0
-
1
18:59

Η Ξάνθη ήξερε πως να πάρει αυτό που ήθελε. Κέρδισε 0-1 και έκανε άλμα πρόκρισης για τον τελικό. Αναγνώρισε ο κόσμος την προσπάθεια των παικτών του Ηρακλή και τους χειροκρότησε.

18:57

90+4': Τέλος του αγώνα.

18:55

90+3': Νέα ταχύτατη αντίδραση του Γιαννίκογλου, που προλαβαίνει τον Καπετάνο και κόβει πολύ επικίνδυνη επίθεση της Ξάνθης.

18:52

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

18:51

90': Κίτρινη ο Καρυπίδης.

18:51

90': Τελευταίο λεπτά της κανονικής διάρκειας.

18:47

85': Ευκαιρία η Ξάνθη, που φεύγει ταχύτατα στην αντεπίθεση. Ο Γιαννίκογλου βγήκε γρήγορα και σταμάτησε τον Βάλτερ.

18:46

84': Κόρνερ ο Ηρακλής. Εκτελεί ο Ρομάνο, σουτ του Ιντζόγλου, διώχνει ο Γούτας.

18:44

82': Ο Τσιλιγκίρης στη θέση του Πουρτουλίδη.

18:43

81': Καλό σουτ του Παπαστεριανού, φεύγει άουτ.

18:41

79': Κίτρινη ο Κυριακίδης.

18:40

78': Ο Παπαστεριανός στη θέση του Κλέιτον.

18:38

76': Ο Καπετάνος στη θέση του Ράνου.

18:37

75': Η Ξάνθη έχει παγώσει το ρυθμό και έχει φέρει το παιχνίδι στα μέτρα της.

18:32

70': Ο Βάλτερ στη θέση του Σολτάνι για την Ξάνθη.

18:31

70': Κόρνερ η Ξάνθη. Εκτελεί ο Κλέιτον, απομακρύνει ο Κυριακίδης.

18:30

69': Ο Λουκίνας στη θέση του Τσιλιανίδη, δεύτερη αλλαγή του Παπαδόπουλου.

18:29

68': Κίτρινη ο Ιντζόγλου.

18:24

62': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Πουρτουλίδης, διώχνει με γροθιές ο Κυριακίδης.

18:22

60': Ο Κάσσος στη θέση του Σαραμαντά. Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή.

18:19

57': Ο Λουσέρο γεμίζει στην περιοχή του Ηρακλή με εκτέλεση φάουλ από τον άξονα, καθαρίζει ο Γιαννίκογλου.

18:15

53': Νέα ευκαιρία ο Ηρακλής. Ο Περόνε βγαίνει φάτσα με τον Κυριακίδη από πλάγια θέση, κακό το πλασέ του, αποκρούει ο τερματοφύλακας της Ξάνθη.

18:14

52': Νέα τελική ο Ηρακλής. Μετά από σέντρα ο Ρομάνο κάνει την κεφαλιά, πάνω από τα δοκάρια.

18:12

50': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή, αλλά ο Περόνε δεν έπιασε την κεφαλιά όπως θα ήθελε και χάθηκε η ευκαιρία.

18:08

46': Αναξιοποίητο κόρνερ για τον Ηρακλή.

18:08

46': Ξεκίνησε το β' μέρος. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.