16:47

Ολοκληρώθηκε το ματς, 2-0 η Ερμιονίδα τον Άλιμο.

16:43

16:42

90': Ο Σβόγιτς δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

16:42

90': Ευκαιρία για την Ερμιονίδα. Αποκρούει ο Σταυριανός το κοντινό πλασέ του Βλαχόπουλου.

16:40

88': Αλλαγή για τον Άλιμο, Σταύρου αντί του Γαβριήλ.

16:38

Ο Σβόγιτς εκτελεί κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Κουτσοσπύρος παίρνει την κεφαλιά και νικάει τον Σταυριανό.

16:37

85': ΓΚΟΛ για την ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ!

16:36

85': Τεϊσέιρα αντι Μπονγκ για τον Άλιμο.

16:36

84': Κίτρινη στον Σταυριανό. Λανθασμένη η απόφαση, έχει βρει την μπάλα ο Έλληνας τερματοφύλακας στο τάκλιν που κάνει εκτός περιοχής.

16:35

Εντυπωσιακή προσωπική προσπάθεια από τον Συμελίδη. Κάνει την ντρίμπλα, φέρνει την μπάλα στο αριστερό και από τα όρια της περιοχής εκτελεί τον Σταυριανό.

16:34

82': ΓΚΟΛ για την ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ!

16:33

82': Κίτρινη στον Σβόγιτς.

16:33

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Μπονγκ.

16:30

78': Παπανικολάου αντί Μουσταφίδη για την Ερμιονίδα.

16:29

Στο έδαφος ο Μουσταφίδης, προσωρινή διακοπή.

16:26

74': Κίτρινη στον Κολόκα.

16:25

Ένταση ανάμεσα σε Σβόγιτς και Τιάγκο.

16:23

Πιέζει στα τελευταία λεπτά η Ερμιονίδα, κερδίζει και στημένα, αλλά δεν τα εκμεταλλεύεται.

16:19

67': Από πολύ δύσκολη γωνία ο Παβίσεβιτς κάνει σουτ, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

16:16

64': Κίτρινη στον Παντελή.

16:12

60': Σβόγιτς αντί Κιοσέ για την Ερμιονίδα.

16:08

57': Κουτσοσπύρος αντί Τσακόν για την Ερμιονίδα.

16:06

55': Αλλαγή για τον Άλιμο, Ιωάννου αντί Άλεξ.

16:05

54': Ο Βλαχόπουλος εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι και ο Παβίσεβιτς χάνει μεγάλη ευκαιρία προσπαθώντας με το γόνατο από κοντά να σκοράρει.

16:02

Καλύτερα έχει μπει η Ερμιονίδα.

15:58

46': Κίτρινη στον Μπονγκ.

15:57

15:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:43

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:40

Η Ερμιονίδα κυκλοφορεί την μπάλα, αλλά δεν κάνει κάτι περισσότερο.

15:36

Αρκετά τα λάθη στα τελευταία λεπτά για τους παίκτες και των δύο ομάδων.

15:32

Σαφέστατα ανεβασμένοι στα τελευταία λεπτά οι φιλοξενούμενοι.

15:28

32' Σουτ στην κίνηση από τον Τιάγκο, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ. Ο Μπεριέξ το εκτελεί, ο Άλεξ παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει άουτ.

15:27

30': Ο Μπεριέξ εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Σαγανάς παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:24

Παρατηρήσεις στον Σαγανά, ο οποίος γλιτώνει την κίτρινη.

15:21

Στο 62% η κατοχή μπάλας για την Ερμιονίδα.

15:18

21': Ο Όμο δοκιμάζει σουτ από μακριά και η μπάλα φεύγει ψηλά.

15:17

20': Ο Τσακόν παίρνει κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Κολόκας κάνει το σουτ και ο Σταυριανός αποκρούει. Η μπάλα πάει στον Όμο εκείνος σουτάρει από κοντά και ο Σταυριανός αποκρούει και πάλι.

15:14

Νέα διακοπή λόγω τραυματισμού του Σαγανά.

15:11

Προσωρινή διακοπή λόγω τραυματισμού του Σταυριανού.

15:10

Δεν υπάρχει ρυθμός ως τώρα στο ματς.

15:06

9': Εύκολα μπλοκάρει ο Σταυριανός το αδύναμο σουτ του Κιοσέ.

15:04

Έχει μπει καλύτερα η Ερμιονίδα στα πρώτα λεπτά.

15:01

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

14:58

14:55

14:46

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς της Ερμιονίδας με τον Άλιμο.

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
Λυμπερόπουλος, Μουσταφίδης, Κολόκας, Κιοσές, Τσακόν, Τούτοριτς, Συμελίδης, Βλαχόπουλος, Όμο, Μηλιώτης, Παβίσεβιτς.
Αναπ: Πονηρός, Παπανικολάου, Δωματάς, Σβόγιτς, Ταπέ, Στάικος, Κουτσοσπύρος.
ΑΛΙΜΟΣ
Σταυριανός, Γαβριήλ, Νικολόπουλος, Καρακώστας, Ντε Φρέιτας, Καραμέρης, Παντελής, Μπονγκ, Σαγανάς, Άλεξ, Μπεριεξ.
Αναπ: Μπαντικός, Κάρδαρης, Χαροντάκης, Τεϊσέιρα, Σταύρου, Ιωάννου, Καλαϊτζίδης.
Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής) Βοηθοί: Κασαβέτης (Αιτ/νίας), Βεργέτης (Αρκαδίας) Τέταρτος: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)