0
16:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

16:52

Ο Τόρες είναι ξανά ο «χρυσός» σκόρερ του Πλατανιά, με τους Χανιώτες να παίρνουν μια πολύ σημαντική νίκη στη μάχη που δίνουν για παραμονή στην κατηγορία. Δεν αγχώνεται ιδιαίτερα, αλλά δεν έχει σωθεί μαθηματικά ακόμα η Βέροια.

16:50

Λήξη του ματς! 1-0.

16:50

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Ολιμπά για καθυστέρηση.

16:49

90'+2: Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Δημήτρης στη θέση του Μενδρινού.

16:48

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Τόρες.

16:47

16:46

89': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πλατανιά! Ο Μιλούνοβιτς βρέθηκε απέναντι στον Καντιμοίρη, έκανε το σουτ από τα δεξιά, αλλά η μπαλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι του Καντιμοίρη.

16:45

89': Κίτρινη κάρτα στον Τετέ.

16:42

86': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ναζλίδης στη θέση του Μαλόν.

16:39

83': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελεί ο Μιλούνοβιτς από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι, καθώς Τόρες και Όστοϊτς έχουν συγκρουστεί στον αέρα, χτυπώντας τα κεφάλια τους. Συνεχίζουν και οι δύο.

16:38

81': Η μπάλα φτάνει στον Μπανανά, ο Καντιμοίρης απομακρύνει την κεφαλιά του και τελικά έχουμε νέο κόρνερ. Εκτελείται από τα αριστερά, απομακρύνει ο Καντιμοίρης.

16:37

81': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά, ο Αποστολόπουλος δεν καταφέρνει να πιάσει το πλασέ, το κάνει ο Μιλούνοβιτς, αλλά ο Καντιμοίρης διώχνει σε κόρνερ.

16:34

72': Ωραία ενέργεια του Κουλιμπαλί από τα δεξιά, βγάζει την πάσα στον Μιλούνοβιτς, αλλά το σουτ του περνά άουτ.

16:32

Σαφώς καλύτερη η Βέροια στο δεύτερο ημίχρονο, με τον Πλατανιά να έχει μόλις ένα σουτ του Τόρες.

16:27

71': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μιλούνοβιτς στη θέση του Κάσιο.

16:27

70': Ο Μπεν βγάζει την πάσα από τα αριστερά στον Ντουμίτρου, αλλά εκείνος κάνει πολύ χλιαρό σουτ με το αριστερό και ο Ολιμπά απομακρύνει. Αν ήταν πιο δυνατό το σουτ, λογικά θα είχαμε το 1-1.

16:26

70': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ντουμίτρου στη θέση του Κάμπορα.

16:25

68': Κίτρινη κάρτα στον Αποστολόπουλο.

16:24

68': Ο Μενδρινός βγάζει την πάσα στον Τόρες που βρίσκεται μόνος του, ο Ισπανός, όμως, καθυστερεί να κάνει το σουτ και ο Καντιμοίρης μαζεύει.

16:23

67': Κίτρινη κάρτα στον Βεργώνη.

16:20

64': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Κουλιμπαλί στη θέση του Γκαβιλάν. Αναγκαστική αλλαγή, με τον παίκτη να έχει ενοχλήσεις στη γάμπα.

16:19

63': Δυνατό σουτ του Μπεν παράλληλα με την εστία, η μπάλα περνά πλάγιο άουτ.

16:17

61': Ο Κάμπορα στέλνει την μπάλα στα δίχτυα σε άδειο τέρμα έπειτα από κεφαλιά πάσα του Μπεν, αλλά το γκολ του ακυρώνεται ως οφσάιντ.

16:13

57' Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καμπαγέρο στη θέση του Τάτου.

16:11

54': Κίτρινη κάρτα στον Τζινάρ που βρίσκεται στον πάγκο για διαμαρτυρία.

16:09

52': ΔΟΚΑΡΙ για τη Βέροια! Σέντρα του Μπαλάφα, ο Μπεν πιάνει το σουτ από πλάγια θέση στα αριστερά, αλλά η μπάλα σταματά στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Ολιμπά.