1
16:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

16:55

Ψυχρολουσία για τη Λαμία που κρατούσε στα χέρια της τη νίκη που θα την έφερνε απευθείας στα πλέι οφ, ήταν καλύτερη, είχε δύο δοκάρια, αλλά το γκολ του Φιγκερόα δεν της επιτρέπει να κρατά τη νίκη στα χέρια της, καθώς δεν έχει ματς την τελευταία αγωνιστική και κινδυνεύει να χάσει τη θέση της από την ΑΕΛ.

16:54

Λήξη του ματς. 1-1.

16:53

90'+5: Μεγάλη χαμένη ευκαιρία με ΔΟΚΑΡΙ για τη Λαμία με τον Ανρί Καμαρά να πιάνει το σουτ και από κοντά να βλέπει την μπάλα να σταματά στη ρίζα του αριστερού δοκαριού του Βρονταρά.

16:51

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Ανρί Καμαρά έβγαλε τη σέντρα, ο Γκούρμα έπιασε την κεφαλιά, αλλά ο Βρονταράς μάζεψε την μπάλα.

16:49

90'+1: Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελείται από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Νεόφυτο, αλλά το σουτ του περνά άουτ.

16:48

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

Σκόρερ ο Φιγκερόα με κοντινό πλασέ.

16:44

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ!

16:40

82': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Σουλίδης στη θέση του Δήμου.

16:40

82': Ο Ανρί Καμαρά πιάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, διώχνει ο Βρονταράς.

16:37

79': Αναγκαστική αλλαγή για τη Λαμία. Ο Κόμνος περνά στη θέση του Κακαρά που αποχωρεί με φορείο.

16:35

77': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελείται από τα δεξιά, απομακρύνει η άμυνα του Απόλλωνα Καλαμαριάς.

16:32

74': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Ψυχογιός στη θέση του Τσούτση.

16:31

72': Λάθος του Βρονταρά που πάει να κάνει το βολέ χωρίς να έχει δει τον Γκούρμα που έρχεται από πίσω του. Του κλέβει την μπάλα, αλλά ανοίγει πολύ το κοντρόλ του και ο Βρονταράς μαζεύει.

16:29

71': Κίτρινη κάρτα στον Α. Καμαρά, επειδή έβγαλε τη φανέλα του κατά τη διάρκεια του πανηγυρισμού του.

16:28

Σκόρερ ο Ανρί Καμαρά με πανέμορφο διαγώνιο βολέ έπειτα από σέντρα του Αναστασόπουλου.

16:28

69': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

16:23

65': Κίτρινη κάρτα στον Κακαρά.

16:21

11(4) έναντι 1(1) οι τελικές για τη Λαμία!

16:20

62': Ο Γκούρμα βγαίνει τετ α τετ με τον Βρονταρά, με τον τερματοφύλακα να διώχνει την μπάλα.

16:18

60': Καλή στιγμή για τη Λαμία. Ο Χατζηλιάδης δεν καταφέρνει να διώξει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αυτή φτάνει στον Γκούρμα που κάνει το σουτ, αλλά ο Χατζηλιάδης... διορθώνει το λάθος του διώχνοντας.

16:16

58': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Α. Καμαρά στη θέση του Ντελέκου.

16:16

58': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Μπάμπα στη θέση του Μπιτσάκου.

16:11

53': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πέρεθ, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Βρονταράς.

16:10

51': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Νεόφυτος στη θέση του Γιενγκά.

16:08

50': Καλή στιγμή για τη Λαμία! Ο Λεάντρο βγάζει την παράλληλα μπαλιά από τα αριστερά στον Γιενγκά, αλλά αυτός μπερδεύεται στον βηματισμό του και δεν πιάνει καλά το σουτ, με την μπάλα να περνά άουτ.

16:08

50': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελεί από τα δεξιά ο Πέρεθ, διώχνει ο Βρονταράς.

16:06

48': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελεί ο Βασιλόγιαννης από τα δεξιά, απομακρύνει ο Τσούτσης.

16:05

47': Αδύναμη κεφαλιά του Γκούρμα, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Βρονταράς.

16:04

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

16:04

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.