16:55

16:55

Ολοκληρώθηκε το ματς, νίκη με 3-0 για την ΑΕΚ.

16:52

90'+2: Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Παντελής.

16:51

16:50

Ο Γροντής δίνει στον Ζόριτς, εκείνος φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Αλίμου και με διαγώνιο πλασέ σκοράρει.

16:50

90': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:47

Απλώς κυκλοφορεί την μπάλα η ΑΕΚ στα τελευταία λεπτά.

16:44

84': Αλλαγή για την ΑΕΚ, Αραβίδης αντί Κρισάντους.

16:44

84': Ο Τιάγκο κάνει το σουτ αλλά δεν βρίσκει στόχο.

16:40

80': Ο Γροντής κάνει το σουτ εκτός περιοχής και ο Μπαντίκος αποκρούει.

16:39

78': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μπακάκης κάνει το παράλληλο γύρισμα, ο Κρισάντους βάζει την προβολή από το ένα μέτρο και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:37

77': Ευκαιρία για τον Άλιμο, ελάχιστα έξω το σου του Σαγανά.

16:36

76': Ο Κορδέρο βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Πλατέλλας πετάγεται πρώτος, παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:32

72': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Ζόριτς από τη μικρή περιοχή κάνει αδύναμο πλασέ και πάνω στον Μπαντίκο.

16:29

69': Αλλαγή για την ΑΕΚ, Γροντής αντί του Φαγιέ.

16:29

69': Ένα σουτ από πλάγια κάνει ο Άλεξ και στέλνει τη μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:27

Ο Σαγανάς χάνει τον βηματισμό του και ταυτόχρονα την ευκαιρία να βγει μόνος του με τον Καραγκιολίδη.

16:24

64': Αλλαγή για την ΑΕΚ, Κορδέρο αντί του Γιόχανσον.

16:24

64': Δυνατό και συρτό σουτ από τον Πεταυράκη, δεν ανησυχεί ο Μπαντίκος.

16:21

61': Στη θέση του Σταυριανού ο Μπαντίκος για τον Άλιμο.

16:20

Στο έδαφος ο Σταυριανός, προσωρινή διακοπή.

16:18

59': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Πλατέλλας βγαίνει μόνος του με τον Σταυριανό, αλλά κάνει πολύ άστοχο πλασέ.