3
23:43

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή σας νύχτα!

23:39

Μεγάλη νίκη για τη Μπαρτσελόνα που σπάει το αήττητο των 33 ευρωπαϊκών αγώνων για την Παρί στην έδρα της και κάνει άλμα πρόκρισης στα ημιτελικά.

23:37

90'+3: Λήξη του ματς! 1-3.

23:34

23:34

90': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μέσι, περνά το τείχος, αλλά ο Σιρίγκου πέφτει σωστά στη δεξιά γωνία του και αποκρούει.

23:32

89': Καλή στιγμή για την Παρί. Ο Λαβέτσι μπαίνει στην περιοχή και πέφτει υπό την πίεση του Αντριάνο, που, όμως, έχει βρει την μπάλα, ο Καβάνι επιχειρεί να κάνει το πλασέ, αλλά ο Ματιέ τον κόβει.

23:30

87': Κόρνερ για τη Μπαρτσελόνα. Εκτελείται από τα αριστερά από τον Τσάβι, δεν αποφέρει κάτι.

23:25

Αυτογκόλ του Ματιέ που στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Τερ Στέγκεν στην προσπάθειά του να διώξει το σουτ του Φαν ντερ Βιλ.

23:25

82': ΓΚΟΛ για την ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ!

23:23

80': Αλλαγή για τη Μπαρτσελόνα. Ο Αντριάνο στη θέση του Μοντόγια.

23:22

Σκόρερ ο Σουάρεζ που, έπειτα από πάσα του Μαστσεράνο, νικά πάλι με εξαιρετική ατομική ενέργεια τον Νταβίντ Λουίζ που εμφανίζεται ανέτοιμος στην επιστροφή του από τραυματισμό και με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Σιρίγκου που πέφτει στην αντίθετη γωνία.

23:22

79': ΓΚΟΛ για τη ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:17

74': Αλλαγή για τη Μπαρτσελόνα. Ο Ματιέ στη θέση του Ράκιτιτς.

23:16

73': Ωραία προσπάθεια του Μέσι που φτάνει με εξαιρετική ατομική ενέργεια στα όρια της περιοχής, αλλά το σουτ του είναι πολύ κακό και περνά πολύ άουτ.

23:16

39%-61% η κατοχή της μπάλας υπέρ της Μπαρτσελόνα.

23:13

70': Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

23:12

69': Κόρνερ για την Παρί Σεν Ζερμέν. Εκτελείται από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Καβάνι που κάνει το σουτ, αλλά ο Τερ Στέγκεν πέφτει στη δεξιά του γωνία και διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

23:10

Καταπληκτική ατομική ενέργεια από τον Σουάρεζ, που ξεκινά από τα δεξιά, πέρασε τον Νταβίντ Λουίζ, μπήκε στην περιοχή και πέρασε και τους Μαρκίνιος και Καμπαγέ για να κάνει το 0-2.

23:10

67': ΓΚΟΛ για τη ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:08

65': Αλλαγή για την Παρί Σεν Ζερμέν. Ο Λούκας Μόουρα στη θέση του Ραμπιό.

23:07

64': Κόρνερ για τη Μπαρτσελόνα. Εκτελεί από τα αριστερά ο Ράκιτιτς, αλλά η μπάλα σταματάει για φάουλ του Μπουσκέτς στον Ραμπιό.

23:05

Προσπαθεί να απειλήσει η Παρί που είναι πιο δραστήρια στο δεύτερο μέρος, αλλά δεν έχει δημιουργήσει τη μεγάλη ευκαιρία.

22:57

54': Κίτρινη κάρτα στον Μέσι.

22:56

53': Αναγκαστική αλλαγή για τη Μπαρτσελόνα. Ο Τσάβι στη θέση του τραυματία Ινιέστα.