16:51

Ολοκληρώθηκε το ματς, νίκη με 3-0 για τον Πανιώνιο.

16:48

16:46

88': Σιώπης αντί Κολοβού για τον Πανιώνιο.

16:43

86': Στη θέση του Μπουμάλ ο Καθάριος για τον Πανιώνιο.

16:42

Ο Φούντας πηγαίνει αριστερά, εκεί που υπάρχει κενό λόγω της απουσίας του Μπεχαράνο, την κατάλληλη στιγμή γυρνάει προς το πέναλτι και ο Κολοβός πλασάρει εύστοχα.

16:42

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:41

Δεν μπορεί ο Μπεχαράνο, βγήκε ξανά από τον αγωνιστικό χώρο κι ενώ ο Παναιτωλικός δεν έχει αλλαγή.

16:38

Στο έδαφος ο Μπεχαράνο, προσωρινή διακοπή.

16:36

78': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

16:32

75': Διπλή αλλαγή στον Παναιτωλικό, Άλβες και Θεοδωρίδης μπαίνουν Μορένο και Φωτάκης βγαίνουν.

16:30

73': Κίτρινη στον Φούντα.

16:30

73': Κίτρινη στον Μπεχαράνο.

16:29

Φοβερή συνεργασία από τους παίκτες του Πανιωνίου. Μαγικό τακουνάκι του Φούντα για τον Κολοβό, εκείνος πατάει για τον Γιάννου και ο τελευταίος τσιμπάει την μπάλα και στη συνέχεια σκοράρει με πλασέ.

16:29

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:27

70': Από πάσα του Λάζαρ ο Κάπελ κάνει κοντρόλ αριστερά στην περιοχή, πιάνει κι ένα δυνατό σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:24

66': Κίτρινη στον Μπακασέτα.

16:23

66': Μπαίνει ο Γιάννου, εκτός ο Μπακασέτας για τον Πανιώνιο.

16:20

63': Ρουσουσέδα αντί Κέβιν για τον Παναιτωλικό.

16:19

Στο έδαφος ο Μητρόπουλος, μικρή διακοπή.

16:15

58': Κίτρινη στον Μαλεζά.

16:14

Στην αντεπίθεση βγαίνει ο Πανιώνιος, ο Μπουμάλ ψάχνει τον Κολοβό, αλλά ο Κέβιν κόβει.

16:11

53': Δυνατό σουτ από τον Μπακασέτα, πάνω από τα δοκάρια πάει η μπάλα.

16:09

51': Ο Αργυρόπουλος κάνει τη σέντρα, ο Κολοβός πιάνει ένα γυριστό και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:05

Ο Μπακασέτας δίνει στον Κολοβό, εκείνος πλασάρει πολύ ωραία παρά την πίεση του Μπεχαράνο και σκοράρει. Ο παίκτης του Πανιωνίου είναι τουλάχιστον μισό μέτρο μπροστά όταν γίνεται η πάσα.

16:05

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:04

16:01

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:44

45': Κίτρινη στον Κάπελ.

15:44

44': Σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Κολοβός και είναι εντελώς άστοχο.

15:43

44': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Από την πάσα του Τασουλή ο Φούντας φεύγει μόνος του από πλάγια, κάνει το διαγώνιο σουτ και ο Μπρακάλι αποκρούει.

15:42

Ο Κολοβός παίρνει πολλές προσπάθειες για τον Πανιώνιο, αλλά συνήθως δεν κάνει καλή τελική επιλογή.

15:39

39': Δοκάρι για τον Παναιτωλικό. Ο Μαρτίνες κάνει γύρισμα από αριστερά, ο Οικονόμου προσπαθεί να διώξει, η μπάλα χτυπάει στο γόνατό του και στη συνέχεια στο δεξί δοκάρι του Μπρακάλι.

15:37

Έχει ανεβεί ο Πανιώνιος, είναι καλύτερος, κερδίζει αρκετά φάουλ, αλλά κανένα εξ αυτών δεν έχει φέρει κάποια φάση για τους γηπεδούχους.

15:34

34': Ο Πανιώνιος κερδίζει άλλο ένα κόρνερ, αλλά και αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:31

Να παίζει πιο κοντά στον Μπακασέτα ζήτησε από τον Κολοβό ο Ουζουνίδης.

15:27

28': Ο Μπουμάλ φεύγει στην πλάτη της άμυνας, τσιμπάει την μπάλα και ανατρέπεται από τον Μπρακάλι. Δικαιολογημένες οι διαμαρτυρίες των γηπεδούχων.

15:26

27': Ο Βιγιαφάνιες κινείται στον άξονα και βρίσκει χώρο, κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.