0
16:52

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:52

Σπουδαία νίκη για την Αναγέννηση Καρδίτσας, που κατακτά την 6η θέση μετά την ήττα του Πιερικού από τη Ζάκυνθο και μπαίνει ενισχυμένη στα πλέι άουτ!

16:51

Λήξη του ματς! 2-0.

16:47

16:46

Υποδειγματική πάσα του Πέεφ, ο Βουτσιάς με ωραίο πλασέ από τα δεξιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, «τελειώνοντας» ουσιαστικά το ματς.

16:46

89': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ!

16:44

87': Σουτ του Πέεφ από τα δεξιά, η μπάλα περνά άουτ.

16:40

83': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Σκοπελίτης στη θέση του Μακρυδημήτρη.

16:37

80': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Παναγιωτόπουλος στη θέση του Τζέκου.

16:32

75': Κίτρινη κάρτα στον Σκόνδρα.

16:31

74': σουτ του Μαυριά στη δεξιά κλειστή γωνία του Κασμερίδη έπειτα από πάσα του Πέεφ, μπλοκάρει ο τερματοφύλακας.

16:28

71': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Εκτελεί συρτά από τα δεξιά ο Γιαλούσης, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:25

69': Ωραία προσπάθεια του Βουτσιά έπειτα από μπαλιά του Μαυριά, ο πρώτος επιχειρεί το σουτ, αλλά η μπάλα βρίσκει στον Μαργαρίτη και καταλήγει κόρνερ. Εκτελείται από τα αριστερά, διώνει με τις γροθιές ο Κασμερίδης.

16:22

65': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Νικολιάς στη θέση του Ρόκα.

16:21

65': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Μαυριάς στη θέση του Σαΐν.

16:20

48 λάθη για κάθε ομάδα μέχρι στιγμής!

16:19

62': Σέντρα του Μπιτέλη, μαζεύει ο Κασμερίδης πριν προλάβει να πιάσει την κεφαλιά ο Τζέκος.

16:16

4(1) - 4(2) οι τελικές προσπάθειες για τις δύο ομάδες.

16:15

59': Ξαφνικό σουτ του Πέεφ πάνω στην κίνηση, η μπάλα περνά άουτ.

16:12

Έχει επανέλθει ο Βουτσιάς.

16:11

54': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ! Εκτελείται φάουλ από τον Ρόκα, ο Μπεριάν κινείται μέσα στην περιοχή και βρίσκεται ουσιαστικά μόνος του μπροστά στον Κουτσόπουλο, κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

16:09

Μικρή διακοπή καθώς ο Βουτσιάς έχει πέσει στο έδαφος τραυματίας. Περνά για λίγο εκτός, με δέκα η ΑΣΑ.

16:08

51': Κεφαλιά του Διαμαντόπουλου μέσα από την περιοχή, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Κουτσόπουλος.

16:06

49': Κόρνερ για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Φωτιάς κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:02

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.