2
-
2
21:23

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:22

90+3': Σουτ του Ρόλε έξω από την περιοχή, δεν είναι δυνατό και ο Στιλ μπλοκάρει.

21:19

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:16

87': Ο Πάρα στη θέση του Γιαννιώτα.

21:15

86': Κόρνερ ο Παναθηναϊκός. Επιθετικό φάουλ του Πέτριτς.

21:13

84': Εκτελεί ο Ρόλε, κεφαλιά του Αλόκο στην αγκαλιά του Στιλ.

21:13

84': Σέντρα του Ρόλε, κεφαλιά του Μπαράλες, σε κόρνερ ο Στιλ. Νέα ευκαιρία ο Αστέρας.

21:11

82': Ο Κουρμπέλης στη θέση του Παντελιάδη.

21:09

80': Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο με τον Αστέρα να διατηρεί τον έλεγχο.

21:01

73': Ο Καρέλης στη θέση του Μπεργκ.

21:01

Ο Μπαράλες εκτελεί στην αριστερή γωνία του Στιλ, που πέφτει στη δεξιά, στα δίχτυα και 2-2. Τρομερό come back από τους Αρκάδες.

21:01

72': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

21:01

71': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ. Σωστή η απόφαση του Γιάχου για μαρκάρισμα του Σίλντενφελντ στον Μπαράλες μετά την εκτέλεση κόρνερ του Ρόλε.

20:59

71': Σουτ του Γιαννιώτα, κάπου βρίσκει η μπάλα και καταλήγει κόρνερ, λίγο δίπλα από το κάθετο δοκάρι.

20:58

Ο Παντελιάδης κάνει τη σέντρα από αριστερά, φοβερό γκολ του Μπαράλες, που νίκησε στον αέρα Ταυλαρίδη και Σίλντενφλεντ στέλνοντας την μπάλα στη γωνία του Στιλ, που έπεσε αλλά δεν έφτασε.

20:57

69': Ο Αλόκο στη θέση του Μουνάφο.

20:57

68': ΓΚΟΛ ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

20:55

66': Κίτρινη ο Ταυλαρίδης.

20:53

65': Καλοζυγισμένη σέντρα από φάουλ του Νάνο, η κεφαλιά του Ταυλαρίδη υπό πίεση πάνω από τα δοκάρια.

20:50

62': Σέντρα του Λούι, κεφαλιά του Σανκαρέ στην αγκαλιά του Στιλ.

20:50

61': Ο Δώνης στη θέση του Κλωναρίδη.

20:46

57': Απειλεί πάλι ο Αστέρας, που κυριαρχεί. Τρομερή ατομική ενέργεια του Μάσα και ωραίο σουτ λίγο έξω από την περιοχή, ελάχιστα άουτ.

20:44

55': Νέα καλή στιγμή για τον Αστέρα. Δυνατό πλάγιο άουτ του Παντελιάδη στην καρδιά της άμυνας, η κεφαλιά του βραχύσωμου Μάσα ανάμεσα στα θηρία φεύγει λίγο άουτ.

20:43

54': ΔΟΚΑΡΙ ο ΑΣΤΕΡΑΣ. Μετά την εκτέλεση του Ρόλε και κεφαλιά του Ζέκα, η μπάλα στρώνεται στον Γιαννιώτα, που πιάνει ένα κεραυνό σημαδεύοντας το οριζόντιο δοκάρι.

20:42

54': Κόρνερ ο Αστέρας.

20:42

53': Κίτρινη ο Πράνιτς.

20:38

49': Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ωραίο μονοκόμματο και δυνατό σουτ του Ιγκλέσιας, λίγο άουτ η μπάλα.

20:37

48': Καλή σέντρα του Ρόλε, ο Νάνο πιέζει όσο πρέπει τον Γιαννιώτα, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στον Στιλ.

20:34

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.