0
16:53

Λήξη αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ερμιονίδα - Απόλλων Σμύρνης 1-0.

16:51

90'+4: Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Απόλλωνα στην εκπνοή. Μετά από γέμισμα και κεφαλιά-πάσα του Χατζή, ο Καραδέμητρος βρέθηκε μόνος σε θέση μέσα δεξιά, πλάσαρε από το ύψος της μικρής περιοχής στο τετ α τετ με τον Πονηρό, αλλά ο τερματοφύλακας της Ερμιονίδας έδιωξε σωτήρια με τα πόδια.

16:47

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:45

89': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Μπολάνο. Ο Δωματάς στη θέση του Βλαχόπουλου.

16:39

83': Εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά ο Στοΐκοβιτς από τα δεξιά, με γροθιές απομακρύνει ο Ταΐρης.

16:39

83': Τελευταία αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Καραδέμητρος στη θέση του Μπαμ Μπαμ

16:38

82': Μεγάλη ευκαιρία για την Ερμιονίδα. Ο Ταπέ από τα αριστερά την σέντρα, ο Σημελίδης πάτησε για τον Στοΐκοβιτς, δυνατό σουτ από το ημικύκλιο, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Ταΐρης.

16:37

81': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Στοΐκοβιτς στη θέση του Σβόγιτς.

16:33

77': Σουτ Σβόγιτς από πλάγια θέση και αριστερά, εύκολα ο Ταΐρης.

16:32

Με αυτή την ήττα του ο Απόλλων και σε συνδυασμό με την νίκη της ΑΕΚ αυτή την ώρα επί του Αλίμου, "χαρίζει" έναν ακόμα πόντο στην Ένωση, που αν μείνει το 1-0 στο Κρανίδι για την Ερμιονίδα θα ξεκινήσει με 10 βαθμούς τα πλέι οφ!

16:24

68': Αλλαγή για την Ερμιονίδα: Ο Ταπέ αντί του Στάικου.

16:24

68': Διπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα. Οι Ψιάνος και Άρσιτς αντί των Φαρία και Σουάνη.

16:23

67': Κίτρινη στον Παβίσεβιτς.

16:21

65': Κίτρινη στον Χατζηζήση.

16:18

Ο Στάικος άφησε για τον Παβίσεβιτς, που κάνει μια περιστροφή γύρω από τον εαυτό στο ημικύκλιο της περιοχής, σουτάρει και στέλνει την μπάλα στο παραθυράκι του Ταΐρη. Πολύ ωραίο γκολ!

16:18

61': ΓΚΟΛ για την ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ!

16:15

59': Σουτ Σβόγιτς έξω από την περιοχή, η μπάλα στα... περιστέρια.

16:12

56': Κίτρινη στον Μηλιώτη.

16:04

47': Σουτ Παπανικολάου από θέση μέσα δεξιά άουτ.

16:04

47': Επιχειρεί το σουτ ο Σουάνης, μπλοκάρει ο Πονηρός.

16:03

46': Καλή στιγμή για την Ερμιονίδα. Σουτ Παβίσεβιτς από το ύψος της περιοχής και δεξιά, η μπάλα μόλις έξω από το αριστερό δοκάρι του Ταΐρη.

16:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.