3
-
0
17:55

Δίκαιη νίκη για τον ασταμάτητο Ηρακλή, ο οποίος στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε την απόδοση του, έπαιζε μόνος του απέναντι στους φιλοξενούμενους, που πέταξαν λευκή πετσέτα μετά το δεύτερο εις βάρος τους γκολ.
Καλό σας βράδυ.

17:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ηρακλής - Απόλλων Καλαμαριάς 3-0.

17:53

90'+3: Σέντρα Καρασαλίδη από τα αριστερά, κεφαλιά Περόνε, μαζεύει ο Βρονταράς.

17:52

90'+2: Αποβολή για την Καλαμαριά. Ο Ακασού δέχεται τη δεύτερη κίτρινη.

17:50

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

17:49

Ο Περόνε έβγαλε μισό γκολ με εξαιρετική κάθετη από το ημικύκλιο στον Τσιλιανίδη, που δεν άφησε την ευκαιρία χαμένη και με πλασέ από το ύψος του πέναλτι γράφει το 3-0.

17:49

89': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

17:48

Ο Περόνε εβγαλε για τον Βαλεριάνο, σουτ από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, μαζεύει με δεύτερη προσπάθεια ο Βρονταράς.

17:47

88': Τρίτη αλλαγή και για τον Μάκη Δανδίκα. Ο Θ. Παπαδόπουλος αντί του Κατσιαρού.

17:46

86': Ολοκληρώνει τις διορθωτικές κινήσεις ο Νίκος Παπαδόπουλος για τον Ηρακλή. Ο Βαλεριάνος αντί του Σαραμαντά.

17:45

84': Περόνε και Πασάς μπερδεύονται και δεν σουτάρουν μετά από σέντρα του Κυριακίδη από τα δεξιά...

17:40

80': Σουτ Ιντζόγλου από το ύψος της περιοχής, δεν έχει πρόβλημα ο Βρονταράς.

17:39

79': Κάθετη σε Περόνε από ελεγχόμενη θέση, που συνεχίζει και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, έχει σηκωθεί η σημαία. Σωστή υπόδειξη οφσάιντ.

17:36

77': Δεύτερη αλλαγή και για τον Ηρακλή. Ο Καρασαλίδης αντί του Σιατραβάνη.

17:32

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Ψυχογιός αντί του Καράμπελα.

17:30

Ο Ακασού χάνει την μπάλα, ο Κατσιαρός επιχειρεί να γυρίσει προς τον Βρονταρά από τη μεσαία γραμμή, αλλά τελικά στρώνει στον Σιατραβάνη, ο οποίος προχωρά μόνος βγαίνει σε θέση τετ α τετ και με ψύχραιμο πλασέ από το ύψος της περιοχής κάνει το 2-0.

17:30

70': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

17:29

69': Κόρνερ για την Καλαμαριά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:27

67': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Περόνε στη θέση του Λουκίνα.

17:25

66': Σουτ Πασά από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ.

17:25

65': Φάουλ για τον Ηρακλή στα αριστερά του ημικύκλιου, εκτελεί απευθείας ο Πουρτουλίδης άουτ.

17:23

63': Ανύπαρκτο οφσάιντ αυτή τη φορά σε επίθεση του Απόλλωνα Καλαμαριάς (από τον 1ο βοηθό).

17:21

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Νατσιόπουλος αντί του Αναστασίου.

17:20

61': Ανύπαρκτο οφσάιντ εις βάρος του Ηρακλή (από το 2ο βοηθό).

17:20

17:18

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Σέντρα Σαραμαντά, καρφωτή κεφαλιά Λουκίνα από το ύψος του πρώτου δοκαριού στη μικρή περιοχή, διώχνει σωτήρια ο Βρονταράς με το γόνατο.

17:14

54': Φάουλ για την Καλαμαριά από τα δεξιά στα 30 μέτρα με πάσα για τον Κατσιαρό, δυνατό σουτ, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

17:06

46': Κίτρινη στον Παναγιωτούδης.