0
23:38

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:37

Λήξη αναμέτρησης, μεγάλη νίκη για την Μπαρτσελόνα που αγκαλιάζει την πρόκριση στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ μετά το 3-0.

23:36

Ο Μέσι δίνει στον Νεϊμάρ, εκείνος πατάει ανενόχλητος περιοχή και νικάει τον Νόιερ.

23:35

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:32

23:30

89': Μπάρτρα αντί Μαστσεράνο για την Μπαρτσελόνα.

23:28

87': Ραφίνια αντί Ινιέστα για την Μπαρτσελόνα.

23:25

84': Από κάθετη του Νεϊμάρ ο Σουάρες φεύγει στην πλάτη της άμυνας της Μπάγερν, αλλά σουτάρει ψηλά.

23:24

82': Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, Τσάβι αντί Ράκιτιτς.

23:23

Απίστευτη προσπάθεια από τον Μέσι, ο οποίος αρχικά ξαπλώνει με ντρίμπλα τον Μπόατενγκ και στη συνέχεια σκάβει την μπάλα πάνω από τον Νόιμερ.

23:22

80': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:20

78': Αλλαγή για την Μπάγερν, Γκέτσε αντί Μίλερ.

23:20

Ωραία προσπάθεια από τον Ντάνι Άλβες, ο οποίος δίνει στον Μέσι, και ο τελευταίος με σουτ εκτός περιοχής νικάει τον Νόιερ.

23:19

77': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:16

Έχει αποδιοργανώσει την Μπαρτσελόνα η Μπάγερν.

23:13

72': Ο Αλκάνταρα σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και αλλάζει πορεία, αλλά ο Τερ Στέγκεν μπλοκάρει.

23:10

69': Κίτρινη στον Νεϊμάρ.

23:09

68': Παραχωρεί κόρνερ ο Μπουσκέτς, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:06

63': Από μέσα αριστερά ο Νεϊμάρ σημαδεύει την απέναντι γωνία και στέλνει την μπάλα ψηλά.

23:03

Προλαβαίνει τον Νεϊμάρ παίζοντας λίμπερο ο Νόιερ.

22:59

57': Ο Νεϊμάρ στρώνει στον Μέσι, αλλά το σουτ του πάει πάνω στον Νόιερ.

22:58

56': Κίτρινη στον Μπερνάτ.

22:57

Δεν πατούν καλά οι Καταλανοί, χάνουν εύκολα την μπάλα.

22:54

52': Κίτρινη στον Ινιέστα.

22:51

Έχει μπει καλύτερα η Μπάγερν.

22:48

46': Κίτρινη στον Ντάνι Άλβες.

22:47

22:45

Επιστροφή στον αγωνιστικό χώρο για τις δύο ομάδες.

22:31

22:30

45': Σέντρα από τον Άλβες, κεφαλιά από τον Μέσι, αρκετά άουτ η μπάλα.

22:28

Την τελευταία στιγμή δεν βγαίνει το τριγωνάκι των Καταλανών, οι οποίοι ελέγχουν πλήρως το ματς στα τελευταία λεπτά.

22:24

39': Μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Ο Νόιερ πραγματοποιεί μία ακόμη εξαιρετική επέμβαση με το πόδι σε πλασέ του Άλβες.

22:21

36': Ο Μέσι εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά και ο Νόιερ μπλοκάρει με εύκολία.

22:20

35': Κίτρινη κάρτα στον Αλόνσο.

22:18

Προσπαθεί να ρίξει λίγο τον ρυθμό η Μπαρτσελόνα με το passing game της.

22:14

Εντελώς μοιρασμένη η κατοχή μπάλας, 50% για κάθε ομάδα.

22:12

27': Ο Ράκιτιτς εκτελεί το κόρνερ, ο Σουάρες παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:11

Ο Τζόρντι Άλμπα βγάζει παράλληλη μπαλιά και την τελευταία στιγμή κόβει ο Μπόατενγκ.

22:09

Έχει ανεβάσει στροφές και πάλι η Μπαρτσελόνα.

22:06

Το όνομα του Μέσι φωνάζουν οι οπαδοί της Μπαρτσελόνα.

22:03

18': Μεγάλη ευκαιρία για την Μπάγερν! Ο Μίλερ βγάζει ωραία μπαλιά, αλλά ο αμαρκάριστος Λεβαντόφσκι από κοντά δεν βρίσκει την μπάλα όπως θα ήθελε με προβολή.

22:01

15': Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα. Παράλληλο γύρισμα από τον Σουάρες, προβολή από τη μικρή περιοχή ο Νεϊμάρ, αλλά η μπάλα κοντράρει στον Ραφίνια.

21:58

13': Ακίνδυνη κεφαλιά από τον Λεβαντόφσκι, άουτ φεύγει η μπάλα.

21:57

12': Απίστευτη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Ο Σουάρες φεύγει εντελώς μόνος του με τον Νόιερ, κάνει και το πλασέ και ο Γερμανός πραγματοποιεί εκπληκτική επέμβαση με το πόδι.

21:54

Κυριαρχεί η Μπαρτσελόνα στα πρώτα λεπτά.

21:52

7': Αδύναμο σουτ από τον Σουάρες εκτός περιοχής, εύκολα μπλοκάρει ο Νόιερ.

21:49

Πέφτει ο Σουάρες στην περιοχή, διαμαρτύρεται έντονα για πέναλτι, αλλά σωστά δεν δίνεται κάτι.

21:46

21:45

Θερμός χαιρετισμός ανάμεσα στους πρώην συμπαίκτες Γκουαρντιόλα και Λουίς Ενρίκε.

21:41

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

21:38

Τις 100 συμμετοχές σε ευρωπαϊκές διοργανώσεις πιάνει ο Μέσι και γίνεται ο τρίτος νεότερος που το καταφέρνει.

21:35

Μόνο ένα από τα τελευταία οκτώ ματς της κόντρα στους Βαυαρούς έχει κερδίσει η Μπαρτσελόνα.

21:32

Ο Γκουαρντιόλα επιστρέφει ως αντίπαλος στο "Καμπ Νόου" και δικαιολογημένα στρέφονται πάνω του όλα τα βλέμματα.

21:29

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς της Μπαρτσελόνα με την Μπάγερν.