0
17:50

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

17:49

Μεγάλη νίκη για την Αναγέννηση Καρδίτσας που κάνει άλλο ένα αποφασιστικό βήμα για είσοδό της στα πλέι άουτ. Απογοητευμένη η ΑΕΛ που ήταν σαφώς ανώτερη στο δεύτερο μέρος και βλέπει να χάνει έδαφος στο κυνήγι των πλέι οφ.

17:48

Λήξη του ματς! 1-0.

17:47

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Νίκιτς που είναι στον πάγκο, γιατί... πέταξε δεύτερη μπάλα μέσα στο γήπεδο! Δεν... πτοείται ο παίκτης, που ζητά από τον κόσμο να εμψυχώσει την ομάδα.

17:46

90'+2: Εκτελείται από τα αριστερά το νέο κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

17:45

90'+1: Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται από τα αριστερά με τον Σερτζίνιο, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Τζέκος.

17:45

17:44

90': Κίτρινη κάρτα στον Γκουγκούδη.

17:43

89': Πάει να βγει τετ α τετ ο Πέεφ, αλλά ο Δεληζήσης σώζει τελευταία στιγμή με ωραίο τάκλιν.

17:43

88': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ρίστοβιτς στη θέση του Ελιομάρ.

17:42

88': Δυνατό σουτ του Μελισσά, άουτ.

17:38

84': Κίτρινη κάρτα στον Μπανούση.

17:38

83': Κίτρινη κάρτα στον Πίντο.

17:36

81': Σέντρα του Σερτζίνιο με το αριστερό, πετάγεται και μαζεύει ο Κουτσόπουλος προ του Πίντο.

17:34

79': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Παμλίδης στη θέση του Καρανίκα.

17:32

Εξαιρετική προσπάθεια του Πέεφ από τα αριστερά, περνά τον Σαρακατσάνο και περνά την μπάλα κάτω από τα πόδια του Αποστολίδη για να τη στείλει στα δίχτυα για το 1-0 κόντρα στη ροή του αγώνα.

17:32

77': ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ!

17:31

76': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Μαυριάς στη θέση του Βουτσιά.

17:27

72': Παράλληλη μπαλιά του Κοντοδήμου, αλλά δεν προλαβαίνει κάποιος συμπαίκτης του να τη στείλει στα δίχτυα.

17:23

68': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μπανούσης στη θέση του Πινδώνη.

17:22

68': Ο Καρανίκας βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Μπόγιοβιτς δεν πιάνει καλά την μπάλα, που βρίσκει στον Φωτιά και περνά κόρνερ. Δεν αποφέρει κάτι.

17:22

67': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί από τα αριστερά ο Σερτζίνιο, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Κουτσόπουλος.

17:20

66': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται από τα αριστερά, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ στον Κουτσόπουλο.

17:19

65': Σουτ πάνω στην κίνηση από τον Βουτσιά που απέφυγε ωραία τον Κοντοδήμο, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

17:16

62': Αναγκαστική αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας, Ο Νίκιτς αφήνει τη θέση του στον Σκόνδρα.

17:15

60': Σουτ του Μελισσά. με το δεξί, μπλοκάρει ο Κουτσόπουλος.

17:11

57': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Κουλίδης στη θέση του Μπιτέλη.

17:09

Εκτελεί ο Σερτζίνιο από τα αριστερά, ο Ελιομάρ πιάνει το αριστερό σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

17:08

53': Εκτελεί από τα αριστερά ο Σερτζίνιο, ο Κουτσόπουλος διώχνει, ο Μελισσάς πιάνει την κεφαλιά, αλλά δεν καταφέρνει να τη στείλει στα δίχτυα. Ο Μπόγιοβιτς προσπαθεί να πασάρει, αλλά η μπάλα χτυπά στον Οικονόμου και καταλήγει σε νέο κόρνερ.

17:07

52': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Το 5ο στο ματς, δεν έχει κερδίσει ακόμα κάποιο η ΑΣΑ. Εκτελείται από τα δεξιά, αποφέρει νέο κόρνερ.

17:05

50': Ο Αποστολίδης βγαίνει έγκαιρα πριν προλάβει να φτάσει στη μπάλα ο Τζέκος.