5
-
0
16:49

90+2': Τέλος του αγώνα.

16:48

Ο Νάκας πιάνει ένα ωραίο φαλτσαριστό σουτ έξω από την περιοχή και γράφει το 5-0.

16:48

90+1': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

16:46

89': Κόρνερ για τον Άρη. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:44

87': Ωραία ατομική προσπάθεια του Ν' Λουντούλου, αλλά το πλασέ του είναι αδύναμο, κανένα πρόβλημα για τον Παπαδόπουλο.

16:42

85': Σουτ του Νάκα έξω από την περιοχή, άουτ

16:37

84': Καλό μακρινό σουτ του Παπαδόποπυλου, άουτ.

16:34

77': Ν' Λουντούλου και Νάκας συνδυάζονται ωραία, αδύναμο το σουτ του Γάλλου, αποκρούει ο Παπαδόπουλος.

16:31

74': Αποθέωση για τον Πόι, που αποχωρεί, στη θέση του ο Παπαδόπουλος.

16:29

72': Μακρινό σουτ του Σανιά, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

16:27

70': Καλή στιγμή για το Βυζάντιο, η πρώτη στο β' μέρος. Ο Φυσέκης απόκρουσε το σουτ του Μουρατίδη.

16:26

69': Ο Αγγελίδης στη θέση του Μουσικάκη.

16:24

Σκόρερ ο Καπνίδης. Υπέροχο γκολ και από τον Έλληνα επιθετικό που βλέποντας τον Παπαδόπουλο εκτός εστία τον κρεμάει με ωραία λόμπα αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή.

16:23

66': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

16:23

66': Ο Νάκας μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, άουτ.

16:21

Εκπληκτικό γκολ από τον Πόι, που κάνει χατ-τρικ. Ατομική ενέργεια του Αργεντινού και δυνατό σουτ που καρφώνεται στο αριστερό παραθυράκι του Παπαδόπουλου. 3-0 ο Άρης με απόλυτο πρωταγωνιστή το Πόι.

16:21

64': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

16:19

62': Πρόβλημα και με τον Λιόνη, που αποχωρεί. Ο Λιόλιος στη θέση του.

16:18

61': Ο Μουρατίδης στη θέση του Ταχματζίδη.

16:17

60': Ο Νάκας στη θέση του Σουνά. Αναγκαστική η αλλαγή.

16:17

59': Πρόβλημα με τον Σουνά, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

16:15

58': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Λιόνης, διώχνει με γροθιές ο Παπαδόπουλος.

16:14

57': Μέσα ο Κουμπρόγλου, έξω ο Καρλόπουλος.

16:11

54': Κόρνερ ο Άρης. Εκτελεί ο Λιόνης, επιθετικό φάουλ στον Παπαδόπουλο.

16:09

52': Μεγάλη ευκαιρία ο Άρης, που έχει μπει πολύ δυνατά στο β' μέρος. Ο Σανιά πιέζει και κλέβει έξω από την περιοχή, πλασάρει από θέση τετ α τετ, αλλά σημαδεύει λίγο άουτ.

16:07

Εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Πόι, που μπαίνει στην περιοχή και με άψογο πλασέ νικάει τον Παπαδόπουλο γράφοντας το 2-0.

16:07

49': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ.

16:04

47': Ξαφνικό και καλό δυνατό σουτ του Ν' Λουντούλου από το ύψος της περιοχής, λίγο άουτ. Καλή ευκαιρία για τον Άρη.

16:02

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:01

15:47

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

15:46

45'+1': Ευκαιρία για τον Άρη. Ο Γεωργιάδης σεντράρει από δεξιά, ο Σουνάς κάνει το πλασέ στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι, ψηλά πάνω από την εστία.

15:46

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

15:45

45': Μακρινό σουτ του Καρλόπουλου, πάνω από τα δοκάρια.

15:42

42': Κίτρινη στον Γεωργιάδη για σκληρό μαρκάρισμα. Θα μπορούσε άνετα να είναι και κόκκινη.

15:36

36': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Λιόνης πλασαριστά, χάνει την μπάλα ο Ν' Λουντούλου.

15:33

34': Ευκαιρία το Βυζάντιο. Ωραία σέντρα του Αγτζίδη στην καρδιά της περιοχής, ο Μαρκόπουλος κάνει την προβολή, αλλά δεν προλαβαίνει να κάνει επαφή και να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

15:32

Ο Πόι εκτελεί με δύναμη στη δεξιά γωνία του Παπαδόπουλου, που πέφτει σωστά, αλλά δεν μπορεί να αποκρούσει. 1-0 ο Άρης με το 11ο γκολ του Αργεντινού.

15:32

32': ΓΚΟΛ ο ΑΡΗΣ!

15:32

31': Κίτρινη και ο Μαρκόπουλος για διαμαρτυρία.

15:31

31': Κίτρινη στον Αγτζίδη, που έκανε ξεκάθαρο χέρι εντός περιοχής.

15:31

31': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ.

15:29

29': Κεφαλιά του Γκόλια, φεύγει άουτ. Δίλεπτο πίεσης για τον Άρη, που δεν μπόρεσε να το εκμεταλλευτεί.

15:28

28': Νέα ευκαιρία ο Άρης. Κάθετη του Πόι, πλασέ του Ν' Λουντούλου από πλάγια θέση, σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

15:27

28': Ευκαιρία για τον Άρη. Ο Πόι βρήκε πολύ ωραία μέσα στην περιοχή τον Καπνίδη, αλλά αυτός δεν κατάφερε να σουτάρει και ενώ ήταν φάτσα με τον Παπαδόπουλο.

15:26

26': Κόρνερ για το Βυζάντιο. Καθαρίζει ο Φυσέκης.

15:24

25': Συρτό ευθύβολο σουτ του Πόι, περνάει από το τείχος, αλλά ο Παπαδόπουλος είναι σε ετοιμότητα και μπλοκάρει. Πρώτη καλή στιγμή για τους γηπεδούχους.

15:24

24': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Άρη λίγο έξω από την περιοχή.

15:21

21': Κίτρινη για τον Αποστόλου.

15:20

20': Νέα καλή στιγμή για το Βυζάντιο, που έφυγε στην αντεπίθεση, αλλά ο Τσίλογλου δεν κατάφερε να κρεμάσει τον Φυσέκη, που είχε βγει εκτός εστίας.

15:17

18': Μακρινό σουτ του Ν' Λουντούλου, άουτ.