2
-
1
19:20

Πιο σοβαρός στο β' ημίχρονο ο Πανιώνιος και με περισσότερους βασικούς πήρε τη φιλική νίκη.

19:19

Λήξη του παιχνιδιού. Τελικό αποτέλεσμα Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης 2-1.

19:18

90'+2: Σουτ Μπακασέτα από θέση έξω αριστερά, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία του Πασάι.

19:15

89': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ατομική προσπάθεια και σέντρα Τασουλή από τα αριστερά, προβολή Μπακασέτα από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, ο οποίος, αν και μόνος, θα στείλει την μπάλα ψηλά άουτ.

19:13

87': Μακρινό σουτ Λίτση, άουτ.

19:11

85': Πανομοιότυπη φάση με τον Μπουμάλ, η μπάλα άουτ.

19:07

80': Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ατομική προσπάθεια του Μπουμάλ από τα δεξιά, που θα πιάσει το ψηλοκρεμαστό σουτ, η μπάλα λίγο έξω από την εστία του Απόλλωνα.

19:06

79': Κόρνερ για τον Πανιώνιο με τον Φούντα. Έδιωξαν οι αμυντικοί του Απόλλωνα.

19:04

77': Αλλαγές για τον Απόλλωνα. Ο Πασάι αντί του Ταΐρη και ο Φουκαράς αντί του Τζιώρα.

19:02

Μικροένταση ανάμεσα στον Τζιώρα και τον Κόρμπο, η οποία παίρνει πιο μεγάλες διαστάσεις και διακοπή γιατί πιάνονται στα χέρια. Μπήκαν μέσα να τους χωρίσουν από τους δύο πάγκους και το παιχνίδι αρχίζει ξανά.

18:59

72': Έμμεσο για τον Πανιώνιο από τα αριστερά της περιοχής. Το εκτελεί ο Φούντας και διώχνουν σε κόρνερ οι φιλοξενούμενοι.

18:57

70': Φάουλ Άρσιτς, θα διώξει με διπλή προσπάθεια ο Καλογεράκης.

18:54

67': Αλλαγές για τον Πανιώνιο. Οι Χολέβας και Γκίνης αντί των Κολοβού και Οικονόμου.

18:52

65': Επιχειρεί το σουτ ο Φούντας από θέση μέσα δεξιά, θα χάσει όμως το βηματισμό του και η μπάλα θα καταλήξει άουτ.

18:51

Ωραίος συνδυασμός για τους παίκτες των "κυανέρυθρων", ο Φούντας έβγαλε για τον Κολοβό, εκείνος έδωσε ξανά στον πρώτο, ο οποίος με κοντινό πλασέ δεν δυσκολεύτηκε να κάνει το 2-1.

18:50

63': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ!

18:49

62': Σουτ Μπακασέτα, έδιωξε δύσκολα ο Ταΐρης.

18:47

60': Αλλάζει σχεδόν όλη η σύνθεση του Απόλλωνα, η οποία διαμορφώνεται ως εξής: Ταΐρης, Χατζηζήσης, Λίτσης, Κοτσώνης, Χατζής, Πινέιρο, Φαρία, Καραδέμητρος, Άρσιτς, Μπαμ Μπαμ, Τζιώρας.

18:46

59': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

18:44

Φάουλ με τον Μπουμάλ από τα δεξιά, κεφαλιά Μπακασέτα στην καρδιά της περιοχής του Απόλλωνα και 1-1.

18:44

57': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ!

18:42

Μικρή διακοπή, καθώς έχει τραυματιστεί ο Σουάνης.

18:36

49': Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ο Κολοβός θα σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, θα διώξει ο Ταΐρης, στην επαναφορά θα επιχειρήσει το σουτ ο Κόρμπος, η μπάλα θα κοντράρει και θα καταλήξει κόρνερ, που πέρασε ανεκμετάλλευτο.

18:32

Έναρξη β' ημιχρόνου.

18:31

Η σύνθεση του Πανιωνίου στο δεύτερο 45λεπτο: Καλογεράκης, Αργυρόπουλος, Τασουλής, Οικονόμου, Ρισβάνης, Κόρμπος, Μητρόπουλος, Μπακασέτας, Μπουμάλ, Φούντας, Κολοβός.

18:16

Λήξη α' ημιχρόνου.

18:14

Σέντρα από τα αριστερά του Ανγκούλο, κεφαλιά Οικονόμου, που δεν υπολογίζει σωστά και στέλνει την μπάλα στο δεξί γάμα της εστίας της ομάδας του. 0-1 η "Ελαφρά Ταξιαρχία".

18:14

43': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

18:04

33': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ηρακλής αντί του Βασιλαντωνόπουλου.

18:01

30': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Τζιώρας άφησε στον Σουάνη και ο Ανγκούλο σε τετ α τετ από θέση μέσα δεξιά επιχείρησε το πλασέ, για να διώξει εντυπωσιακά ο Γιαννακόπουλος.

17:55

24': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Λαγό, οι αμυντικοί του Πανιωνίου δεν θα καταφέρουν να καθαρίσουν αμέσως τη φάση, αλλά τελικά θα απομακρύνουν οριστικά ύστερα από αλλεπάλληλες κόντρες σε σουτ φιλοξενούμενων.