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΗΡΑΚΛΗ. Μετά το δοκάρι ο Κυριακίδης γίνεται πάλι κάτοχος της μπάλας και ο Ντίτσος καταλογίζει πέναλτι σε μαρκάρισμα του Γεωργακόπουλου. Μετά από πολλά ριπλέι φαίνεται πως ο διαιτητής πήρε σωστή απόφαση.

19:39

40': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ηρακλή. Ο Κυριακίδης με λόμπα σημαδεύει το κάθετο δοκάρι.

19:34

35': Κίτρινη για τον Αναστασόπουλο.

19:33

34': Ο Ντίτσιος καταλογίζει πέναλτι υπέρ του Ηρακλή, αλλά μετά από συνεννόηση με το β' βοηθό παίρνει την απόφαση πίσω. Δεν υπάρχει τελικά πέναλτι. Φαίνεται να υπάρχει πάντως επαφή στον Λουκίνα από τον Ασίγκμπα, ο οποίος θα έβλεπε και δεύτερη κίτρινη κάρτα.

19:29

30': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Επιθετικό φάουλ του Μαρουκάκη.