0
-
2
16:57

Με τη νίκη αυτή ο Αγροτικός Αστέρας θα διεκδικήσει την παραμονή του στα μπαράζ, ενώ η Καλαμαριά υποβιβάστηκε στη Γ' Εθνική.

16:51

90+4': Τέλος του αγώνα.

16:50

90+4': Κίτρινη ο Μπιτσάκος.

16:49

90+3': Δυνατό και καλό σουτ του Καπετάνου έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

16:47

90+1': Νέο κόρνερ για την Καλαμαριά. Εκτελεί ο Χατζηλιάδης, διώχνουν πάλι οι του Αγροτικού.

16:47

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:46

90': Κόρνερ για την Καλαμαριά. Εκτελεί ο Καπετάνος, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:44

88': Κίτρινη ο Μίλιτς.

16:42

86': Ο Μίλιτς στη θέση του Στεφανίδη.

16:41

85': Κίτρινη ο Καθάριος.

16:35

78': Ο Παλάσκας στη θέση του Πάτο.

16:33

76': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καπετάνου, κανένα πρόβλημα για τον Βοσνιάδη, που μπλοκάρει.

16:30

73': Κίτρινη ο Μπιτσάκος.

16:26

70': Ο Δήμου στη θέση του Παναγιωτούδη.

16:25

69': Διακοπή ενός λεπτού στο ματς εξαιτίας καπνογόνων, που έπεσαν στον περιβάλλοντα χώρο του αγωνιστικού χώρου. Ζήτησε να γίνουν συστάσεις ο Κιοτζένης.

16:25

69': Ο Καθάριος στη θέση του Βελλίνη.

16:24

68': Κίτρινη ο Γεωργιάδης.

16:23

Τρομερή κούρσα του Καραντασιάδη που μπήκε αμαρκάριστος στην περιοχή από δεξιά, έκανε το γύρισμα προς το πέναλτι, η μπάλα κόντραρε στον Βαγγελόπουλο και κατέληξε στα δίχτυα του Βρονταρά. 0-2 ο Αγροτικός, που έχει αγκαλιάσει την είσοδο στα πλέι άουτ.

16:23

67': ΓΚΟΛ ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ.

16:17

61': Ο Κωστούλας στη θέση του Καράμπελα.

16:16

60': Μακρινό σουτ του Στεφανίδη, πάνω από τα δοκάρια.

16:14

Εκπληκτικό μονοκόμματο σουτ του Βελλίνη έξω από την περιοχή, η μπάλα καρφώνεται στο δεξί παραθυράκι του Βρονταρά, που έκανε την εκτίναξη, αλλά δεν την έφτασε. 0-1 ο Αγροτικός.

16:14

58': ΓΚΟΛ ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ.

16:12

56': Κόρνερ για τον Αγροτικό Αστέρα. Εκτελεί ο Καρακατσάνης, διώχνει ο Βρονταράς και στη συνέχεια ο Χιντζίδης κάνει ένα σουτ, που φεύγει απελπιστικά άουτ.

16:09

53': Ο Καπετάνος στη θέση του Αναστασίου.

16:09

53': Κόρνερ για την Καλαμαριά. Διώχνει με γροθιές ο Βοσνιάδης.

16:05

48': Μακρινή και δυνατή εκτέλεση φάουλ του Χιντζίδη, πάνω από τα δοκάρια.

16:01

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:01

15:46

45+1': Τέλος του ημιχρόνου.

15:45

45+1': Ο Μπιτσάκος κάνει το μακρινό σουτ, μπλοκάρει ο Βοσνιάδης.

15:45

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

15:43

44': Κίτρινη για τον Αναστασίου.

15:40

41': Επιθετικό φάουλ μετά το κόρνερ του Βελλίνη.

15:40

40': Ο Στεφανίδης κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και φεύγει λίγο πάνω από τα δοκάρια, κόρνερ. Νέα καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους.

15:37

37': Σέντρα από αριστερά, κεφαλιά του Στεφανίδη πάνω από τα δοκάρια.

15:34

34': Νέα ευκαιρία για τον Αγροτικό. Ο Πάτο ελίχθηκε έξω από την περιοχή και έπιασε το δυνατό συρτό σουτ, λίγο άουτ.

15:30

30': Ευκαιρία για τον Αγροτικό. Ο Βελλίνης μπαίνει επικίνδυνα στην περιοχή, αλλά το πλασέ του δεν είναι καλό και ο Βρονταράς μπλοκάρει.

15:23

23': Κίτρινη ο Βελλίνης.

15:17

17': Ο Καράμπελας δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, άουτ.

15:14

15': Κόρνερ για τον Αγροτικό Αστέρα. Εκτελεί ο Καρακατσάνης, διώχνουν οι αμυντικοί.

15:14

14': Μακρινό σουτ του Τσεμπερίδη, μπλοκάρει ο Βρονταράς.

15:10

10': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Φιγκερόα ο Αναστασίου βρέθηκε σε καλή θέση εντός της περιοχής, αλλά δεν έπιασε το σουτ όπως θα ήθελε και απομακρύνεται η μπάλα.

15:05

5': Νευρικό το παιχνίδι στα πρώτα του λεπτά.

15:01

1': Ξεκίνησε το ματς.

14:50

Μία κατηγορία σε 90 λεπτά παίζουν σήμερα οι δύο μονομάχοι.

14:44

Σε περίπου ένα τέταρτο αρχίζει το ματς Καλαμαριά-Αγροτικός Αστέρας για την τελευταία αγωνιστική του 2ου ομίλου της Β' Εθνικής.

14:40

Καλησπέρα από το a-sports.gr.

Βρονταράς, Χατζηλιάδης, Κατσιαρός, Βαγγελόπουλος, Παπαστεριανός, Μπιτσάκος, Παναγιωτούδης, Καράμπελας, Φιγκερόα, Τσούτσης, Αναστασίου.
Αναπ: Π. Παπαδόπουλος, Θ. Παπαδόπουλος, Δήμου, Ψυχογιός, Ακασού, Κωστούλας, Καπετάνος.
Βοσνιάδης, Σκλιοπίδης, Χιντζίδης, Ντόικιτς, Καραντασιάδης, Τσεμπερίδης, Γεωργιάδης, Καρακατσάνης, Βελλίνης, Πάτο, Στεφανίδης.
Αναπ: Ταταρίδης, Τριανταφυλλίδης, Παλάσκας, Καθάριος, Ναστέφσκι, Αθανασιάδης, Μίλιτς.
Διαιτητής είναι ο Κιοτζένης (Ξάνθης) με βοηθούς τους Ζημισόπουλο (Πειραιά) και Νταλούκα (Τρικάλων)