23:51

Ολοκληρώθηκε το ματς, νίκη με 2-1 για την Μπαρτσελόνα.

23:48

23:45

87': Νέα επέμβαση του Κασίγιας, σε σουτ του Μέσι στην κλειστή γωνια.

23:43

86': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Ο Μέσι βγάζει εξαιρετική κάθετη, ο Άλμπα βγαίνει μόνος του με τον Κασίγιας, αλλά ο τελευταίος αποκρούει.

23:42

84': Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, στη θέση του Νεϊμάρ ο Ραφίνια.

23:41

84': Εντυπωσιακή ντρίμπλα του Σουάρες στον Καρβαχάλ, άστοχο το διαγώνιο σουτ του.

23:37

80': Χεσέ αντί Ίσκο για τη Ρεάλ.

23:37

80': Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, ο Τσάβι αντί του Ινιέστα.

23:36

79': Ο Μπενζεμά κάνει το σουτ, η μπάλα αλλάζει πορεία αλλά ο Μπράβο αποκρούει.

23:33

76': Ο Μπουσκέτς αντί του Ράκιτιτς για την Μπαρτσελόνα.

23:32

74': Ο Σουάρες ανοίγει στον Μέσι, εκείνος δίνει στον Νεϊμάρ, αλλά το σουτ του τελευταίου φεύγει άουτ.

23:31

74': Εξαιρετική ενέργεια από τον Μέσι, που βρίσκει χώρο, ελάχιστα έξω το φαλτσαριστό σουτ του.

23:30

73': Αλλαγή για τη Ρεάλ, ο Βαράν αντί του Πέπε.

23:28

71': Κίτρινη στον Άλβες.

23:25

67': Εντυπωσιακό σόλο από τον Νεϊμάρ, ο οποίος περνάει όποιον βρίσκεται, αλλά το σουτ του φεύγει ψηλά.

23:23

65': Κίτρινη στον Ινιέστα.

23:18

61': Κίτρινη στον Μαστσεράνο.

23:14

Εξαιρετική πάσα από τον Ντάνι Άλβες, ο Σουάρες φεύγει στην πλάτη της άμυνας, κάνει εκπληκτικό κοντρόλ με το δεξί και εξαιρετικό διαγώνιο τελείωμα.

23:13

56': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

23:11

Προθερμαίνεται ο Τσάβι για την Μπαρτσελόνα.

23:07

49': Ο Μπενζεμά κάνει διαγώνιο σουτ από δεξιά και ο Μπράβο αποκρούει.

23:03

22:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:46

45': Κίτρινη στον Μαρσέλο.

22:45

43': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ. Ο Μόντριτς εκτελεί κόρνερ, η μπάλα δεν απομακρύνεται και το σουτ του Μπέιλ από κοντά φεύγει μόλις άουτ.

22:44

43': Ο Ρονάλντο κάνει πολύ δυνατό σουτ και ο Μπράβο παραχωρεί κόρνερ με τα ακροδάχτυλα.

22:41

40': Ο Μπέιλ σκοράρει αλλά ο επόπτης σταματάει τη φάση για οφσάιντ. Η υπόδειξη είναι για τον Ρονάλντο, ο οποίος έκανε την πάσα στον Ουαλό. Οριακή η απόφαση.

22:39

37': Κίτρινη στον Άλμπα.

22:39

37': Κίτρινη στον Ρονάλντο.

22:36

35': Ο Μόντριτς δοκιμάζει σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:34

Ο Ρονάλντο δίνει στον Μπενζεμά, εκείνος κάνει μαγικό πάτημα της μπάλας και ο Πορτογάλος τελειώνει υποδειγματικά τη φάση.

22:33

31': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ!

22:33

30': Απίστευτη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα. Ο Σουάρες κάνει διαγώνιο σουτ, η μπάλα πάει στον Νεϊμάρ κι εκείνος από τη μικρή περιοχή τη στέλνει πάνω στον Κασίγιας.

22:30

28': Κίτρινη στον Σουάρες.

22:28

Πατάει καλύτερα η Μπαρτσελόνα που έχει πάει το ματς εκεί που θέλει.

22:25

24': Ο Άλμπα κάνει σουτ από μακριά, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

22:21

Ο Μέσι εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Ματιέ πηδάει ψηλότερα όλων και στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνιά του Κασίγιας.

22:21

20': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

22:18

17': Ο Νεϊμάρ βγάζει σέντρα, ο Μέσι παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:15

13': Στην αμέσως επόμενη φάση ο Ίσκο κάνει πλασέ και η μπάλα κοντράρει. Το κόρνερ περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:14

12': Δοκάρι για τη Ρεάλ! Ο Μπενζεμά δεν τελειώνει τη φάση ενώ θα μπορούσε, επιλέγει μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι και ο Ρονάλντο με πλασέ τη στέλνει στο οριζόντιο δοκάρι.

22:11

Λάθη στις μεταβιβάσεις για τους παίκτες και των δύο ομάδων.

22:08

Εντυπωσιακός ο ρυθμός από τα πρώτα λεπτά.

22:04

3': Ο Ινιέστα μπαίνει στην περιοχή, κάνει το γύρισμα και η μπάλα βρίσκει στον Ίσκο και καταλήγει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.