1
-
0
17:55

90+4': Τέλος του αγώνα.

17:54

90+3': Έχουν ήδη συμπληρωθεί τρία λεπτά έξτρα χρόνου.

17:51

90': Μπαίνουμε στις καθυστερήσεις.

17:44

83': Κίτρινη ο Νάκας.

17:44

83': Εκτελεί ο Σουνάς, διώχνει ο Ανδρούτσος, κακό το σουτ του Σανιά έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

17:43

83': Μεγάλη ευκαιρία ο Άρης. Σέντρα του Ν' Λοουντούλου, κεφαλιά ψαράκι του Πόι, σε κόρνερ εντυπωσιακά ο Ανδρούτσος.

17:41

80': Δέκα λεπτά ακόμα με τον Πανσερραϊκό να προσπαθεί να επιτεθεί, αλλά χωρίς να απειλεί.

17:37

76': Ο Ναουμτσέφκσι στη θέση του Τσουκαλά.

17:33

72': Κίτρινη ο Καψάλης.

17:32

72': Ο Νάκας στη θέση του Καπνίδη.

17:31

71': ΔΟΚΑΡΙ ο ΑΡΗΣ. Τεράστια ευκαιρία για τους κίτρινους με τον Ν' Λουντούλου να σημαδεύει με εξαιρτικό σουτ του οριζόντιο δοκάρι.

17:28

67': Ο Λιόλιος στη θέση του Λιόνη.

17:27

66': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Ολίσε. Με δέκα ο Πανσερραϊκός.

17:25

64': Κίτρινη στον Γαλακτερό.

17:22

61': Ευκαιρία για τον Άρη. Ο Ν' Λουντούλου μπήκε στην περιοχή και σούταρε, απόκρουσε ο Ανδρούτσος.

17:21

60': Ο Γκόγκας στη θέση του Γαϊδαρτζή.

17:18

56': Ο Σουνάς δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Ανδρούτσος.

17:17

55': Κίτρινη ο Ολίσε.

17:10

Σκόρερ ο Γκόλιας. Μετά από εκτέλεση φάουλ του Σουνά, η μπάλα έφτασε στον Γκόλια, που στόπαρε ψύχραιμα και με δυνατό σουτ έστειλε την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του Ανδρούτσου. Ξέφρενοι οι πανηγυρισμοί.

17:10

50': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

17:06

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

17:05

16:50

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

16:48

45+1': Επιθετικό φάουλ στον Ανδρούτσο.

16:48

45+1': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Σουνά γίνονται πολλές μονομαχίες στην περιοχή, δεν μπορεί κάποιος παίκτες του Άρη να σημαδέψει σωστά, κόρνερ μετά από κόντρες.

16:43

42': Κίτρινη ο Γεωργιάδης.

16:43

42': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον Άρη.

16:42

41': Μεγάλη ευκαιρία ο Άρης. Ο Σουνάς εκτελεί φάουλ στην καρδιά της περιοχής, ο Καπνίδης πιάνει την κεφαλιά, σωτήρια σε κόρνερ ο Ανδρούτσος.

16:41

40': Κίτρινη ο Μπονέρης.

16:37

36': Ο Καψάλης στη θέση του Βοσκόπουλου.

16:36

35': Πρόβλημα με τον Βοσκόπουλο, που φαίνεται πως δεν μπορεί να συνεχίσει.

16:31

30': 54%-46% η κατοχή.

16:28

27': Κίτρινη ο Σιάκκας.

16:24

22': Σέντρα του Γαλακτερού, άουτ η κεφαλιά του Γαϊδαρτζή.

16:22

20': Καλή στιγμή για τον Άρη. Μετά από γέμισμα του Σουνά με εκτέλεση φάουλ στην περιοχή, η μπάλα έφτασε στον Καλογέρη, που έκανε το σουτ, αλλά ο Ανδρούτσος έπεσε στη γωνία του και απόκρουσε.

16:19

17': Κίτρινη ο Σαμαράς.

16:16

14': Νέο κόρνερ για τους κίτρινους. Πάλι ο Σουνάς, διώχνει ο Ανδρούτσος με γροθιά.

16:13

11': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Σουνάς, πρώτη κεφαλιά από τον Σαμαρά, δεν προλαβαίνει ο Πόι να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.