0
23:38

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή σας νύχτα!

23:37

Η Ρεάλ ήταν καλύτερη, αλλά δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί το... μομέντουμ του πρώτου ημιχρόνου, βρίσκοντας απέναντί της έναν ετοιμοπόλεμο Όμπλακ. Πλέον, όλα θα κριθούν στη ρεβάνς του Σαντιάγκο Μπερναμπέου.

23:35

Λήξη του ματς! 0-0.

23:34

90'+2: Σουτ του Ρονάλντο από τα δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Όμπλακ.

23:33

23:31

89': Κόρνερ για την Ατλέτικο Μαδρίτης. Εκτελείται, ο Ραούλ Γκαρθία προσπαθεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά ο Κασίγιας διώχνει.

23:31

89': Κίτρινη κάρτα στον Μαρσέλο που χάνει τη ρεβάνς.

23:30

88': Κόρνερ για την Ατλέτικο Μαδρίτης. Εκτελεί ο Γκάμπι, αλλά η φάση σταματά για φάουλ του Γοδίν στον Κασίγιας.

23:29

6(1)-15(7) οι τελικές προσπάθειες υπέρ της Ρεάλ.

23:28

86': Κόρνερ για τη Ρεάλ Μαδρίτης. Το εκτελεί ο Κρόος, ο Μόντριτς πιάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

23:26

85': Αλλαγή για τη Ρεάλ Μαδρίτης. Ο Αρμπελόα στη θέση του Καρβαχάλ.

23:26

85': Κίτρινη κάρτα στον Σουάρεζ, που χάνει τη ρεβάνς του Μπερναμπέου.

23:25

83': Αλλαγή για την Ατλέτικο Μαδρίτης. Ο Τόρες στη θέση του Κόκε.

23:24

83': Κόρνερ για την Ατλέτικο Μαδρίτης. Εκτελεί από τα δεξιά ο Γκάμπι, αλλά ο Μαρσέλο διώχνει με κεφαλιά.

23:23

81': Πολύ ωραία προσπάθεια του Αρντά Τουράν που βγάζει την μπαλιά στον Κόκε, αλλά ο Κασίγιας προλαβαίνει να μαζέψει.

23:22

80': Κίτρινη κάρτα στον Ραούλ Γκαρθία.

23:22

80': Κίτρινη κάρτα στον Ράμος.

23:19

77': Αλλαγή για την Ατλέτικο Μαδρίτης. Ο Ραούλ Γκαρθία στη θέση του Γκριεζμάν.

23:18

76': Αλλαγή για τη Ρεάλ Μαδρίτης. Ο Ίσκο στη θέση του Μπενζεμά.

23:12

70': Κόρνερ για τη Ρεάλ Μαδρίτης. Εκτελεί ο Μόντριτς, διώχνει ο Σουάρεζ.

23:11

69': Ωραία προσπάθεια της Ρεάλ, με Μπενζεμά, Μπέιλ και Ρονάλντο να προσπαθούν να απειλήσουν, αλλά τους αμυντικούς να τους σταματούν και τις τρεις φορές.

23:06

63': Πάρα πολλά τα νεύρα από τον Μάντζουκιτς. Ο άσος της Ατλέτικο τραβά από τη φανέλα τον Καρβαχάλ στην περιοχή της ομάδας του και τον πετάει κάτω, με τον αντίπαλό του να του ρίχνει μπουνιά. Δεν έχουν δει κάτι οι διαιτητές...

23:01

58': Κόρνερ για τη Ρεάλ Μαδρότης. Το εκτελεί ο Χάμες, αλλά δεν αποφέρει κάτι ιδιαίτερο.

22:57

55': Κίτρινη κάρτα στον Μάντζουκιτς που επέστρεψε με... νεύρα.

22:55

42%-58% η κατοχή υπέρ της Ρεάλ.

22:53

Έχει ματώσει ο Μάντζουκιτς έπειτα από χτύπημα που δέχτηκε σε διεκδίκηση της μπάλας με τον Ράμος. Αιμορραγεί ο άσος της Ατλέτικο, που διαμαρτύρεται για πέναλτι, καθώς η μονομαχία έγινε μέσα στην περιοχή. Έχει περάσει εκτός αγωνιστικού χώρου, με τον γιατρό να προσπαθεί να σταματήσει την αιμορραγία.

22:51

49': Κεφαλιά του Αρντά Τουράν έπειτα από σέντρα του Χουανφράν, η μπάλα περνά άουτ.

22:48

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.