19:56

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 1-0 για τον Ηρακλή.

19:53

19:51

Διαδικαστικά φαίνεται πως θα είναι τα τελευταία λεπτά, δεν το πιστεύουν οι Βολιώτες.

19:48

86': Αγγελίδης αντί Λουκίνα για τον Ηρακλή.

19:47

85': Κίτρινη στον Τριανταφυλλάκο.

19:43

Στο μισό γήπεδο κλείνεται ο Ηρακλής, όταν χρειάζεται, προκειμένου να κρατήσει απαραβίαστη την εστία του.

19:40

78': Αλλαγή για το Ηρακλή Καρασαλίδης αντί Τσιλιανίδη.

19:38

Ψάχνει την ισοφάριση ο Ολυμπιακός, έχει την μπάλα στην κατοχή του, αλλά δυσκολεύεται υπερβολικά να βγάλει τελική προσπάθεια.

19:35

74': Στη θέση του Γιαλούση ο Σκοπελίτης για τον Ολυμπιακό.

19:31

Στο έδαφος ο Κυριακίδης, διακόπτεται το ματς.

19:28

Προσπαθεί να παίξει πιο γρήγορα ο Ολυμπιακός Βόλου.

19:24

64': Αλλαγή για τον Ηρακλή, Βαλεριάνος αντί Σαραμαντά.

19:20

59': Κυζιρίδης αντί Μακρυδημήτρη για τον Ολυμπιακό.

19:17

56': Κίτρινη στον Ρόκα, που βρίσκεται στον πάγκο.

19:17

Αποβάλλεται ο Άκης Πέτρου από τον πάγκο του Ολυμπιακού.

19:16

Ο Τσιλιανίδης δίνει στον Πασά, ο οποίος είναι ανενόχλητος αριστερά, εκείνος κάνει παράλληλο γύρισμα για τον Λουκίνα και ο τελευταίος στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:15

54': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:14

Ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

19:14

52': Δοκάρι για τον Ολυμπιακό! Σέντρα σουτ από τον Μπεριάν, η μπάλα βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι.

19:11

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Πασάς σπάει δίπλα του στον Λουκίνα, ο Ρίζος βγαίνει έγκαιρα, του κλείνει το οπτικό παιδίο και αποκρούει το πλασέ του.

19:10

Το τέμπο παραμένει στα στάνταρ του πρώτου ημιχρόνου προς το παρόν.

19:07

46': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου, Διαμαντόπουλος αντί Μπαλντοβαλίεφ.

19:07

46': Με καθυστέρηση ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο.

19:04

Στον αγωνιστικό χώρο έχουν επιστρέψει οι δύο ομάδες.

18:46

18:45

Δεν πατάει καλά ο Μπαλντοβαλίεφ ως τώρα, έχασε ξανά ένα εύκολο κοντρόλ.

18:41

42': Από πολύ μακριά προσπαθεί ο Κυριακίδης να κρεμάσει τον Ρίζο, εύκολα μπλοκάρει ο δεύτερος.

18:40

40': Κίτρινη ο Ζιαμπάρης.